Recenzia Vans tenisiek z AboutYou

Tenisiek nie je nikdy dosť a tentokrát sa pozrieme na zúbok jednej z najznámejších značiek, ktoré v súčasnej dobe obúvajú nohy tisícok ľudí po celom svete.

29. 4. 2023 Katka
Červené tenisky značky Vans na farebnom pozadí

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Raz sa mi podarila výhodná výmena. Za jedny nohavice a tričko, ktoré mi nesadli, som dostala tenisky. Nie obyčajné. Boli to tenisky značky VANS v akejsi limitovanej edícii s motívom slnečníc. Veci, za ktoré som zaplatila necelých 20 €, som vymenila za tenisky v hodnote 70 €. Kto vie, ten vie. 

Značkovú obuv vo všeobecnosti som si nikdy nekupovala. Často sa mi totiž deje, prakticky pri každom páre akejkoľvek obuvi, že topánky sa rýchlo opotrebujú. Tu stúpim na kamienok a spravím si dieru do podrážky, tu o niečo zakopnem a spravím si dieru na špici, tu sa jednoducho podrážka odlepí. Môžete si povedať, že je to nekvalitnou obuvou, ja si však myslím - a nie som jediná, že je problém niekde inde :). 

Tenisky som si však vzala, zachránila som ich pred vyhadzovom do odpadkového koša. Predtým boli nosené len asi dva razy, vyzerali ako nové, bola by ich teda škoda. Trvalo zhruba týždeň či dva, kým sa skamarátili s mojimi nohami, leukoplast bol teda povinnou výbavou všade, kam som šla. V tom čase som ich často nosievala aj na Oravský hrad, kde som pracovala ako sprievodkyňa. Terén je tam vskutku náročný a za obeť mu padol nejeden pár skvelej obuvi.

Nízke tenisky 'Old Skool'

Nízke tenisky 'Old Skool'

  • Veľkosť: 38
  • Farba: bordová
  • Vrchný materiál: koža
  • 8-dierkové šnurovanie

74,90 €

Nakúp s cashbackom

Nízke tenisky 'Old Skool'

Čuduj sa svete, tieto tenisky to však vydržali. Preto, keď som pred pár mesiacmi zbadala, že na AboutYou majú výpredaje a v nich ponúkajú tenisky značky VANS za skvelé ceny, rozhodla som sa, že keď už nič iné, aspoň nakuknem. Doma mám hneď niekoľko párov obuvi, určite nepotrebujem ďalšie, hovorila som si v domnienke, že to naozaj ostane iba pri prezeraní. 

Múdri vedia, že sa tak nestalo. Napokon ma zaujal práve tento typ tenisiek a tak skončili v košíku. V tej dobe stáli niečo okolo 45 €, ak si správne pamätám. Za takúto značku a taký pekný výzor, to je podľa mňa celkom dobrý peniaz. 

Kúpila som ich v bordovej farbe. Chcela som trochu zmeniť a oživiť svoj šatník, keďže jeho väčšina je práve čiernej farby alebo v iných tmavších odtieňoch. Až neskôr mi došlo, že ja a svetlé farby si jednoducho nerozumieme. Nielen, že sa nehodia na moju postavu, ale mám veľký talent svetlé veci temer okamžite zašpiniť. 

Zdá sa však, že tieto tenisky búrajú akékoľvek doteraz zaužívané zvyky. Svoju farbu si držia doteraz a to som ich vzala na prechádzku cez rôzne chodníky. Podrážka drží, látka sa netrhá. Verte mi, svoje veci nešetrím, vždy ich vystavím extrémnej záťaži, preto môžem povedať, že tieto tenisky sú vhodné nielen do mesta.

Celkové zhrnutie

  • Pevná podrážka
  • Pohodlné
  • Farba

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Katka

Autor Katka

Na Orave dobre, na Orave zdravo - presne toto často počujeme z úst našej kolegyne Katky. Je vášnivou milovníčkou histórie a literatúry, preto sa niet čo čudovať, že zodrala už niekoľko párov tenisiek ako lektorka na Oravskom hrade. Okrem toho má rada dobré pivo a kvalitnú hudbu - na koncert Martina Garrixa je ochotná vycestovať aj stovky kilometrov. Doma ju teda často nenájdete a nepokúšajte sa o to hlavne v piatok večer.

ABOUT YOU logo

O ABOUT YOU

AboutYou.sk je inšpiratívny a personalizovaný módny e-shop s viac ako 1 000 značkami a 400 000 produktami na jednom mieste. Pre vaše maximálne potešenie poskytuje doručenie zadarmo od 19,90 € a vrátenie vždy zadarmo!

Súvisiace zľavy a akcie

ZĽAVA 65 %

ABOUT YOU - Výpredaj
ABOUT YOU logo

až 7,5 % späť

Výpredaj

Zľavy až do 65 %

Akcia končí o:

Akce končí:

Podobné články