PriceLine.com logo

PriceLine.com - rezervácia letenky, hotela i auta na jednom mieste

Priceline.com - zahraničný server pre rezerváciu ubytovania, prenájom vozidiel a iných služieb.

Viac o PriceLine.com

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O PriceLine.com

Priceline.com - zahraničný server pre rezerváciu ubytovania, prenájom vozidiel a iných služieb.

Cestujte výhodne a pohodlne bez ohľadu na to, aký je váš rozpočet. Priceline vám ponúka najlepšie ceny na trhu s letenkami, hotelmi a požičovňami áut.

Priceline.com - americká letecká spoločnosť

Priceline je americká spoločnosť, ktorá sa zameriava na cestovanie. Na ich webových stránkach Priceline.com si môžete kúpiť letenky do celého sveta. Dokonca si môžete cez ich stránku požičať auto a rezervovať hotel. A to všetko rýchlo a jednoducho. Ich služby využívajú milióny cestovateľov po celom svete. Priceline vám garantuje najnižšie ceny na trhu, ale vyberiete si tu nech už je váš rozpočet akýkoľvek. Zákaznícka podpora je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Letenky Priceline

Vyhľadávajte letenky cez Priceline jednoducho a rýchlo. Nech už máte namierené kamkoľvek, plánujte si cestu v dostatočnom časovom predstihu a hlavne z pohodlia domova. Jednoduché vyhľadávanie leteniek vám zaistí aj stránka Priceline.com. Stačí ak si zadáte miesto odletu, vašu cieľovú destináciu, dátum vašej dovolenky, počet osôb a triedu, v ktorej chcete cestovať. A teraz je už len na vás kam poletíte.

Top destinácie spoločnosti Priceline

Hľadáte inšpiráciu na cestovanie? Ak neviete kam vycestovať na letnú dovolenku, predĺžený víkend alebo jednodenný výlet, inšpirujte sa top destináciami na Priceline. Vycestujte do New Yorku alebo do mesta s bohatým nočným životom, do Las Vegas. Premýšľate nad letnou dovolenkou? Čo tak návšteva Honolulu, miesta plného krásnych pláží a dobrého jedla. Top destináciami je aj San Francisco, Los Angeles alebo Houston.

Rezervujte si hotel s Priceline

Ak už viete kam povedú vaše kroky počas najbližšej dovolenky, nezabudnite včas vyriešiť aj ubytovanie. Čím skôr si ho vyhľadáte, tým budete mať potom menej stresu a môžete sa už len tešiť. Vyhľadávanie je jednoduché. Ponuku si môžete filtrovať podľa rôznych kritérií ako počet hviezdičiek, podľa vašich požiadaviek na zariadenie, aj podľa ceny a iných. Z ponuky si potom vyberiete tú najlepšiu, vykonáte rezerváciu a za ubytovanie zaplatíte.

Autom spoznáte krajinu viac

Presne tak! Ak máte vodičský preukaz, určite popremýšľajte nad požičaním auta, s ktorým môžete cestovať rýchlejšie a pohodlnejšie po okolí vašej cieľovej destinácie. Uvidíte tak viac miest naraz, načerpáte viac miestnej atmosféry a je veľmi pravdepodobné, že objavíte miesta, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Spoločnosti Priceline dôveruje viac ako 8 miliónov turistov, ktorí ich služby využili pred vami. Nebojte sa do toho ísť ani vy. Pri vyhľadávaní si zadáte miesto vyzdvihnutia a vrátenia auta a približné časy. Zobrazia sa vám dostupné autá v požadovanom termíne a vy si vyberiete to najlepšie práve pre vás.

Kontaktujte spoločnosť Priceline.com

Máte otázku? Obráťte sa na pracovníkov, ktorí vám pomôžu a poradia. Myslite však na to, že komunikácia bude prebiehať v angličtine. Ak preferujete rýchlu komunikáciu, napíšte na Priceline chat, môžete im tiež poslať správu alebo zatelefonovať na telefónne číslo pre českú republiku +1 203-220-6946. Zákaznícky servis je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Sledujte Priceline na sociálnych sieťach

Určite máte založený účet na niektorej zo sociálnych sietí, kde môžete sledovať aj spoločnosť Priceline. Konkrétne ich nájdete na Facebooku, Instagrame, na Youtube aj Twitteri. Tam pridávajú zaujímavé cestovateľské fotky, ktoré vám môžu byť inšpiráciou a príspevky, v ktorých sa dozviete o aktuálnych výhodných ponukách tejto spoločnosti.

Ako nakupovať na Priceline ešte lacnejšie?

Aj napriek tomu, že vám Priceline garantuje najnižšie ceny na trhu, môžete cestovať ešte lacnejšie. Pýtate sa ako? No predsa s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti 2,5 % z ceny nákupu späť. Stačí ak sa u nás zaregistrujete a na stránky Priceline.com sa dostanete cez náš preklik. Celý proces vás bude stáť pár kliknutí.

Recenzie Priceline.com

Aké sú skúsenosti zákazníkov so službami spoločnosti Priceline? Prečítajte si recenzie, ktoré sme pre vás vybrali a rozhodovať sa môžete aj na základe nich.

  • "Always use Priceline when booking. Best prices."
  • "Great prices and awesome service"
  • "Priceline provides a good deal for our trip!"
  • "Great staff, location is a good location to New York and things around jersey"
  • "Thank you Priceline, for the best hotel deals on the web.!"
  • "Priceline was easy for me to use. I am a senior citizen with limited tech abilities and I found your site very thorough and user friendly."
  • "Its very easy to use and fast its always up to date with prices"

Nevybrali ste si? Skúste iné spoločnosti ponúkajúce lety, hotely aj požičanie áut na Plnej Peňaženke. Tá vám totiž vráti cashback z nákupu späť a vy tak môžete cestovať ešte lacnejšie. Nájdete tu napríklad stránky Agoda.com , Vueling.com , Lufthansa.com a veľa ďalších.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.