Vans.com logo

Vans.com

Kultová skejterská značka VANS s dlhoročnou tradíciou, ktorú obľubujú predovšetkým tínedžeri, teraz bližšie k vám aj vďaka online nakupovaniu. 

Viac o Vans.com

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

O Vans.com

VANS je americká značka, ktorá bola založená ešte v roku 1966 bratmi Van Donerovcami. Historickú prvú pobočku firmy, ktorá začala vyrábať tieto ikonické topánky a odevy, sa dodnes nachádza ma adrese 704 East Brodway v meste Aneheim. 

Nestarnúci life-style 

Znaku VANS už dnes poznajú všetci. Ak ju aj nemáte vo svojom šatníku, minimálne ste o nej počuli. Nie je to totiž len tak obyčajná značka. Vyznačuje sa svojim štýlom, jedinečnosťou a poholdnosťou. 

Počas svojej dlhoročnej histórie, prežila niekoľko významných momentov, ktoré ju vyniesli medzi TOP najlepšie značky, ktoré dodnes stále kraľujú rebríčkom obľúbenosti, ale aj predajnosti. 

v roku 1982 sa jeden z ich párov objavil na nohách amerického herca Seana Penna, vďaka čomu rapídne stúpol predaj a tenisky sa začali predávať po celej Amerike. Vôbec prvý typ dnes milovníci tejto značky poznajú pod názvom Vans Authentic. Nestarnúca klasika. 

Srdcia mladých si táto značka získala najmä vďaka tomu, že v roku 1998 otvorili aj svoj prvý skate-park. Dali tak priestor mladým vybúriť sa a venovať sa tomu, čo majú radi. Vytvorili priestor pre komunitu, ktorá je aj dnes veľmi rozšírená, nielen v Amerike, ale po celom svete. Odvtedy sa značka VANS stala akýmsi symbolom pre skaterov. 

V dnešnej dobe však nie je určená len pre nich. Obuť či dokonca obliecť si túto značku môže každý, kto chce nosiť pohodlné a komfortné veci. Ak sa chcete cítiť štýlovo len vďaka teniskám, VANS je rozhodne cesta. Šikovní dizajnéri, ale aj umelci z celého sveta, sa každý rok snažia prísť s niečím novým. V kolekciách a limitovaných edíciách sa tak objavujú kúsky, ktoré sú hotovými umeleckými dielami.

Internetový obchod 

Internetová stránka Vans.com bola spustená ešte v roku 1999. Dnes si na nej prídu na svoje ženy i muži, dokonca aj deti. Značka sa drží svojich koreňov a tak sa nezabúda ani na skaterov

V kategóriách nájdete batohy, oblečenie, ale aj čiapky. Všetko pohodlné, štýlové a jednoduché. Oblečenie, ktoré dokonale padne a v ktorom sa budete cítiť komfortne. 

Nezabúda sa aj na tenisky, ktoré túto značku vyniesli do výšin. VANS nezaostáva, ide s dobou. Vývoj značky teda značne pokročil, v ponuke však nájdete aj staré, old schoolové štýly. Ak máte radi moderný dizajn a radi sa prezentuje aj prostredníctvom toho, čo máte na sebe, určite si vyberiete z jednoduchých, ale aj komplikovaných návrhov alebo z fanúšikovských modelov.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.