4 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Lampyasvetla.sk - žiarovky a svetlá

Lampyasvetla.sk je jedným z popredných maloobchodných predajcov online osvetlenia, ktorý ponúka širokú škálu trendových a moderných žiaroviek a svietidiel, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu!  Naštívte e-shop lampyasvetla.sk, pretože vám garantujú nízke ceny, dobré značky a široký výber. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 690 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Lampyasvetla.sk

Nájdete tu vysoko kvalitné lampy, ktoré sú za výhodné ceny dostupné všetkým ľuďom. Lampy sú trendové, takže ich výborne zladíte vo svojom modernom byte, dome, záhrade či kancelárii. Ak stihnete nákup do 16:00, tak vám objednávku odošlú ešte v ten deň. Je jedno či máte dom so záhradou, alebo byt. Svetlá potrebujete všade kvalitné a, nebudeme si klamať, aj štýlové. Lampy a svetlá dotvárajú naším izbám pohodlie, teplo a v neposlednom rade aj svetlo, ktorého rýchlosť nevieme dobehnúť. Ľudia v praveku kresali kamene a potom vyšla iskra - strážkyňami ohňa boli ženy, no a dnes sme sa posunuli tak ďaleko, že si svetlo nájdeme na internete, po pár kliknutiach. Viete dokonca aj ušetriť, stačí, keď sa preklinete zo stránky Plnej Peňaženky a získate 4 % späť.

Svetlá do vášho sveta 

Príjemná atmosféra, keď sa vonku zotmie a večer ožíva váš nočný život, vaša divá stránka, ktorá volá po dobrodružstvách. Pri knihe, pri rozhovore s priateľmi alebo pri rozjímaní. Večer má všetko lepšiu atmosféru - k atmosfére prispieva aj to správne svetlo. V nasledujúcich sekciách nájdete tie správne svetlá, ktoré potrebujete buď funkčne doladiť do vášho obydlia alebo kancelárie, alebo dizajnovo doladiť pre pohladenie duše a očí. 

 • Svetlá vnútorné

V tejto sekcii - vnútorné svetlá -  nájdete závesné svetlá, bodové svetlá, nástenné, stropné svetlá, stolové lampy, tienidlá, trendové lustre a iné.

 • Budiš svetlo - vonkajšie 

Svetlá nástenné, podlahové ale aj stojanové, solárne a svetlá so senzorom nájdete medzi vonkajšími svetlami. 

 • Pohoda doma - svetlo v miestnosti 

Svetlá a lampy, ktoré potrebuje do spálne, obývačky, detskej izby, jedálne alebo kancelárie nájdete v tejto sekcii. O svetlo vo vašej záhrade sa tiež postará tento e-shop.

Príslušenstvo a žiarovky

Osvetlenie LED, elektro, elektrické šnúry ale aj žiarovky. To všetko nájdete na stránke e-shopu lampyasvetla.sk.

Každá kategória má navyše podkategóriu, čo zlepší vyhľadávanie. Taktiež si môžete svoj výber ohranič cez nástroje na zmenu materiálu, farby, ceny a štýlu. 

Všetko o nákupe na lampyasvetla.sk

Platba 

Platiť môžete rôznymi spôsobmi, napríklad : 

 • Mastercard / Visa - Zadajte svoje údaje z karty na  platobnom SSL portáli e-shopu. Splatná čiastka bude odčítaná z vášho účtu okamžite.
 • Bankovým prevodom - Hneď ako zadáte objednávku dostanete potvrdzujúci e-mail o objednávke, ktorá bude zahŕňať aj  údaje e-shopu o bankovom prevode.  Ak bude faktúra uhradená vaša objednávka bude následne spracovaná a odoslaná.
 • PayPal - Platenie s PayPal je jednoduché, platby sú spracované ihneď po prihlásení k vášmu PayPal účtu. Nemusíte vypĺňať žiadne detaily platby, ktoré ponúkajú ochranu nákupu. Dostanete aj oznámenie o uskutočnení platby prostedníctvom PayPal.
 • Americký expres - Zadajte svoje údaje American Express Card bezpečne na  platobnom SSL portáli e-shopu. Splatná čiastka bude odčítaná z vášho účtu okamžite.
 • Dobierka - Zaplatíte v hotovosti priamo u kuriéra.

Doprava 

 • Dopravu zabezpečuje kuriérska spoločnosť UPS. 
 • Dopravu máte zdarma pri nákupe nad 70 eur.
 •  Lampyasvetla dodáva objednávky do veľkej časti Európy. Tu nájdete mapu a štáty, kam vám tovar dovezú. 

Vrátenie 

Obchod garantuje vrátenie zdarma a máte na to 30 dní. 

Kontakt 

Kontaktovať môžete e-shop cez e-mail: [email protected] alebo cez telefónne číslo: +421523211247. K  dispozícii sú vám pracovníci počas nasledujúcich otváracích hodín: Pondelok až piatok 09:00 - 18:00

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

S Plnou Peňaženkou máte samé výhody ! Získajte z nákupu 4 % späť. Stačí sa preklinúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku lampyasvetla.sk. 

Nevybrali ste si ? Skúste navštíviť iné stránky na Plnej Peňaženke. Napríklad : Datart.sk, Okay.sk, Hej.sk

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  4 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať