Súťažná recenzia štýlového svietidla z e-shopu Lampyasvetla.sk

23. 10. 2021 Peťo
Súťažná recenzia štýlového svietidla z e-shopu Lampyasvetla.sk

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

 

Lampyasvetla.sk je jedným z popredných maloobchodných predajcov online osvetlenia. Ponúka širokú škálu trendových a moderných žiaroviek a svietidiel, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu. Nákupom v e-shope máte garantované nízke ceny, prestížne značky vysokej kvality a široký výber. 

V Plnej Peňaženke sme pre vás v nasledujúcej recenzii otestovali dizajnovú lampu v industriálnom štýle, ktorá môže byť nádhernou ozdobou aj vo vašej spálni či obývačke. Neveríte? V rámci dnešnej súťažnej recenzie jeden z vás vyhrá voucher na nákup v hodnote 150 €, ktorý môžete použiť práve na nákup dizajnového svietidla.

 

Ako môžem súťažiť?

Stačí, keď v e-shope Lampyasvetla.sk nakúpite počas mesiaca október a zároveň ste v období od 1. 7. do 30. 9. nakúpili v akomkoľvek e-shope cez Plnú Peňaženku. Po splnení týchto dvoch podmienok budete zaradení do súťaže o poukaz na nákup ľubovoľných produktov z e-shopu Lampyasvetla.sk v hodnote 150 €. Vyhradzujeme si však právo na vyradenie tých súťažiacich, ktorí si v priebehu 14 dní po objednaní tovar nevyzdvihli, alebo ho vrátili.

!!! SÚŤAŽ JE UKONČENÁ. VÝHERCOV POČAS NOVEMBRA ZVEREJNÍME NA STRÁNKACH PLNEJ PEŇAŽENKY !!!

 

Čo budeme recenzovať?

Stojacu statívovú lampu v industriálnom štýle. Mimoriadne štýlové svietidlo s nadčasovým dizajnom vyzerá ako štúdiové svetlo. Materiály, ako nerez, hliník, sklo a drevo sú efektné a vyniknú v každom interiéry. Lampa je tiež praktická, keďže statívové nohy možno nastaviť podľa preferencie.

 

Drevená stojaca lampa so štúdiovým bodom - Tripod Radiant

 • Značka: Tripod Radiant
 • Pôvodná cena: 249,00 €
 • Cena: 170,00 €
 • Použité materiály nožičky: Kombinácia nerezu a dreva
 • Použité materiály svietidlo: Hliník a tvrdené sklo
 • Výška: Nastaviteľná (od 90 - 180 cm)
 • Priemer škvrny: 24 cm
 • Kábel do siete: Súčasťou balenia, dĺžka 130 cm
 • Ideálna žiarovka k produktu: E27 stmievateľná (max. 40 W)
 • Stránka produktu: Drevená lampa Tripod Radiant
 • Petrove hodnotenie: ★★★★★

 

Keď nám prišla do Plnej Peňaženky možnosť recenzovať produkt z Lampyasvetla.sk, hneď som sa potešil. Akurát sme totiž s priateľkou hľadali stojace osvetlenie do nášho bytu. Je to skvelý doplnok k veľkému hlavnému svetlu na strope a človek ho ocení najmä večer, keď chce vyčarovať romantickú atmosféru.

Obdržal som voucher na 150 €, rovnaký, aký môžete získať v súťaži aj vy, a pustil som sa do hľadania dokonalého svetla pre nás. Podľa čoho som sa rozhodoval, ako vyzeralo páranie v e-shope a som s lampou spokojný? To sa dozviete v mojej dnešnej recenzii.

 

Výber svietidla a filtrovanie na e-shope

Ako prvé som si upratal požiadavky. Chceli sme stojacu lampu v nadčasovom dizajne, ktorý vieme ľahko kombinovať, napríklad pri sťahovaní a zmene interiéru. Požiadavka bola tiež vysoká lampa, keďže mala slúžiť aj ako výrazný dizajnový a estetický prvok. Už dlhšie našu predstavu spĺňalo práve štúdiové svietidlo, alebo nejaká podobná industriálna lampa. Ale celkovo máme blízko aj k štýlu art deco či funkcionalizmu, prípadne škandinávskemu štýlu, takže sme si nechali otvorené možnosti.

Pri filtrovaní na e-shope Lampyasvetla.sk som si jednoducho mohol zvoliť presný typ, aký som hľadal. Vyfiltroval som si vnútorné osvetlenie - stojacu lampu a následne som zadal preferencie na farbu, štýl či typ tienidla. Rovnako si viete upraviť aj cenovú hladinu či zvoliť miestnosť, do ktorej lampu plánujete umiestniť. Keďže moja predstava bola pomerne jasná a na e-shope som našiel aj štúdiovú lampu na statíve, bolo rozhodnuté.

 

Objednávka, doručenie a montáž

Objednanie prebehlo rýchlo, intuitívne a bez problémov. Aj keď sme v e-shope po prvý raz, zvládnete to za pár minút. Lampa bola zlacnená z takmer 250 € na 170 €, čo bolo skvelé. K voucheru som si doplatil teda iba 20 € a tešil som sa na telefonát kuriéra. Balík bol skutočne doručený do 2 pracovných dní, ako uvádza e-shop na internete. Svetlo bolo zložené v strednej krabici. Po rozbalení boli všetky komponenty poriadne zabalené v ochrannom obale, aby neprišlo pri preprave k poškodeniu.

Montáž bola taktiež rýchla a intuitívna. Nepotreboval som ani návod, hoci bol priložený k produktu. Vysunul som statívové nohy a utesnil šróby. Namontoval som tienidlo, pričom som nepotreboval žiadny šroubovák ani iné náradie. Zvládol som to iba holými rukami. Následne som tienidlo otvoril a umiestnil žiarovku. Zvolil som žiarovku podľa odporučenia výrobcu, s teplým svetlom v retro štýle pre ambientnú atmosféru. Žiarovka nebola súčasťou balenia a kupoval som ju zvlášť.

 

Umiestnenie lampy v interiéri

Štúdiové svietidlo od Lampyasvetla.sk používame každý deň a funguje už niekoľko týždňov bez zaváhania. Tok svetla môžeme dokonca jednoducho nasmerovať pomocou reflektorovej páčky priamo na tienidle. Je to predsa len štúdiová lampa, čiže funkčnosť zostala zachovaná. Kábel je obalený tkaninou a je šnúrkového charakteru. Nehrozí preto jeho zalomenie či znehodnotenie. Vypínač je umiestnený vyššie, prepína sa teda rukou, nie nohou. Nám to vyhovuje, lebo aspoň nie je špinavý a zaprášený.

Lampu sme chceli umiestniť do obývačky, ale pokojne sa svojim dizajnom hodí aj do čitateľského kútika, pracovne, spálne, chodby či detskej izby. Je mimoriadne štýlová, s kvalitných materiálov a vyzerá luxusne. My sme teda zvolili umiestnenie ku gauču. V tom týždni sme mali viacero návštev - či už priateľov alebo rodinu a každý jeden nám lampu vychválil. Hneď si ju všetci všimli a ocenili výrazný, no pritom neopozeraný a vkusný dizajn. Darmo, industrializmus je jeden z obľúbených štýlov a nedajú naň dopustiť top architekti po celom svete.

 

Niečo o e-shope

Spoločnosť Lampyasvetla.sk začala ako malý podnik v mestečku Valkenswaard v Holandsku v roku 2007. O jedenásť rokov neskôr získala vedúce postavenie na trhu v oblasti osvetlenia v Európe. Dnes má online e-shopy v 29 krajinách, pričom najväčšie predajné trhy sú v Holandsku, Belgicku a Nemecku. 

Ponúkajú širokú škálu trendy lámp, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu. Vybrať si môžete z viac ako 3 000 produktov na sklade. Dostupnosť produktov, ktoré skladom nie sú, si ľahko overíte priamo na e-shope. Čiže hneď viete, ako dlho si na lampu počkáte. Ponúkajú bezplatnú dodávku na objednávky nad 70 €. Pokiaľ objednáte do 22:00, svetlo vám odošlú ešte v ten deň. Inak je dodávka štandardne 2 pracovné dni, s tým, že máte 30 dní na vrátenie.

Peťo

Autor Peťo

Peťo vášnivo nakupuje s cashbackom už niekoľko rokov. Zo všetkého najradšej obľubuje cestovanie a kvalitnú kávu, ktorú si vychutnáva so svojou nádhernou priateľkou na rôznych miestach po celom svete. Má rád riziko, o čom hovorí nielen to ako šoféruje, ale aj jeho zbierka adrenalínových zážitkov.

Lampyasvetla.sk logo

O Lampyasvetla.sk

Na Lampysvetla.sk nájdete vysoko kvalitné lampy, ktoré sú za výhodné ceny dostupné všetkým. Lampy sú trendové, takže ich výborne zladíte vo svojom modernom byte, dome, záhrade či kancelárii. Poteší vás tiež doprava zadarmo od 99 € a doručenie do 2 - 4 pracovných dní.

Podobné články