Marley recenzuje: kolagén, s ktorým to nebude psí život

Nemôžem povedať, že je moja panička shopaholička, ale rozhodne rada nakupuje. Rôzne čačky, mačky našťastie nie, ale aj knihy a kopu vecí, ktorým aj napriek svojej inteligencii nie som schopný porozumieť. Pri svojich nákupoch však myslí aj na mňa, nemôžem preto tvrdiť, že by som žil psí život. Žijem ho, ale .. chápeme sa. Skrátka je mi pri nej dobre. Stará sa o mňa. A nedávno dostala akýsi produkt, ktorý by mi vraj mal pomôcť s mojimi kĺbmi. Tak sa poďte spolu so mnou pozrieť na to, ako to dopadlo.

17. 7. 2021 Marley
Marley recenzuje: kolagén, s ktorým to nebude psí život

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Som Marley, weimarský stavač. Vysoký, štíhly, s modrými očami. Áno, hádate správne, nejedna susedovie fenka pri mojom pohľade padá späť do trávi. Nie však o tom som chcel hovoriť. 

Moja panička Alžbet, je vážne dobrá. Je to vlastne poklad chodiaci po tejto zemi. Ako každý chlap, aj ja rád jem. Niekedy aj viac, akoby som mal, ale dá sa ochutnať všetkým tým maškrtám, ktoré sú všade, kam sa pozriem? Správne, nedá. Takže si doprajem, pretože som gurmán. Evidentne však spôsob môjho stravovania nelahodí pánovi veterinárovi. Nedávno som sa totiž dozvedel, že v pokročilom veku by som mohol mať problém s kosťami a kĺbmi, ak aj naďalej budem toľko jesť. No teda, poviem vám, bol som skutočne blízko od toho, aby som sa urazil. Našťastie som si vypočul všetky obavy tohto láskavého pána a na konci rozhovoru, ktorý neviedol so mnou, ale s mojimi pánmi, som mu musel uznať pravdu. Predsa len, podľa Pedigree kalkulačky mám už 54 ľudských životov a to je teda celkom dosť. 
 


Viem, že panička mi chce dobre, ale stále ma dokáže prekvapiť, ako uráža svoju i moju inteligenciu tým, keď mi medzi granule nenápadne vhodí nejakú tabletku a tvári sa, že ona nič, ona muzikant. Nuž, v takom prípade by som vám neodporúčal kupovať si lístky na jej koncert. Zakaždým si tieto zvláštne doplnky psej stravy všimnem. Nie preto, ako vyzerajú, ale preto, ako chutia - alebo by som skôr mal povedať, že nechutia?. Preto veľmi oceňujem, že tento kolagén, ako to panička volá, je vo forme prášku a tak, keď mi ho do jedla prisype dvakrát do dňa, ani neviem, že ho jem. 

Čítať samozrejme neviem, za to moja panička má na svojom čitateľskom liste už množstvo kníh, takže verím tomu, čo vyčítala na tých svojich internetoch. Zvierací kolagén vraj posilňuje kĺby, chrupavky a mäkké tkanivá, spevňuje kosti, posilňuje zuby - toto je podľa mňa veľké plus! a čo je najpodstatnejšie, napomáha ku krajšej srsti. Spočiatku som tomu príliš nechcel veriť, ale nedávno sme s paničkou boli na prechádzke a konečne sa za mnou obzrela aj susedovie fena! O tom, že som vždy vedel, že má na mňa zálusk, si povieme zas niekedy inokedy. 

 


Po užívaní tohto kolagénu síce neubehnem maratón, veď už nie som najmladší a ako správny pán v rokoch, aj ja mám rád svoje pohodlie, ale som rád, že sa mi z tvojej postele (nie, nehodlám spávať vo svojom pelechu, keď ty máš tak pohodlný matrac) vstáva oveľa lepšie. 

Verím teda, že energia, ktorá sa u mňa zázračne po užívaní tohto kolagénu objavila, mi vydrží ešte dlho. Nakoniec, život mám ešte pred sebou, bola by preto škoda, keby som ho preležal kdesi vo dvore na tráve a lenivo ňufákom rýpal do zeme. Nie, nie. Aj moja panička je oveľa krajšia, keď má červeň v lícach, zatiaľ čo ma naháňa na lúke za domom. Nehovorte jej to, občas jej ujdem naschvál, len aby sa sama trochu prebehla.

Incapet Collagen – kolagén pre zvieratá

Incapet Collagen – kolagén pre zvieratá

  • Forma: Prášok je možné použiť v suchej forme alebo je veľmi dobre rozpustiteľný vo vode.
  • Odporúčané dávkovanie: 1 sáčok (3 g) 1× denne alebo podľa hmotnosti zvieraťa.
  • Použitie: Obsah 1 sáčku (3 g) pridajte do obľúbeného krmiva tesne pred kŕmením.
  • Hmotnosť obsahu: 90 g (30 sáčkov)
  • Počet hviezdičiek: 5

49,00 €

Nakúp s cashbackom

Celkové zhrnutie

  • Forma v podobe prášku
  • Chuť

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Niečo málo o IncaCollagen.sk

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo. Avšak jeho produkcia sa po 25. roku života znižuje o 1,5 % každý rok a začínajú sa objavovať známky starnutia a opotrebenia. Pravidelným dopĺňaním Bio-Aktívneho kolagénu môžeme tento proces výrazne spomaliť a obmedziť. Výrobok obsahuje 100 % rybí kolagén v prášku na pitie. Je to prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III) E-shop zaručuje najlepší pomer kvality a ceny, ktorý je overený zákazníkmi.

Marley

Autor Marley

Marley je weimarský stavač našej kolegyne Alžbet. S radosťou pre Plnú Peňaženku testuje produkty pre zvieratká, najmä však obľubuje psie maškrty. Snaží sa na Plnú Peňaženku dotiahnuť e-shopy s mäskom, ktorého kvalitu bude testovať náročným jazýčkom a odbornou tráviacou sústavou. 

IncaCollagen.sk logo

O IncaCollagen.sk

Máte problémy s pleťou, vlasmi či nehtami a zdá sa vám, že sa vaše telo rozpadá? Dajte ho zas dohromady so stoprocentným morským kolagénom rozpustným vo vode z IncaCollagen.sk!