Dogee.sk logo

Dogee.sk - to najlepšie pre našich miláčikov

Doprajte svojim domácim miláčikom to najlepšie z Dogee.sk. Pamlsky, hračky aj oblečenie pre štvornohých členov domácnosti.

Viac o Dogee.sk

Peniaze z nákupu späť

0,9 %

Recenzie a články

O Dogee.sk

Aj vaši štvornohí miláčikovia si zaslúžia to najlepšie, čo trh ponúka. Kvalitné žrádlo, hračky na dlhé chvíle a oblečenie do chladných dní. Dogee.sk má všetko pre vašich zvieracích priateľov pod jednou strechou.

Tím Dogee tvoria ľudia, ktorý poskytujú služby a produkty overené na základe vlastných skúsenosti. Nejde len o tovar, ktorý spadá do krmív a doplnkov stravy pre domácich miláčikov, ale aj produkty, ktoré používame pri našich spoločných športových aktivitách so psíkmi, napr: dlhé prechádzky (Dogtrekking), úžasné fialové kruhy (Puller šport), behanie so psíkom (Canicross), záprah psíkov na kolobežke (Mushing).

Čo objavíte na stránke Dogee.sk ?

Všetko pre miláčikov 

Každodenná starostlivosť o vašich psov, mačky, terárium, kone a vtákov bude na vysokej úrovni s výrobkami, ktoré nájdete na stránke Dogee.sk. Krmivá, kozmetika, pelechy, misky a hračky pre psov aj mačky. Ďalej tu nájdete krmivo, klietky, napájadlá, seno a podstielky pre hlodavcov. Pre vášnivých chovateľov koní je v e-shope veľký výber krmív, minerálov, liečiv, kozmetiky a repelentov pre koníky. Pre vaše terárne zvieratká môžete kúpiť tieto produkty: teráriá, misky, podstielky a krmivá. 

Recepty pre psíkov

Milujete svojich psíkov ako svoje deti ? Potom vás určite potešia recepty pre psíkov, ktoré sú plné chuti a vitamínov, ktoré vaše psy potrebujú. 

Dogee blog

Chcete sa dozvedieť niečo viac o vašich miláčikoch ? Chcete vedieť ako sa starať o ich zdravie ? Nehľadajte zbytočne rady na internete, ktoré aj tak nemajú výpovednú hodnotu. Prečítajte si články na Dogge blogu od skutočných odborníkov. Články ako: „Keď nestoja uši u psa”, „Izbové rastliny nebezpečné pre psy a mačky” alebo „Astma u psov. Aké sú príznaky astmy u psov?”

Ako nakupovať na Dogee.sk ? 

Platba

Platiť môžete týmito dvomi spôsobmi: 

 • platba bankovým prevodom: 0€

  Bankový účet: 4026886290/7500

  IBAN: SK26 7500 0000 0040 2688 6290

  SWIFT: CEKOSKBX

 • dobierka: 1,50€

Doprava

 • Ak ste v blízkosti Čadce, môžete si po tovar prísť osobne: 

  Adresa:

  A.Hlinku 6/7(vedľa ABELu),

  022 01 Čadca

 • Tovar vám doručia prostredníctvom spoločnosti Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (ďalej len „DPD“). Doručenie kuriérom je možné len na adresu na území Slovenskej republiky. 

Reklamácie

Zákazník si svoje právo na odstúpenie od zmluvy môže uplatniť do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru písomne, poštou na adrese prevádzkovateľa Jaroslav Šuška, Raková 209, Raková 023 51 alebo elektronickou poštou na adrese [email protected]. Taktiež máte na produkty záruku 24 mesiacov. O ďalších právach kupujúceho a obchodných podmienkach sa dočítate tu

Kontakt

Zoznámte sa s kontaktmi, ktoré vám pomôžu, keď budete potrebovaťspojenie s obchodom. Otázky a pripomienky môžete komunikovať na týchto adresách: 

e-mail: [email protected]

Telefónne čísla:  +421 949 287 165 (riešenie objednávok),  +421 948 225 611 ( poradňa)

Facebook:  prenasichmilacikov

Instagram: prenasichmilacikov

Recenzie

Na Heureka.sk ohodnotilo obchod až 98 % spokojných zákazníkov v dotazníku za posledných 90 dní. Spokojní su hlavne s cenami, rýchlosťou doručenia, komunikáciu a s výberom tovaru. Ponúkame niekoľko recenzií od overených zákazníkov. 

„Na to že som nakupoval prvýkrát tak som spokojný. Tovar dorazil tak, ako som ho objednal na danú adresu a aj v objeme.”

„Spokojnosť, hračka je krásna a objednávka bola vybavená rýchlo a cena je super.”

„Príjemná komunikácia, bez problémov, ochota, rýchle dodanie.”

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

S Plnou Peňaženkou je to jednoduché. Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Dogee.sk a získajte 0,9 % z nákupu spät.

Nevybrali ste si ? Navštívte ďalšie stránky, ktoré ponúka plná Peňaženka. Napríklad: Zoohit.sk, Reedog.sk, Pet-market.sk. Kvalitná starostlivosť o vašich miláčikov zaručená! 

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 700.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.

Sme najväčší cashback portál na Slovensku

 • Celkom pripísané zákazníkom +8 mil. € pripísané zákazníkom
 • Počet registrovaných užívateľov 880 tis. registrovaných užívateľov
 • Počet obchodov v našom katalógu 776 obchodov v našom katalógu

3 za prvé tri nákupy

Začnite s nami šetriť a získajte bonus