Smart Press logo

SmartPress.cz - výnimočné knihy

Všetky knihy s dobrou pointou sú výnimočné, a preto také knihy nájdete aj v Smartpress.cz.

Viac o Smart Press

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

Recenzie a články

O Smart Press

Kuchárske knihy, ktoré nie sú len pre ženy. Určené sú všetkým nadšencom varenia a pečenia. Tak hurá do Samrtpress.cz po novú knihu.

Čo o sebe hovorí SmartPress.cz: "Knihy vytvárame s radosťou a láskou a vyberáme také tituly, ktoré majú zmysel, bavia nás a veríme, že budú baviť aj vás, našich čitateľov. Náš tím sa venuje predovšetkým vydávaniu originálnych kuchárok českých autorov a kníh s tematikou zdravého štýlu (zdravé varenie, eko/bio, zahraničné). Dokázali sme, že aj osvetové témy sa môžu stať bestsellerom. Vďaka Hanke Zemanovej (Biokuchárky Hanky Zemanovej) či Jaroslavovami Svobodovi (Ekozáhradnické knihy) sa o nakladateľstve dozvedeli desiatky tisíce čitateľov."

SmartPress.cz nie sú iba kuchárky

SmartPress.cz, to je e-shop s knihami, vďaka ktorému sa vaše pokrmy premenia v nebo na zemi. Potrebujete inšpiráciu, chcete sa naučiť fotografovať jedlo, radi by ste sa vzdelávali v oblasti prípravy kávy, hľadáte tipy a rady v oblasti záhradníčenia alebo hľadáte darček pre niekoho blízkeho? V tom prípade ste našli to správne miesto! E-shop nakladateľstva Smart Press je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený, podľa serveru Heureka.cz ho 100 % z nich odporučilo.

Aké kategórie e-shop SmartPress.cz ponúka?

Nakladateľstvo Smart Press svojim zákazníkom ponúka už od roku 2005 originálne kuchárky nadšených českých autorov. Preto rady, tipy, triky a recepty dnes už nemusíte hľadať iba na internete. Pozrite sa na knihy, ktoré si od tohto nakladateľstva môžete kúpiť a užite si netradičné väzby, originálne fotografie či nápadité ilustrácie:

 • Kuchárky - snáď každý z nás minimálne jednu doma má. V súčasnosti je veľmi populárna zdravá strava, preto tu mimo iné nájdete aj kuchárky, ktoré sú zamerané na varenie pokrmov z luštenín či zeleniny. Nájdete tu aj kuchárky pre teenagerov, deti či mužov. Neváhajte a pozrite sa na ich internetové stránky, naozaj máte z čoho vyberať!
 • Eko/Bio - správna kategória pre milovníkov prírody. Vážite si krajiny a máte radi záhradkárčenie? Využite ponuku kníh o vytvorení ekozáhrady či o pestovaní rastlín v kvetináči. Páčiť by sa vám mohly aj biokuchárky či kvetinové kuchárky.
 • Chudneme s rozumom - každý z nás na to už v živote pomyslel - nemal/a by som schudnúť? Ak sa rozhodnete, že áno, pomôže vám k tomu okrem správneho cvičenia aj strava. Zmeňte svoje stravovacie návyky a varte pomocou kuchárok, vďaka ktorým schudnete s rozumom.
 • Deti - SmartPress.cz ponúka literatúru aj pre deti. Nájdete tu aj fotodenníky, cestopisné knihy pre deti alebo originálne “Tradináře”. Skrátka knihy, ktoré sú vhodné nielen ako darček.
 • Beletria - na e-shope nakladateľstva Smart Press nájdete aj niečo iné, ako sú kuchárky. Pozrite sa do tejto kategórie a vyberte si knihy od autorov ako je Ljuba Skořepová, Olga Vilímková, Josef Formánek či Francois Lelord.

Všetko o nákupe na SmartPress.cz

Platba

Určite vás pri nákupe na SmartPress.cz zaujímajú aj možnosti platby. Nakladateľstvo Smart Press ponúka na svojom e-shope tieto možnosti platby:

 • online bankový prevod,
 • online platba kartou cez platobnú bránu Comgate,
 • dobierka,
 • v hotovosti pri osobnom odbere.

Doprava

Nakladateľstvo Smart Press je síce české nakladateľstvo, no z ich e-shopu si môžete objednávať aj zo Slovnska. Bez problémov vám váš balík doručia, dokonca ponúkajú 2 možnosti dopravy:

 • Zásielkovňa - pobočky Zásielkovne nájdete na celom Slovensku a vy si z nich môžete vybrať tú najbližšiu vášho domovu. Za dopravu balíku z e-shopu SmartPress.cz zaplatíte 110 Kč.
 • Česká pošta - česká pošta vám prioritne doručí objednávku priamo na vami zvolenú adresu ak je váš balík ľahší ako 2 kg. Za dopravu zaplatíte 303 Kč.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Aj na tomto e-shope platí, že na vrátenie tovaru bez udania dôvodu máte 14 dní. Je potrebné zaslať Oznámenie o odstúpení od zmluvy na adresu Smart Press alebo na e-mail [email protected] a následne sa dohodnete na ďalšom postupe. Čo sa týka reklamácie, záručný list k tovaru nedostanete, ale záručná doba je 24 mesiacov. V prípade zistenia chyby na knihe ste povinní o tom čo najskôr informovať. Podrobný postup reklamácií si prečítate vo všeobecných a obchodných podmienkach.

Kontakt

Chcete vždy včas vedieť čo je nové na e-shope SmartPress.cz? Zapíšte sa na odber noviniek alebo sledujte Smart Press na Instagrame či Facebooku. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na zákaznícky servis e-shopu, ktorý využíva v komunikácii so zákazníkmi kontaktný formulár. Ten nájdete priamo na stránkach e-shopu v sekcii kontaktov. Nájdete tam aj kontakt na redakciu, fakturačné údaje či adresu sídla spoločnosti.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Lákajú vás výhodné a lacné nákupy? Nakupujte s cashbackom od Plnej Peňaženky. Cashback sú peniaze z nákupu, ktoré vám vrátime na váš účet na Plnej Peňaženke. Stačí ak sa zaregistrujete u nás a prekliknete sa na stránky e-shopu cez tlačítko “Nakupovať s cashbackom”. V online nakladateľstve Smart Press dostanete cashback v hodnote 2,5 % ceny vášho nákupu.

Recenzie

SmartPress.cz je u zákazníkov naprieč Českou republikou a Slovenskom veľmi obľúbený. Pozrite sa na recenzie niektorých z nich a pridajte sa k nim aj vy:

 • HaKr dáva SmartPress.cz a bezproblémovému nákupu 5 hviezdičiek: „Výjimečné publikace, ochota a vstřícnost. Mockrát děkuji.”
 • Jiří Jelínek dáva profesionalite zamestnancov SmartPress.cz 5 hviezdičiek: „Neuvěřitelně ochotná paní Olga Formanová. Mockrát děkuji za velmi osobní přístup a rychlou dodávku. “
 • Tomáš dáva rýchlemu doručeniu objednávky 5 hviezdičiek: „Určitě doporučuji! Rychlé zpracování objednávky, perfektní komunikace obchodu.”

Nevybrali ste si? V tom prípade môžete s cashbackom od Plnej Peňaženky nakúpiť knihy aj u iných predajcov. Pozrite sa do našej kategórie Knihy, audio, video a hry, kde nájdete napríklad Gorila.sk či známeho predajcu s kamennými kníhkupectvami po celom Slovensku, PantaRhei.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.