Recenzia Pompo: hračky pre deti

Neviete si rady, čím zabaviť deti v týchto dňoch? Nechajte sa zlákať ponukou Pompo.sk a kúpte im jednu z parádnych hračiek. Inšpiráciou vám môže byť šmykľavka, odrážadlo alebo šliapací traktor z našej recenzie.

17. 3. 2021
Recenzia Pompo: hračky pre deti

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,0 / 5

Obchod s hračkami pre deti Pompo pozná asi každý, menej z vás už niekedy zavítalo na ich e-shop. To je ale škoda, pretože e-shop Pompo.sk vám má taktiež čo ponúknuť. Všetku ponuku tu navyše nájdete prehľadne zaradenú do jednotlivých kategórií.

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ.

Výhercovia súťaže

a*n**p*g*n*o*a@**ai*.*om

*n*y*v*j@**z*am.**

h*v**k*v*.m*r*e*@**zn*m.**

Blahoželáme!

Smoby šmýkačka 150 cm

Šmýkačka Smoby ma milo prekvapila hneď v úvode. Pri prevzatí zásielky som sa začudovala nad tým, aká je ľahká. Spočiatku som sa trochu obávala, či bude tiež stabilná - čoskoro som však zistila, že všetky obavy boli úplne zbytočné, pretože stabilita a pevnosť plastu je úplne skvelá. Šmýkačku mám predovšetkým pre svoju dvojročnú dcéru, ale záťažovú skúšku vykonal aj môj 12-ročný syn. Je naozaj pevná, nekýve sa a ani sa nijako neprehýba.

Samotná montáž šmýkačky prebehla tiež bez akýchkoľvek komplikácií - všetko je jednoduché a rýchle vďaka ľahko pochopiteľnému návodu. Šmýkačku som mala za chvíľku zloženú a deti mohli začať vyčíňať. Už po pár jazdách bolo jasné, že šmykľavka im padla vhod, a čo to teda bude neskôr, až v lete pripojíme tiež hadicu. 

Čo sa týka prevedenia, tak musím povedať, že sa mi páči, ako sú riešené madlá - sú veľké a akurát do ruky. Schodíky sú tiež vyriešené pekne - dobre sa po nich stúpa. Ďalším plusom je, že spojovacia tyč je vyššie a nie priamo pri zemi. Vďaka tomu môžeme dať prednú časť kĺzačky napríklad do bazénika s loptičkami a využiť ju aj inak. Šmykľavka tak môže byť ako vonku, tak aj v byte v detskej izbičke, kde ju aktuálne máme a deti sa s ňou naozaj vyhrajú. Možno ju samozrejme využiť tiež ako vodnú po pripojení hadice. To v lete určite vyskúšame.

Čo by som tejto šmýkačke vytkla, je napojenie dojazdového dielu, kde je trochu prechod. Teraz na nej dcéra jazdí oblečená, ale obávam sa, že v lete len s plavkami to možno bude nepríjemné. Ako ďalšie mínus vnímam pomerne dosť prudký zostup. Ideálnejšie by bol miernejší sklon a tým pádom o niečo dlhší zjazd.

Šmýkačku si ale dcéra veľmi obľúbila a nejazdia po nej denne len ona, ale aj všetky jej bábiky, plyšové hračky a autíčka. Verím, že v lete si s ňou vonku užijeme ešte oveľa viac zábavy ako teraz doma. Celkovo by som túto šmýkačku odporučila - predovšetkým kvôli tomu, že je skvele využiteľná vďaka viacerým možnostiam, ktoré ponúka.

Smoby šmýkačka 150 cm

Smoby šmýkačka 150 cm

 • Značka: Smoby
 • Dĺžka šmýkačky: 150 cm
 • Hmotnosť: 6,5 kg
 • Možné pripojiť aj hadicu s vodou
 • Ochrana proti UV žiareniu

Nakúp s cashbackom

Na tomto videu je skvele vidieť, ako šmykľavka reálne vyzerá:

Smoby šliapací trakor s vozíkom

Keďže sa blížia tretie narodeniny môjho synovca, nenechala som si ujsť možnosť recenzovať tento šliapací traktorček s vozíkom. Hovorila som si, že by z neho bol synovec úplne unesený. Milo ma prekvapilo, že balíček prišiel do druhého pracovného dňa. Vzhľadom na to, ako je traktorček veľký, dorazila jedna vcelku ľahká krabica. Zapochybovala som teda, či bude dostatočne pevný, aby uniesol trojročné dieťa. 

Hovorí sa, že väčšina mužov má stále dušu dieťaťa. Ani u nás to nie je inak - priateľ sa nadšene chopil montáže. Po rozbalení na nás v krabici čakalo niekoľko dielov a skrutiek. Bohužiaľ sme v krabici nenašli manuál, ale aj tak sme sa s tým celkom statočne popasovali. Ja ako pravá žena som radila z pohodlia gauča. Celkovo nám (skôr môjmu priateľovi) montáž zabrala cca hodinu.

Po zmontovaní sme boli nadšení. Traktor má nastaviteľnú sedačku, čo je skvelé, pretože vďaka tomu traktor rastie s výškou dieťaťa a vydrží mu tak dlhšiu dobu. Traktor navyše ponúka ďalšie funkcie, ktoré deti určite ocenia - prvý z nich je odklápací kryt motora, a samozrejmosťou je, že dieťa môže traktor riadiť alebo využiť zabudovaný klaksón na volante. 

Traktor je vyrobený z kvalitného plastu zelenej farby, má aj prípojný vozík, ktorého nosnosť s radosťou otestovala naše sedemkilová sučka - ak by vás to zaujímalo, tak záťažový test dopadol na jednotku. 

Celkovo dávam päť hviezd. Traktor je krásny, pevný a bezpečný, verím že sa u nás v rodine bude medzi deťmi dediť určite niekoľko rokov. Už teraz sa teším, ako na ňom synovec bude vyčíňať na záhrade.

Smoby šliapací trakor s vozíkom

Smoby šliapací trakor s vozíkom

 • Šliapací traktor s volantom a odpojiteľným prívesným vozíkom
 • Nastaviteľné sedadlo podľa výšky dieťaťa
 • Rozmery: šírka 54,5 cm × hĺbka 44 cm × výška 142 cm
 • Odporúčaný vek dieťaťa: 3 roky

Nakúp s cashbackom

Odrážadlo BIG Bobby Car červené

Vzhľadom na to, že mám trojročného syna, tak som bol nadšený, že môžem recenzovať toto odrážadlo. Hneď ako som ho doniesol domov, tak sa syn dožadoval, aby som ho ihneď zložil, aby mohol jazdiť. Montáž bola úplne jednoduchá, syn to z veľkej časti zvládol sám a bol na seba patrične hrdý. Od tej doby vždy aspoň raz denne chce skrutkovač, aby mohol autíčko montovať, opravovať alebo prípadne tankovať benzín. 

Jazdenie ho baví - zo všetkého najviac je nadšený z točenia volantom, učí sa pri tom pekne riadiť a pri cúvaní pípa ako smetiari. Výhodou je možnosť uviazať auto vpredu aj vzadu, takže môžete podľa situácie dieťa ťahať alebo brzdiť. To nahráva samozrejme do kariet aj rodičom, ak hľadajú zábavnú a nenáročnú hru pre svoje ratolesti - auto sa dá posielať dopredu a potom si ho následne späť na povrázku pritiahnuť. Oceňujem tiež to, že dieťa si môže pri ťahaní odrážadla položiť nohy hore, aby mu pri jazde neprekážali.

Syn skúša za autíčko tiež všeličo zapriahnuť a voziť, asi by ocenil vozík, ale dobre funguje aj krabica na hračky. Je skvelé, že autíčko má oblé tvary, je tak bezpečné a vďaka pogumovaným kolieskam tiež tiché. Bez problému na ňom dieťa prekoná aj malé nerovnosti, ako sú napríklad prahy v byte. Drobnou nevýhodou je väčšia váha, kvôli ktorej ho syn sám nevynesie napríklad po schodoch. O to viac je ale autíčko robustnejšie a stabilnejšie. Super je tiež jeho veľká nosnosť, čo u nás ocenia predovšetkým starší bratranci a sesternice. Už sa tešíme, až ho vyskúšame v lete na záhrade. Celkovo za mňa určite palec hore.

Odrážadlo BIG Bobby Car červené

Odrážadlo BIG Bobby Car červené

 • Odnímateľný poklop
 • Nosnosť 50 kg
 • Odporúčaný vek dieťaťa: 1 rok
 • Hodnotenie

Nakúp s cashbackom

Ako odrážadlo vyzerá, pekne zobrazuje aj toto video:

Niečo málo o e-shope Pompo.sk

Internetový obchod Pompo ponúka bohatú ponuku hračiek pre malé i väčšie deti. Bez problémov tu zaobstaráte hry, plyšáky, stavebnice, autá i bábiky. Pravidelne sa tu stretnete s kategóriou plnou zlacneného tovaru - nájdete ju na hlavnom paneli pod označením "Akčné ponuky a zľavy".

Vďaka rozmanitej ponuke e-shopu Pompo, ktorá je navyše účelne roztriedená do jednotlivých kategórií, vyberiete vhodné darčeky, ako pre svoje deti, tak aj pre ratolesti svojich kamarátov a príbuzných. Ak patríte medzi verných zákazníkov, tak sa určite pridajte do vernostného klubu, ktorý svojim členom ponúka VIP ceny, narodeninové poukazy a zľavové poukážky za nazbierané body.

Súvisiace zľavy a akcie

ZĽAVA 17 %

Pompo.sk - Vodná šmykľavka na zahradu
Pompo.sk logo

až 4,31 % späť

Vodná šmykľavka na zahradu

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA 17 %

Pompo.sk - Plávajúce hračka na leto aj na zimu Squiddy
Pompo.sk logo

až 4,31 % späť

Plávajúce hračka na leto aj na zimu Squiddy

Akcia končí o:

Akce končí:

Podobné články