5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Grada.sk - knihy a e-knihy

Najväčšie vydavateľstvo odbornej literatúry, ktoré pôsobí v Česku už od roku 1991. Ich čitateľskú základňu tvoria študenti, pedagógovia, vedci, ale aj najrozmanitejší čitatelia beletrie. Ponúkajú teda širokú ponuku kníh v Česku i na Slovensku.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Grada.sk

Pre knihomoľov je toto knihkupectvo hotový raj na Zemi. Pri väčšine kníh je dostupná ukážka, aby ste si mohli kúsok prečítať ešte pred kúpou knihy. Dopravu máte zadarmo pri kúpe nad 35 eur. 

Čo všetko objavíte na Grada.sk ? 

  • Grada.sk nie je bežné kníhkupectvo, je to niečo viac. Naozaj každý si v ňom nájde kúsok pravdy a rozumu. Kategórií je tu na výber množstvo. Všetky knihy nesú informáciu, no každá je z iného odvetvia. Nájdete tu antistresové omaľovánky, beletriu, detské knihy, kuchárske knihy, knihy o podnikaní a ekonómii, knihy o práve, daniach a účtovníctve, pedagogike, spoločenských vedách a histórii a knihy o športe a zdravom životnom štýle. Dokonca tu nájdete knihy o stavebníctve, architektúre, umení a výtvarných technikách, o autách, záhrade a zdravotníctve.
  • V ďalšej sekcii narazíte na e-knihy, v prípade, že radšej počúvate ako čítate. 
  • Ak neviete, akú knihu hľadáte, skúste navštíviť sekciu s bestsellermi, kde nájdete tie najlepšie a najčítanejšie knihy. 

Ako nakupovať na Grada.sk ? 

Platba 

Platiť môžete týmito spôsobmi :

  • Kartou Mastercard alebo VISA;
  • v hotovosti - len na pobočke kníhkupectva v BA;
  • SporoPay alebo cez TatraPay  platobné portály bánk.

Doprava 

Ak vám balík doručí Slovenská pošta, tak  cena poštovného závisí od veľkosti balíka. Za balík, ktorý má 10 kíl, zaplatíte poštovné 4 eurá. Ak si vyberiete platbu na dobierku, priplatíte si 0,80 €. Ak si vyberiete kuriéra GLS, zaplatíte za dopravu 4 eurá. Doprava nad 35 eur je zadarmo !

Reklamácie

Tovar môžete reklamovať do 24 mesiacov od kúpy tovaru. Informujte sa najprv na zákazníckej linke e-shopu. +421 2 556 45 189.

Kontakt 

Kontaktujte obchod buď cez mailovú komunikáciu - E-mail: [email protected], alebo prostredníctvom zákazníckej linky: +421 2 556 45 189.

Recenzie 

Až 96 % spokojných zákazníkov odporúča obchod Grada.sk. Vyjadrili sa tak na portáli Heureka.sk, kde ohodnotili tneto e-shop. Prečítajte si ich recenzie: 

„Dobrý deň. Som nadmieru spokojná. Promptný prístup, serióznosť a ústretovosť.”

„Veľmi rýchle vybavenie, knihy za dobru cenu plus knihy ako pozornosť gratis.”

„Perfekný e-shop !”

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Je to jednoduché ! Zaregistrujte sa v Plnej Peňaženke a získajte peniaze z nákupov späť. Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Grada.sk a získate 5 % z nákupu späť. To nie je všetko ! Plná Peňaženka má aj ďalšiu skvelú a výhodnú ponuku pre kupujúcich, ktorí chcú ušetriť. O čo ide ? Je to naozaj exkluzívna ponuka, ktorá vám prináša 20 % zľavu na všetko ! Využite tento benefit a a nakúpte v zľave !

Nevybrali ste si ? Navštívte iné stránky, ktoré vám ponúka Plná Peňaženka. Ponuka ďalších kvalitných a renomovaných kníhkupectiev:  Knihydobrovsky.sk, PantaRhei.sk, Artforum.  

 

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať