Aerium.sk logo

Aerium.sk - klimatizácie a čističe vzduchu

Čističe vzduchu, prístoje na ohrievanie či vysúšanie vzduchu a oveľa viac nájdete u popredného predajciu Aerium.sk

Viac o Aerium.sk

Využite výhodné akcie

AKČNÁ CENA

KUPÓN

Aerium.sk - Elektrická kolobežka AERIUM AOVO PRO 350 W čierna
Aerium.sk logo

až 3,15 % späť

Elektrická kolobežka AERIUM AOVO PRO 350 W čierna

Akcia končí o:

Akce končí:

AKČNÁ CENA

KUPÓN

Aerium.sk - Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ Wi-Fi
Aerium.sk logo

až 3,15 % späť

Mobilná klimatizácia Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ Wi-Fi

Akcia končí o:

Akce končí:

AKČNÁ CENA

KUPÓN

Aerium.sk - Odvlhčovač vzduchu Olimpia Splendid Aquaria 20P HEPA Wi-Fi
Aerium.sk logo

až 3,15 % späť

Odvlhčovač vzduchu Olimpia Splendid Aquaria 20P HEPA Wi-Fi

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

1,4 - 3,2 %

Produkty Olimpia Splendid

3,2 %

Ostatné produkty

1,4 %

Recenzie a články

O Aerium.sk

Využite služby popredného a overeného slovenského a českého predajcu Aerium. Aerium.sk je e-shop, ktorý zákazníkom ponúka všetky možné typy zariadení upravujúce vzduch alebo pracujúce so vzduchom a vodou. V sortimente ale nájdete aj produkty, ktoré vás zahrejú, ako sú napr. priamotopy a konvektory. Nakúpite tu aj teplomery či vodné filtre. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nich môžete obrátiť a s Plnou Peňaženkou dokonca získate až 3,2 % ceny vášho nákupu.

 

Čistenie a úprava vzduchu

Minimálne tí z nás, ktorí bývajú v meste určite ocenia čistý vzduch. Radi chodievame na prechádzky do prírody, kde nie sú cítiť výfukové plyny či iné nečistoty vo vzduchu. Na dedinách to môže byť lepšie, ale ani tam to nie je tak dokonalé, ako by mohlo byť s čističom vzduchu. Ten vám totiž vzduch vyčistí aj od nečistôt a baktérií, ktoré normálne necítime. Aerium.sk ponúka kvalitné čistiarne vzduchu, kúpite tu aj aroma difuzéry, zvlhčovače vzduchu, náhradné filtre a príslušenstvo.

Chladenie

Leto máme radi asi všetci, no vysoké horúčavy už menej. Najlepšie je prísť z prechádzky do chladného bytu, v ktorom je čistý a príjemný vzduch. Zaistite si chládok aj vy vo vašej domácnosti s klimatizáciami alebo ventilátormi od Aerium.sk. Táto spoločnosť ponúka na svojom e-shope nástenné klimatizácie, kúpite tu aj mobilné klimatizácie, ktoré budete môcť podľa potreby prenášať. A dobrým pomocníkom počas horúcich dní môže byť aj ventilátor vzduchu.

Ohrievače vzduchu

Patríte do skupiny ľudí, čo je im stále a všade zima? Ak áno, určite poznáte ten pocit, keď sa musíte aj doma naobliekať ako v zime. S ohrievačmi Aerium môžte dať takémuto naobliekaniu úplný koniec. Ich ohrievače perfektne zohrejú každú miestnosť vašej domácnosti a vy sa tak budete cítiť ako v perinke. Aerium.sk ponúka ohrievače do interiéru aj na terasy

Vysúšanie vzduchu s odvlhčovačom Aerium

Trápi vás vlhký vzduch? Ten určite nie je príjemný, keď v ňom musíte stráviť celý deň alebo noc. Ak vám pravidelné vetranie nestačí, popremýšľajte nad kúpou odvlhčovaču vzduchu alebo teplovzdušného ventilátoru. Vďaka nim sa vyhnete napríklad tvorbe plesní na vašich stenách. Aerium.sk ponúka iba vysoko kvalitné odvhlčovače s nízkou kazivosťou, čo je veľké plus.

Meracia technika Aerium

V kategórii meracej techniky nájdete na e-shope Aerium.sk domáce, hoby aj poloprofesionálne meteostanice. Kúpiť si tu môžete napríklad domáce meteostanice, vďaka ktorým budete mať prehľad o teplote v domácnosti aj o vonkajšej teplote. Niektoré z ponúkaných produktov vám zobrazia aj dátum, čas, tlak či vlhkosť vzduchu. Kúpite tu aj teplomery a vlhkomery.

Čo ďalšie vám Aerium.sk ponúka?

Ďalšími prístrojmi, ktoré zlepšia vašu domácnosť nájdete práve tu. Praktickým pomocníkom bude určite lapač hmyzu či filtračné prístroje na vodu. Praktickou vychytávkou, do ktorej sa vám z dlhodobého hľadiska oplatí investovať, sú solárne svietidlá. Tie ponúka aj spoločnosť Aerium a to v špičkovej kvalite. V kategórii ostatných produktov nájdete aj smart prístroje alebo LED logo projektory.

Všetko o nákupe na Aerium.sk

Reklamácia a vrátenie tovaru

Pri vrátení či reklamácii tovaru by ste mali ako prvé kontaktovať spoločnosť Aerium cez e-mail [email protected]. Následne budete informovaní o termíne vyzdvihnutia tovaru, ktorý by mal byť riadne zabalený. Ak tovar vraciate, nemal by byť poškodený a mal by byť zabalený v pôvodnom obale. V prípade vrátenia tovaru vám budú do 14 dní vrátenie peniaze a reklamácia bude vybavená do 30 dní.

Kontakt

Spojiť sa so spoločnosťou Aerium môžete buď telefonicky, e-mailom alebo cez chat na ich webovej stránke. Zatelefonovať im môžete na číslo +421 940 988 483 alebo poslať mail na [email protected].

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

až 3,2 % z ceny vášho nákupu. Presne toľko môžete získať pri nákupe na Aerium nakúpiť vďaka Plnej Peňaženke. Stačí len jedna vec - pred nákupom v e-shope sa prekliknete do e-shopu zo stránok Plnej Peňaženky. O ostatné sa už postaráme my a vy už len získate odmenu!

Recenzie

Prečítajte si recenzie na e-shop Aerium.sk alebo na český ekvivalent tejto spoločnosti Vzdušín.cz. Vďaka nim sa môžete dozvedieť o veciach, ktoré bežne na stránkach e-shopu nenájdete. My pre vás skopírujeme niektoré z takýchto recenzií.

  • „Vyborna komunikacia a odbornost. Tovar skladom. Nakup prebehol bez problemov a tovar som mal doma uz na druhy den"
  • „Obchod komunikoval rychle a efektivně. Objednané zboží bylo dostatečně zabalené a vše hodnotím na 1+"
  • „Ochlazovač vzduchu mi byl po objednání a zaplacení velmi rychle doručen."
  • „Skvělý a spolehlivý obchod!"
  • „Vše proběhlo na dnešní dobu poměrně rychle."

Nevybrali ste si? Pozrite sa na ďalšie e-shopy s elektrospotrebičmi na Plnej Peňaženke, na ktorých môžete nakupovať s cashbackom. Skúste napríklad Andrea-shop.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.