Be Lenka logo

BeLenka.sk - ručná výroba

Jedinečné produkty pre moderných ľudí, ktorí si potrpia na pohodlí a kvalite. Ručne vyrábané produkty na Slovensku a v česku na vás zaručene urobia dojem.

Viac o Be Lenka

Peniaze z nákupu späť

až 3 %

Produkty so zľavou

1,5 %

Produkty bez zľavy

3 %

O Be Lenka

Začiatky tejto spoločnosti siahajú do roku 2015, kedy bol vyrobený prvý šatkový nosič. Lenka, zakladateľka e-shopu, si nosiče priam zamilovala, no dlho nemohla nájsť také, ktoré by jej vyhovovali na 100 % a preto sa rozhodla experimentovať s vlastnou výrobou. Dnes je majiteľkou tohto e-shopu, na ktorom predáva nielen nosiše a šatky, nájdete tu aj barefoot topánky a iné oblečenie. S Plnou Peňaženkou sa vám nákup oplatí ešte viac, pretože tá vám z každého nákupu vráti až 3 % späť!

 

Barefoot pánske aj dámske

Na e-shope BeLenka.sk nájdete barefoot, ide o topánky určené na bežné nosenie, v ktorých sa budete cítiť, akoby ste chodili naboso. Tieto topánky majú mäkkú a tenkú podrážku, zaistia voľnosť vašej nohy a správne pracovanie svalov počas chôdze. BeLenka barefoot topánky tu môžete kúpiť pre mužov aj ženy, vyberať môžete podľa ceny a v ponuke nájdete aj vegánske topánky.

BeLenka.sk nosiče

Ergonomické nosiče BeLenka zaistia maximálnu bezpečnosť vás aj vášho dieťatka. Nosiče celkovo sú vhodnou alternatívou ako nosiť dieťa, mať ho stále pri sebe a nemusieť ho držať v rukách. Ergonomické nosiče zaistia zdravé a ergonomické nosenie vášho dieťatka. Vyberať si na tomto e-shope BeLenka.sk môžete z ponuky Rastúcich nosičov detí, Lenka 4ever alebo Nerastúcich nosičov detí - toddler.

BeLenka.sk šatky

Pohodlné nosenie dieťatka vám zaistia aj BeLenka šatky, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu dieťatku, takže ho nebude nikde nič tlačiť, naopak, bude sa cítiť ako v perinke. Vy si šatku zaviažete podľa potreby a dĺžky akú potrebujete. Šatky BeLenka sú vyrobené z bavlny alebo v kombinácii s tenclom, na výber máte tiež rôzne dĺžky šatiek.

BeLenka.sk oblečenie

E-shop BeLenka.sk ponúka zákazníkom zo sekcie oblečenia nosiace bundy, do ktorých bez problémov zmestíte aj dieťa, nosiace mikiny a kojo oblečenie, teda oblečenie pre dojčiace ženy. V tomto oblečení sa budete cítiť pohodlne a vyzerať vždy dobre.

BeLenka Facebook

E-shop BeLenka nájdete aj na sociálnej sieti Facebook, kde pravidelne pridávajú najnovšie informácie. Na ich Facebookovom profile nájdete tiež recenzie a ohlasy zákazníkov na produkty tohto e-shopu.

BeLenka Blog

Ak radi čítate články a chceli by ste sa dozvedieť niečo nové nielen o výrobkoch BeLenka, určite odporúčame navštíviť BeLenka blog, kde nájdete množstvo praktických rád. Články sú rôzneho druhu, nájdete tu informácie o novinkách e-shopu, tiež rady ohľadom starostlivosti o dieťa, stravy atď.

Nákup na BeLenka.sk

Platba

Za nákup na e-shope BeLenka.sk môžete platiť týmito spôsobmi:

  • na dobierku - ide o platbu pre preberaní tovaru;
  • prevodom na účet predávajúceho - informácie k prevedeniu platby dostanete po vytvorení objednávky na váš účet;
  • platba prostredníctvom platobnej brány GoPay - teda bezhotovostná platba hneď po prevedení objednávky.

Doprava

Tovar, ktorý ste si objednali z tohto e-shopu BeLenka.sk, vám bude doručený v priebehu 2 - 4 dní od  odoslania objednávky. Balík Vám bude doručený kuriérom GLS alebo SPS za 1,90 € alebo do výdajného miesta Packety (Zásielkovne) za  0,90 €. 

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na pracovníkov BeLenka na telefónnom čísle +421 948 191 469 alebo na e-mail [email protected]. Sídlo tejto spoločnosti BeLenka sa nachádza v Žiline.

Reklamácie

Záručná doba na nový tovar je 24 mesiacov, na používaný tovar 12 mesiacov. Ak chcete tovar zakúpený na e-shope BeLenka.sk reklamovať, je potrebné tovar spolu so všetkým príslušenstvom a dokladom o kúpe odoslať do sídla spoločnosti v Žiline. Vaša reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní od jej uplatnenia a to buď opravou tovaru, výmenou za nový nepoškodený tovar alebo vrátením peňazí.

BeLenka.sk recenzie

Ako je už spomenuté vyššie, množstvo recenzií na e-shop BeLenka.sk nájdete na ich Facebookovom profile. Tu nájdete aj recenzie zahraničných zákazníkov, ktorým spoločnosť svoje výrobky poslala. V recenziách je vidieť veľká spokojnosť zákazníčok, ktoré kupujú najčastejšie šatky na nosenie detí. Spokojnosť s materiálom a celkovým prevedením produktov, takisto s rýchlym doručením objednávky. Nájdu sa však aj negatívne ohlasy v podobe napríklad neuznania reklamácie, ktoré sa tento e-shop snaží riešiť prešitím daných produktov a nie vrátením peňazí, ako by niektorí zákazníci chceli.

 

Nevybrali ste si? Produkty pre dojčiace či tehotné ženy nájdete aj na iných e-shopoch zapojených na Plnej Peňaženke, z ktorých získate výhodný cashback späť na váš účet. Ak vás zaujíma najmä výhodné nakupovanie, nebojte sa využiť čínskeho veľkopredajcu AliExpress alebo Allegro.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.