Decoronline.sk logo

Decoronline.sk - nadčasové dekorácie

E-shop Decoronline.sk, to je ekvivalent kvalitného spracovania luxusných bytových doplnkov, je to nevšedný nábytok pre ľudí s vycibreným vkusom.

Viac o Decoronline.sk

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Decoronline.sk

Decoronline.sk je internetový obchod, v ktorom nájdete štýlové a inšpiratívne bytové doplnky. Vďaka doplnkom z Decoronline bude váš domov útulný, s nádychom noblesnosti a elegancie. A ako to celé začalo? „Jirka mi hľadal darček k Vianociam... Rád vyberá originálne darčeky a ja sa každý rok teším, čo mi opäť vymyslí. Vďaka hľadaniu darčeka našiel e-shop, ktorého majiteľ mal skvelý prístup k zákazníkom, dobre zorganizovanú prácu, výborné nápady a zaujímavé značky. Bol na štarte svojho podnikania, mal dlhú cestu pred sebou.

 

Dizajnový nábytok a dekorácie DECORonline

DECORonline vyberá produkty, ktoré majú nielen trvalú estetickú a úžitkovú hodnotu, ale spĺňajú aj predstavu o kvalitnom spracovaní. V e-shope decoronline.sk nájdete zavedené svetové značky, ale aj ponuku malých českých dizajnérov a výrobcov. Na aké kategórie sa môžete tešiť?

  • Nábytok - luxusné dizajnové pohovky, kreslá, skrine, komody či sedacie vaky a omnoho viac aj pre tých najnáročnejších, to všetko ponúka e-shop decoronline.sk.
  • Interiér - v tejto sekcii objavíte svietniky, vázy, kanvičky, domáce spotrebiče a ďalšie dekorácie pre útulný a štýlový domov.
  • Kuchyňa - v DECORonline objavíte tiež pomocníkov do vašej kuchyne a doplnky do jedálne. Samozrejmosťou sú kuchynské spotrebiče a šálky na espresso.
  • Darčeky - túžite po dizajnovom difuzéri či dokonca po sklenenom šachu? Hodí sa vám alebo vašim blízkym držiak na mobil? Navštívte e-shop decoronline.sk.
  • Kancelária - pre praktické usporiadanie a zútulnenie vašej kancelárie je tu DECORonline s ponukou napríklad praktického magnetického držiaka na kancelárske sponky či užitočnou antistresovou pomôckou.
  • Kúpeľňa - čo tak napríklad elegantný čierny dávkovač mydla, stojan na zubné kefky a pastu alebo obojstranný košík na kozmetické potreby? Dajte kúpeľni nový nádych s doplnakmi z decoronline.sk. 
  • Záhrada - DECORonline nie je iba o interiéry, e-shop myslí aj na vašu záhradu s ponukou kvetináčov, vyhrievačov či lucerien.
  • Pre deti - myslíte, že pokladničky sú OUT? Omyl! Nakuknite do ponuky pokladničiek, detského nábytku a ďalších radostí pre deti v e-shope decoronline.sk.

Decoronline - e-shop s dizajnovými doplnkami

Dizajnové dekorácie a doplnky z e-shopu Decoronline.sk prinesú radosť vám alebo vašim blízkym. Pretože príjemné a krásne prostredie prináša radosť každému z nás a umožní nám oddýchnuť si od každodenných strastí a cítiť sa príjemne.

Interaktívne náhľady produktov značky DECORonline

Vybrať si len na základe obrázka môže byť zložité. Potrebujete si výrobok prezrieť zo všetkých strán? Chcete sa pozrieť na detaily? Využite možnosť e-shopu decoronline.sk interaktívneho náhľadu dookola (360°). Náhľady sú dostupné v popisku pri produktoch, ktoré sú označené fialovou ikonou s číslom 360°. Postupne e-shop Decoronline.sk pridáva náhľady ku všetkým produktom. Viac o možnosti interaktívneho náhľadu sa dozviete kliknutím tu.

DECORonline blog

Napadlo vám, že dizajn môže byť investícia? Hovoria vám niečo mená ako Allan Scharff a Henning Koppel? Navštívte blog e-shopu decoronline.sk a prečítajte si zaujímavé články zo sveta dekorácií a bývania.

Všetko o nákupe na Decoronline.sk

E-shop Decoronline.sk si zakladá na rýchlom a spoľahlivom doručení objednávky za férové ceny a recyklovateľnom balení. Vybrať si môžete z doručenia prostredníctvom služby Packeta (Zásielkovňa), kuriérskej služby alebo v prípade nadrozmernej objednávky zvoliť paletovú prepravu. 

Za objednávku môžete zaplatiť prostredníctvom služby GoPay online, bankovým prevodom alebo na dobierku. Pre viac informácií o doručení a platbe navštívte stránku e-shopu decoronline.sk.

 

Nevybrali ste si? Bytové dekorácie a doplnky s cashbackom nájdete tiež v obľúbenom e-shope 4home.sk alebo v e-shope s českým pôvodom Bonami.skObjavte tiež ďalšie e-shopy, v ktorých môžete nakupovať s cashbackom na Plnej Peňaženke.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.