FocalPrice.com logo

FocalPrice.com -elektronika a iný nevšedný sortiment

Na e-shope FocalPrice vás čaká originálny a nevšedný sortiment. Kúpite tu elektroniku, smartphony, kabelky a ruksaky, hračky pre malých aj veľkých.

Viac o FocalPrice.com

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

O FocalPrice.com

Na e-shope FocalPrice vás čaká originálny a nevšedný sortiment. Kúpite tu elektroniku, smartphony, kabelky a ruksaky, hračky pre malých aj veľkých.

Široký sortiment rôzneho druhu, presne to váš čaká na e-shope FocalPrice.com. Táto spoločnosť sa zameriava na nevšedný sortiment, ktorý len tak hocikde nenájdete. Ak chcete byť unikátní a iní ako ostatní, určite sa vám ponuka bude páčiť. No vyberú si tu aj tí z vás, čo hľadajú bežné veci ku každodennému použitiu. V ponuke nájdete elektronické a technologické vychytávky nielen do domácnosti, hračky, kabelky a ruksaky. Vyberať si môžete z niekoľkých spôsobov dopravy a nezabúdajte na výhodnejšie nákupy s Plnou Peňaženkou.

Tašky, kabelky, ruksaky FocalPrice.com

Viete si predstaviť deň bez kabelky alebo ruksaku? Na túto nevyhnutnosť sme si rýchlo zvykli asi všetci, pretože predstava, že nosíme všetko potrebné vo vreckách, je celkom desivá. Ak potrebujete oživiť svoj šatník o ďalší ruksak alebo kabelku, pozrite sa aj na ponuku e-shopu FocalPrice.com. Nájdete tu nevšedné kúsky, ktoré zaujmú vás aj všetkých okoloidúcich. S batohom alebo kabelkou FocalPrice budete neprehliadnuteľní a určite výnimoční. 

Hračky FocalPrice.com

Milujete zábavu? Vôbec nemusíte byť dieťa, aby ste si kúpili hračku bez výčitiek. E-shop FocalPrice.com vás o tom presvedčí. Ponúka totiž hračky nielen pre deti, vyberú si tu aj milovníci technológií. Konkrétne nájdete na stránkach e-shopu napríklad drony, elektrických robotov alebo autíčka na wifi pripojenie. S týmito hračkami sa určite budete chcieť hrať počas každej voľnej chvíle.

Domov a záhrada FocalPrice.com

Cítite sa u vás doma dobre? Pretože o príjemnom pocite zo svojej domácnosti túži nejeden z nás. Ako sa hovorí Všade dobre, doma najlepšie” a ak to tak cítite aj vy, máte veľké šťastie. No s vylepšovaním vašej domácnosti netreba skončiť ani po jej úplnom zariadení. Vždy si môžete kúpiť drobnosť, ktorá vám váš domov zútulní a vy sa tak budete doma cítiť pohodlnejšie a príjemnejšie. Tak napríklad e-shop FocalPrice.com ponúka do domácnosti rôzne elektronické vychytávky ako elektronický vysávač, kúpite tu aj krásne sošky alebo praktické káble, budíky, kefy na vlasy atď.

Elektronika na FocalPrice.com

Pomaly ani nevieme ako, ale elektronika sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Už si hádam ani nevieme predstaviť, čo by sme bez týchto technológií robili. Dennodenne používame počítače, počúvame hudbu, hráme sa hry a za to vďačíme najmä moderným technológiám. Doplniť alebo vylepšiť svoju zbierku elektroniky môžete aj vďaka e-shopu FocalPrice.com. Kúpite tu napríklad klávesnice, myši k počítačom, slúchadlá, rôzne káble a konektory. Ak ste milovníkom počítačových hier, nájdete tu aj hrací kontroler.

Smartphony na FocalPrice.com

Smartphony sú ďalšia z vecí, bez ktorých si už život nevieme ani predstaviť. Každý z nás ho má a využíva ho tak, ako potrebuje. Mnohým nezáleží na značke, dôležité je, aby mal funkcie, ktoré potrebujú. A niektorí si zas potrpia na konkrétnej značke, s ktorou majú dobré skúsenosti a dopredu vedia, do čoho idú. Je jedno do akej kategórie patríte vy, pozrite sa na ponuku smartphónov na FocalPrice.com a možno tu nájdete to, čo potrebujete a hľadáte.

Športové a outdoorové náčinie FocalPrice.com

Máte radi šport a trávite svoje voľné chvíle efektívne pohybom? Nie je nič lepšie, ako sa vydať niekde do prírody alebo na prechádzku do parku po celom dni v práci. Trochu čerstvého vzduchu nikomu nezaškodí. A to platí aj pri pohybe. Hýbať sa je prirodzené a šport nie je cudzí pre mnohých ľudí. Ak aj vy máte radi šport a trávenie času na čerstvom vzduchu, pozrite sa na ponuku FocalPrice.com. Nájdete tu napríklad čiapky aby vám nebola zima, cyklistické prilby, kamery na zachytenie krásy vášho okolia, bicykle, praky a veľa ďalšieho.

Všetko o nákupe na FocalPrice.com

Platba

Za vaše nákupy na e-shope FocalPrice.com budete platiť online platobnou kartou. Konkrétne budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu PayPal. Akceptované sú karty Visa, MasterCard, American Express a Discover.

Doprava

Spoločnosť FocalPrice vám ponúka niekoľko spôsobov dopravy vášho balíku. 

  • Registered airmail - týmto spôsobom vám balík príde v priebehu 15 - 30 dní.
  • DHL - za najkratší čas, teda 3 - 5 dní, vám doručí balík práve táto spoločnosť.
  • EMS - predpokladaný čas doručenia prostredníctvom EMS je 7 - 15 dní.
  • SF-express - táto spoločnosť vám balík doručí v priebehu 7 - 15 dní.

Kontakt

Premýšľate, akým spôsobom môžete e-shop FocalPrice.com kontaktovať? Napíšte im e-mail na [email protected]. Odpoveď očakávajte do 24 hodín, môže sa totiž stať, že pracovníci nie sú online v čase, kedy správu posielate.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Akým spôsobom môžete nakupovať ešte lacnejšie? No predsa s Plnou Peňaženkou. Tá vám ponúka 2 - 4 % z ceny nákupu späť. Pre využitie tejto možnosti je potrebné sa na stránky FocalPrice.com dostať cez náš preklik.

Recenzie

Ak patríte medzi, ktorí si radi ešte pred nákupom overia dôveryhodnosť e-shopu, prečítajte si recenzie na FocalPrice.com. Buďte pripravení vyhľadávať v angličtine a čítať anglické recenzie. My vám niektoré z recenzií voľne dostupných na internete ponúkame nižšie. 

  • Zákazník Roland bol spokojný so zákazníckym servisom a cenou výrobku: My sister urgently needed to buy Electric Hair Straightening Brush and we when surfing Internet, found this excellent store. Accessible prices and great customer support will always help you if you have questions.”
  • Pre jedného zákazníka bol nákup na tejto stránke najhoršou skúsenosťou: Not reliable, it was the worst shopping experience ever."
  • Zákazníkovi Edgardovi zrušili objednávku a nedali mu o tom vedieť: They cancelled my order without any advice, I just kept waiting on for nothing.”
  • Negatívnu skúsenosť s e-shopom FocalPrice.com má aj ďalší zákazník, ktorý si kúpil vec so zľavou, ktorá mu nebola uznaná: Paid for an article wich is 84% off and they say the price was incorret and gave me just a 10% discount. Never gonna buy at this store, 0/5”

Nevybrali ste si? Skúste iné zahraničné nákupné galérie zapojené na Plnej Peňaženke a dostanete z nákupu cashback späť. Na Plnej Peňaženke nájdete napríklad eBay.com , obľúbený AliExpress.com alebo DHGate.com .

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 900.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.