eBay.com

eBay.com - zahraničný aukčný portál na nákup a predaj.

Získajte 0,75 až 2,25 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 2.25 % miesto bežných 1.5 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode eBay.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web eBay.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu eBay.com

eBay.com - Kategórie Parts & Accessories, Fashion
1.13 %
Prejsť do obchodu
eBay.com - Kategórie Home & Garden, Lifestyle
0.9 %
Prejsť do obchodu
eBay.com - Kategórie Collectibles, Electronics, Business & Industrial, Media, Vehicles a ostatné
0.75 %
Prejsť do obchodu
eBay.co.uk - Kategórie Parts & Accessories, Fashion
1.13 %
Prejsť do obchodu
eBay.co.uk - Kategórie Home & Garden, Lifestyle
0.9 %
Prejsť do obchodu
eBay.co.uk - Kategórie Collectibles, Electronics, Business & Industrial, Media, Vehicles a ostatné
0.75 %
Prejsť do obchodu
eBay.de - Kategórie Teile, Fashion
1.84 %
Prejsť do obchodu
eBay.de - Kategórie Haus & Garten, Lebensstil
1.58 %
Prejsť do obchodu
eBay.de - Kategórie Sammeln, Elektronik, Business & Industrie, Medien, Motor a ostatné
1.31 %
Prejsť do obchodu
eBay.ca - Kategorie Parts & Accessories, Fashion
1.13 %
Prejsť do obchodu
eBay.ca - Kategórie Home & Garden, Lifestyle
0.9 %
Prejsť do obchodu
eBay.ca - Kategórie Collectibles, Electronics, Business & Industrial, Media, Vehicles a ostatné
0.75 %
Prejsť do obchodu
Peniaze späť z nákupu na eBay
2.25 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám až 2.25 % cashback späť z každého nákupu!

eBay.com je najväčší online portál, umožňujúcí obchodovanie na lokálnej alebo medzinárodnej úrovni. Vďaka rôznorodej a aktívnej komunite jednotlivcov či malých spoločností eBay.com ponúka online platformu, kde sa predajú milióny produktov každý deň.

Či už nakupujete nové alebo použité, bežné alebo luxusné, obyčajné alebo vzácne, trendy alebo jedinečné, je vysoko pravdepodobné, že na eBay.com nájdete presne to, čo hľadáte. Pokiaľ tovar inzerujete, eBay.com Vám ponúka široký zásah potencionálnych zákazníkov a vysokú šancu, že predávaný produkt naozaj predáte.

Spoločnosť eBay.com už dlhé roky buduje svoju značku a prezentuje sa ako najobľúbenejšia destinácia pre predajcov a nakupujúcich so skvelým výberom a unikátnou ponukou.

Podmienky

Zobraziť viac

Kliknutím na hlavné tlačítko dôjde k presmerovaniu na portál eBay.com. Pre presmerovanie na lokálne varianty obchodu eBay.com, použite prosím ponuku uvedenú vyššie. Upozorneníe: Vezmite prosím na vedomie obmedzenie týkajúce sa cashbacku z nákupu tovaru na eBay.com: Cashback je vyplácaný iba z platnej víťaznej ponuky ("Winning Bid") alebo transakcií "Buy It Now". Cashback nie je možné získať za ponuky podané pomocou tzv. sniping služieb či nástrojov. Cashback nie je možné získať ani v následujúcích kategóriach: eBay Motors (vrátane podkategórií Vehicles, Motorcycles, Boats, Powersports; s výnimkou Parts & Accessories), ťažké vybavenie v kategórii Business & Industrial, investičné drahé kovy, darčekové poukazy značky eBay a akékoľvek nehnuteľnosti.

Vezmite prosím tiež na vedomie, že existujú položky a kategórie, pre ktoré má spoločnosť eBay príjmy žiadne alebo veľmi nízke. V takýchto prípadoch potom bohužiaľ nezískate cashback žiadny alebo veľmi nízky, ktorý nemusí zodpovedať hodnotám uvedeným vyššie. Tieto položky a kategórie môžu zahŕňať rôzne darčekové karty, predmety predávané charitou alebo špeciálne propagačné ponuky a samozrejme aj ďalší tovar.

Vzhľadom k určitým technickým obmedzeniam a nastaveniam procesov na strane partnera môže dochádzať k odmlke pri registrácii nových odmien v dĺžke až 7 dní. Toto obmedzenie je dané systémom partnera, čo bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google