Reedog.sk logo

Reedog.sk - všetko pre psy

Doprajte svojmu štekajúcemu miláčikovi to najlepšie, čo si zaslúži.

Viac o Reedog.sk

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Reedog.sk

Ak ide o psov alebo mačky, sú starostliví. So svojou ponukou tešia chovateľov a starajú sa o to, aby mali s ich psíkmi alebo mačkami skvelý vzťah a užili si každú spoločnú chvíľu. Predávajú výcvikové obojky, GPS obojky alebo elektronické ohradníky. Ponuku rozšírili o smart produkty, ako sú múdre dávkovače, kamery alebo hračky. Vyrábajú vlastné pelechy, búdy, matrace alebo obojky pod značkou Reedog. A hlavne, milujú psov! 

 

Čo nájdete v e-shope Reedog.sk? 

  • Útulné búdy a pelechy - teplé pelechy, domčeky, matrace, búdy, pyramídy, iglu a deky alebo podložky, budú pre vašich miláčikov príjemným miestom na spánok a leňošenie. 

Reedog peliešky pre psíkov

  • Hračky pre mačky a pre psov nie sú len plyšové a loptičky, ale aj laserové a interaktívne. Pre vaše bytové mačky zakúpte elektrické myši a tešte sa z toho, ako vaše mačky ožijú pri hre s svetielkujúcou myšou. 

Výcvik - Vyberte si z výcvikových obojkov, GPS, obojkov, protištekacie obojky, ohradníkov alebo odpudzovačov - Odpudzovače psov a mačiek sú jednoduchým riešením ako zamedziť pohybu psov a mačiek tam, kde ich nechceme. 

Smartpet - Smart nemusí byť len vaša domácnosť, ale aj pomôcky pre vašich miláčikov: smart kamery, smart GPS obojky a smart dávkovače.

Chovateľstvo - Antiparazitiká, kozmetika, krmivá, misky a fontány a tiež toalety sú dôležitou súčasťou pri chove domácich miláčikov. Nájdete tu pomôcky na prepravu a cestovanie s psíkmi a mačičkami, škrabadlá pre mačky a všetko na venčenie psov. 

Platba a doprava na Reedog.sk

Za tovar môžete zaplatiť buď platobnou kartou on-line, on-line bankovým prevodom, systémem Pay-Pal či platiť na dobierku pri preberaní zásielkyZa tovar môžete zaplatiť buď platobnou kartou on-line, on-line bankovým prevodom, systémem Pay-Pal či platiť na dobierku pri preberaní zásielky.

Reedog.sk ponúka doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty, DPD, Zásielkovňa, UPS či Geis.

Reklamácia

Na niektoré výrobky dostanete zvýšenú lehotu na reklamáciu až na 3 roky. V prípade, že budete mať s výrobkami problém, neváhajte kontaktovať e-shop. 

Kontakt

Kontaktujte e-shop, v prípade, že máte otázky: [email protected], +421 322 601 057 alebo využite online chat, v ktorom si nájdete promptnú odpoveď. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

No predsa s Plnou Peňaženkou! Nakupujte cez Plnú Peňaženku - prekliknete sa zo stránky Plnej Peňaženyk na stránku Reedog.sk - získate tak 4 % z nákupu späť.

Nevybrali ste si ? Skúste objaviť aj iné obchody, ktoré ponúka Plná Peňaženka: Zoohit.sk, Superzoo.skPet-market.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.