Vueling.com logo

Vueling.com - letenky po Európe

Vueling je nízkonákladová španielska letecká spoločnosť. Ponúka vám lacné letenky, rezerváciu hotela a požičanie áut vo viac ako 155 destináciách.

Viac o Vueling.com

Peniaze z nákupu späť

1,8 €

O Vueling.com

Vueling je nízkonákladová španielska letecká spoločnosť. Ponúka vám lacné letenky, rezerváciu hotela a požičanie áut vo viac ako 155 destináciách.

Vueling je druhá najväčšia španielska letecká spoločnosť, s ktorou môžete lietať na miesta po celej Európe, tiež do Ázie alebo Afriky. Ide o nízkonákladovú spoločnosť, s ktorou budete lietať za veľmi výhodné ceny. Priplatiť si môžete za väčší priestor na nohy v lietadle a svoj check in môžete urobiť aj online. Stránka Vueling.com vám ponúkne letenky, ubytovanie aj požičovňu áut. Nezabúdajte, že s Plnou Peňaženkou môžete ušetriť 1,5 % z ceny vášho nákupu.

Ako vyhľadávať letenky na Vueling.com

Vyhľadávanie leteniek je rýchle a jednoduché. Do vyhľadávania si zadáte miesto odletu a vašu cieľovú destináciu, vyberiete si dátum odchodu aj príchodu. Automaticky sa vám zobrazia ponuky v daný deň aj s cenou a vy si môžete dátum upravovať aj podľa cien iných dní. Automaticky sa vám zobrazia ceny ak by ste chceli cestovať iba s príručnou batožinou, aj s podpalubnou batožinou, a tá najdrahšia možnosť vám umožňuje napríklad flexibilné zmeny letu.

Ako funguje Online check in s Vueling?

Zabookujte si svoju letenku online z pohodlia domova alebo odkiaľkoľvek, kde sa nachádzate. Ušetríte si tak čas a nemusíte stáť dlhé rady na letisku. Online check in môžete so spoločnosťou Vueling urobiť na mobile, tablete aj počítači. Letenku si potom vytlačte alebo stiahnite do mobilu.

Batožina na palube lietadla Vueling

Užitočnou informáciou je vedieť, akú batožinu si môžete vziať na palubu lietadla. V každej letenke máte zahrnutú príručnú batožinu, ktorej povolené rozmery sú 55x40x20 cm a jej váha nesmie byť väčšia ako 10kg. Batožinu na odbavenie si môžete zvoliť podľa toho, akú veľkosť preferujete. Vaša odbavovacia batožina môže mať 15 kg, 20 kg 25 kg alebo 30 kg. Na stránkach Vueling.com nájdete aj ďalšie užitočné informácie o nebezpečnej a špeciálnej batožine alebo ako postupovať v prípade, že sa vám s batožinou niečo stane.  

Rezervujte si hotel cez Vueling.com

Viete, kam idete a nechce sa vám vyhľadávať ubytovanie na iných portáloch? To ani nemusíte. Využite službu vyhľadávania hotelov cez Vueling a ušetríte čas. Jedným klikom budete automaticky presmerovaní na Booking.com, čo je spoľahlivý portál na vyhľadávanie hotelov po celom svete. Tu si zadáte miesto vášho pobytu, dátum vášho príchodu a odchodu.

Požičovňa áut Vueling

S požičovňou áut Vueling môžete cestovať do ďalších miest v blízkosti vašej dovolenkovej destinácie. S autom bude vaša preprava rýchlejšia, pohodlnejšia a hlavne si môžete sami určiť kam pôjdete. Vyhľadávanie je jednoduché, zadáte si mesto, kde si auto vyzdvihnite, dátum a približný čas vyzdvihnutia, dátum a čas jeho vrátenia. Vrátiť auto môžete samozrejme aj na inom mieste, ako ste si ho vyzdvihli, no musíte si túto požiadavku zadať zvlášť. Nezabudnite pri vyhľadávaní nastaviť aj vek vodiča. 

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na zákaznícku podporu Vueling

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na zákaznícku podporu aerolínií Vueling. Kontaktovať ich môžete telefonicky na medzinárodnom čísle +34931518158 v čase medzi 9:00 - 21:00. Nezabúdajte, že telefonát bude prebiehať v angličtine.

Ako nakupovať na Vueling.com ešte lacnejšie?

Vueling airlines je nízkonákladová spoločnosť, v ktorej si kúpite letenky za veľmi výhodné ceny, no tie môžu byť ešte nižšie. Plná Peňaženka vám totiž ponúka 1,5 % z ceny nákupu späť ak sa na stránky Vueling.com prekliknete cez náš portál.

Vueling recenzie

Aké sú skúsenosti zákazníkov s aerolíniami Vueling? Prečítajte si recenzie zákazníkov napríklad na TripAdvisor.com, kde zákazníci hodnotia lety spoločnosti Vueling. My sme pre vás skopírovali niektoré z nich.

Zákazníčka Kiki s letom aerolínií Vueling spokojná nebola: veľmi zlá skúsenosť s touto spoločnosťou. Zrušený let, NEposkytnuté žiadne bližšie informácie. Nechali nás 8hodín na letisku čakať nevediac čo s nami bude, po 8 hodinách prišiel pre nás autobus a zobral nás na hotel. Neposkytli nám za ten čas čo sme čakali na letisku žiadne informácie a žiadny nápoj. proste OTRAS!”

Zákazník Michal zhodnotil služby Vueling nasledovne: Let trval len 50 minut, obcerstvenie a drinky boli ponuknute, lietadlo naplnene na ca.60%, sedel som na 11C, dost nepohodlne sedadlo, ziadne miesto na nohy....vyborna cena na urovni ceny trajektu do Ancony....”

Martin bol s letom spoločnosti Vueling spokojný: Žiadny problém. Nové čisté lietadlo, personál milý, flexibilný. Ceny sortimentu počas letu nízke, takze sme si pochutili na ibericu a červenom vínku. Ďakujem personálu letiska pri boardingu v BCN a posádke letu VY 8716 za veľkú službu, ktorú nám preukázali. Satisfied clients from Slovakia.”

Pani Sabina letela s Vueling prvýkrát: Odložený let, meškanie, neprijemný personál, v lietadle sme čakali hodinu a podla mna sami nevedia čo majú robiť. Prvý a posledný krát vueling”

Nevybrali ste si? Skúste švajčiarske aerolínie Swiss.com , poľskú spoločnosť LOT.com alebo vyhľadávač leteniek Kiwi.com . Tieto a mnohé ďalšie stránky leteckých spoločností nájdete na Plnej Peňaženke, ktorá vám za vaše nákupy vráti cashback z nákupu späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.