3 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Najlacnejsie-knihy.sk - najväčšia ponuka kníh na Slovensku

Na e-shope Najlacnejsie-knihy.sk nájdete viac ako 20 000 knižných titulov v slovenskom, českom, anglickom a nemeckom jazyku. Kúpite tu od beletrie, cez populárno-náučnú literatúru až po odborné knihy a učebnice.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Najlacnejsie-knihy.sk

Najväčšia knižná ponuka na Slovensku. Cieľom kníhkupectva Najlacnejsie-knihy.sk je vytvoriť kompletnú ponuku slovenských, českých, nemeckých a anglických knižných titulov. Zameriava sa na jednoduchosť a rýchlosť realizácie objednávok. Spolu s partnermi a dodávateľmi tvoria silný tím, ktorý má spoločný záujem maximálne uspokojovať potreby svojich zákazníkov. Pozrite sa, v akých kategóriách má e-shop Najlacnejsie-knihy.sk svoju ponuku rozdelenú.

Knihy po slovensky

Nie každý ovláda cudzí jazyk natoľko, aby dokázal čítať knihy v cudzom jazyku. Práve pre tých z vás je určená ponuka tejto kategórie. Vyberú si tu milovníci beletrie, a to ako dospelí, tak aj deti a mládež. Beletria je ďalej rozdelená na knihy podľa žánru ako sú romány, poviedky, novely, cestopisy, báje, poézie a veľa ďalšieho. Nakupovať online na Najlacnejsie-knihy.sk môžete aj populárno-náučnú literatúru pre dospelých aj deti a mládež. Nájdete tu knihy o záľubách, o športe, umení, kariére, dejinách, faktoch či prírodných vedách. Takisto tu kúpite učebnice a odbornú literatúru mnohých vedných oborov.

Knihy po česky

Ak vám nevadí čítanie po česky, nahliadnite aj do tejto kategórie a nakupujte knihy online na Najlacnejsie-knihy.sk. Ponuka je zoradená do rovnakých kategórií ako v ponuke kníh po slovensky. Medzi beletriou nájdete romány, poviedky, eseje, úvahy, poéziu, komiksy, povesti a veľa ďalšieho. V populárno-náučnej literatúre nájdete knihy o umení, zdraví a zdravom životnom štýle, o cestovaní, nájdete tu aj kuchárky a veľa ďalšieho. Učebnice ponúka e-shop Najlacnejsie-knihy.sk z oborov ako sú spoločenské, humanitné a technické vedy, informatika, cudzie jazyky a iné.

Knihy po anglicky

Ak vám nerobí problém čítanie v angličtine alebo si naopak svoje znalosti chcete vylepšiť, siahnite po niektorej z kníh v tejto kategórii. Nakupujte knihy v angličtine cez internet na Najlacnejsie-knihy.sk, čo je e-shop s najväčšou ponukou na Slovensku. Kúpite tu literatúru o umení, rôzne skutočné príbehy aj fikciu, o práve, medicíne, zdraví a zdravom životnom štýle či športe.

Knihy po nemecky

Na svoje si tu prídu aj tí z vás, ktorí ovládajú nemčinu. Najlacnejsie-knihy.sk ponúka online knihy žánru ako je beletria, kúpite tu aj knihy o umení či cestovaní. Po nemecky môžete čítať knihy aj vašim deťom. Vyberú si tu aj vedci, ktorí sa zaujímajú o prírodné vedy, medicínu, informatiku, právo, ekonómiu atď.

Všetko o nákupe na Najlacnejsie-knihy.sk

Platba

Plaťte rýchlo a spoľahlivo spôsobom, ktorý si sami zvolíte. 

 • Platba pri preberaní tovaru, teda na dobierku. Tento druh platby je spoplatnený sumou 1,50 €, ktorá sa vám automaticky pripočíta k cene nákupu.
 • Online platba kartou je najrýchlejšia možnosť.
 • Bankový prevod je bezpečný, pretože platbu zadávate sami priamo z vášho účtu.
 • Platbu cez elektronickú peňaženku PayPal môžete previesť ak v nej máte vytvorený účet umožňujúci platbu previesť.

Doprava

Na e-shope Najlacnejsie-knihy.sk máte najväčší výber kníh online na Slovensku. E-shop vám k tomu dáva 3 možnosti dopravy vašej objednávky a dopravu zadarmo, žiaľ, Najlacnejsie-knihy.sk neponúka.

 • Slovenská pošta - kuriér Slovenskej pošty sa vám bude snažiť tovar doručiť na vašu adresu. Ak vás doma nezastihne, balík vám uloží na najbližšej pošte, kde si ho môžete vyzdvihnúť do 14 dní. Za dopravu zaplatíte 3,49 €.
 • Kuriér ReMax - priamo k vám domov vám vašu objednávku doručí kuriér spoločnosti ReMax. Za dopravu zaplatíte 2,89 €.
 • Zásielkovňa - osobne si môžete vyzdvihnúť vašu objednávku na viac ako 870 výdajných miestach Zásielkovne. Za dopravu zaplatíte 2,39 €.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Na vrátenie tovaru máte 1 mesiac od predaja. Dôvod vrátenia uvádzať nemusíte. Na vrátenie tovaru má e-shop vytvorený formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý môžete poslať elektronicky alebo ho vložiť do balíku s tovarom na vrátenie. Zakúpený tovar nesmie byť poškodený a keď vám e-shop s vašou požiadavkou vyhovie, najneskôr do 30 dní vám budú vrátené peniaze.

Kontakt

Neviete si s niečím poradiť? Obráťte sa na zákaznícku podporu e-shopu Najlacnejsie-knihy.sk. Pre kontakt so zákazníkmi si Najlacnejsie-knihy.sk vytvoril kontaktný formulár, ale obrátiť sa na nich môžete aj telefonicky. Telefonická zákaznícka podpora je tu pre vás vždy v pracovné dni medzi 8:00 - 15:30 na čísle 02/210 210 99.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

E-shop Najlacnejsie-knihy.sk vám zaručuje výhodné ceny ponúkaných titulov, nakupovať môžete samozrejme aj knihy v akciách a zľavách. Zľavy na Najlacnejsie-knihy.sk vám zaručia výhodnejšie nákupy o niekoľko percent, použiť môžete aj zľavový kupón. Plná Peňaženka vám k týmto výhodným možnostiam ponúka ďalší spôsob ako ušetriť. Je ním cashback v hodnote 3 % ceny vášho nákupu. Podmienkou je, že musíte mať vytvorený účet u nás a na stránky e-shopu sa prekliknete cez náš portál. Je to jednoduché a vy môžete týmto spôsobom zbierať cashbacky aj na iných e-shopoch a odmeny si nechať kedykoľvek vyplatiť.

Recenzie

Je e-shop overený zákazníkmi? Sú zákazníci spokojní a považujú e-shop Najlacnejsie-knihy.sk za spoľahlivý? Prečítajte si recenzie na portáli Heuréka, kde Najlacnejsie-knihy.sk ohodnotilo viac ako 2 200 zákazníkov. Odporúčanie naň dostanete od 95 % z nich, pričom najlepšie hodnotené sú ceny tovaru a rýchlosť doručenia.

 • Zákazníka Samuela milo prekvapil darček, ktorý k nákupu dostal a preto e-shopu udelil 5 hviezdičiek: Stromček na zasadenie ako darček, dostal som sa k titulom ku ktorým sa už tažko dostať za perfektnú cenu v primeranom čase ! :), Super obchod ;) určite odporúčam."
 • Zákazníčka Eva ušetrila online nákupom na Najlacnejsie-knihy.sk nemalé peniaze: Pohodlný on-line nákup, poplatok za osobné prevzatie, rýchly, jednoduchý nákup cez e-shop, doručenie na vybrané miesto, ceny citeľne nižšie ako v ostatných kníhkupectvách - na 6 knihách úspora cca 12 eur."
 • Gabriela chváli výber kníh na tomto e-shope: Zohnala som knihy, ktoré som v iných kníhkupectvách, či eshopoch s knihami nenašla...naozaj ma potešili."
 • Odporúčanie na Najlacnejsie-knihy.sk dostanete aj od zákazníka Stanislava: Objednaný tovar bol v slušnej cene a rýchlo doručený,bol som priebežne informovaný o stave objednávky. Niet čo vytknut,ostáva podakovat."

Nevybrali ste si? Obľúbeným online predajcom kníh je kníhkupectvo PantaRhei.sk, kde vám Plná Peňaženka vráti cashback v hodnote 2 %. Na e-shope Bux.sk nakupujete s cashbackom 1,5 % a na Knihy.abz.cz s cashbakom 2,5 %. Nenechajte si tak ujsť výhodné nákupy, ktoré vám Plná Peňaženka ponúka.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  3 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať