Októbrové novinky Plnej Peňaženky

6. 10. 2023
Októbrové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

rok 2023 vstúpil do svojej záverečnej štvrtiny a my vám prinášame tento rok už desiaty diel pravidelných noviniek, tentoraz so zhrnutím toho najpodstatnejšieho z mesiaca september a s upútavkou na najzaujímavejšie akcie mesiaca október.

► So septembrom skončila aj naša akcia Zľavomber, počas ktorej ste mali príležitosť využiť exkluzívne zľavové kupóny od našich partnerov alebo získať ešte výhodnejší cashback. Dúfame, že ste tiež úspešne nakúpili všetky potrebné pomôcky do školy pre vaše deti, napríklad aj prostredníctvom akcií Back to school.  

E-shopov je u nás už viac ako 900! 

►  Ak radi cestujete vo vašej vlastnej réžii a ubytovanie hľadáte cez rezervačné služby, máme pre vás novinku v podobe portálu Agoda. Ten ponúka cashback vo výške 3 % a širokú ponuku ubytovania s výberom stoviek tisíc ubytovacích zariadení.

Legínovo je naopak značka, ktorá ponúka široké množstvo legín rôznych strihov a farieb. V ponuke nájdete športové, turistické ale aj voľnočasové legíny v rôznych farebných prevedeniach.

A spozornieť by mali aj vyznávači skateboardingu. Na Plnej Peňaženke po novom nájdete americkú značku Vans, dnes už tradičného výrobcu oblečenia a obuvi.

Počet e-shopov v katalógu Plnej Peňaženky prekročil ďalšiu významnú métu. V októbri sme pokorili hranicu 900 zapojených obchodov!

Pyramída, jesenné prázdniny a prezutie pneumatík 

► Pyramída vás odmení aj bez nákupov: Už 1. októbra odštartovala naša populárna hra Pyramída. Súťažiaci postupne odkrývajú 15 políčok v 5 poschodiach Pyramídy a môžu získať bonus 6 € a navyše 8 € za odporúčanie kamaráta. Každé políčko sa odkryje po splnení určitej úlohy. Pokiaľ vás zaujíma, aké úlohy to sú, prečítajte si pravidlá hry.

► Začína sa pravá jeseň: Po nečakane teplom septembri sa začína ochladzovať a zdá sa, že leto sa s nami rozlúčilo. Je na čase pripraviť sa na jeseň a obmeniť šatník. Pokiaľ hľadáte trendy jesennú módu za akciové ceny, máme pre vás špeciálnu stránku s módnymi akciami.

Jesenné prázdniny: V októbri čakajú školákov jesenné prázdniny a ak plánujete výlet, skúste sa inšpirovať v našom rozcestníku s ponukou leteniek alebo sa pozrite na naše tipy, kam vyraziť na eurovíkend.

► Prezutie pneumatík: Blíži sa termín povinného prezutia na zimné pneumatiky. Máme pre vás pripravenú špeciálnu stránku s akciami na zimné pneumatiky, aby ste mohli bezpečne vyraziť aj na namrznuté cesty.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po septembri 636 účastníkov.

  • Priemerná výška výplaty v septembri bola 20 €. Najvyššia výplata dosiahla sumu 1700 €.

A to je tentokrát všetko. Majte úspešný október a nechajte sa očariť jesennou prírodou.