Netradičná recenzia II.: Praktické tipy na pomocníkov do domácnosti

25. 4. 2020
Netradičná recenzia II.: Praktické tipy na pomocníkov do domácnosti

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

V dnešnej recenzii si pre vás Miška pripravila tipy na ďalších pomocníkov do kuchyne, ktoré určite ocení nejedná gazdinka. Pozrite si ich a inšpirujte sa.

Fólia na pečenie

Mám pre vás skvelý tip nielen na darček. Milujete pečenie? Či už sladkého alebo slaného, takáto fólia na pečenie je naozaj dobrá vec. Svojimi vlastnosťami úplne nahradí obyčajný papier na pečenie, ušetrí vám tak čas aj peniaze. Túto podložku používam na pečenie koláčov, zemiakov aj zeleniny, jednoducho všetkého, čo obvykle pečiem v rúre. Jedlo sa na ňu neprilepí ani nepripáli, nie je potrebné použiť olej a dá sa umývať aj v umývačke riadu.

Fóliu na pečenie si obľúbila už nejedna domáca hospodyňka a vy môžete byť ďalšou z nich. Alebo ju darujte vašej kamarátke a uvidíte, že ju tým potešíte.

Fólia na pečenie

Fólia na pečenie

  • Rozmery: 40 x 36 cm
  • Vhodné pre všetky typy rúr: áno
  • Vhodné umývať v umývačke riadu: áno

Nakúp s cashbackom

Zásobník na pokrievky

Druhým tipom do kuchyne je zásobník na pokrievky. Ten urobí radosť nielen milovníčkam poriadku. Poteší každého, koho nebaví hrabanie sa v šuflíku alebo v skrinke, keď potrebuje pokrievku. Môžete si ho uložiť kdekoľvek sa vám to hodí. Dokonca vám ušetrí miesto a jednoduchšie sa vám z neho bude vyberať pokrievka, ktorú akurát potrebujete. Usporiadať si ich môžete od najväčšej po najmenšiu alebo podľa používanosti. Ja mám vpredu tie, ktoré používam najčastejšie, aby som sa k nim vždy rýchlo dostala.

Máte pokrievok viac a tento zásobník vám nebude stačiť? Tescoma k nemu ponúka aj nástavec na predĺženie, ktorý problém tohto druhu hneď vyrieši.

Zásobník na pokrievky

Zásobník na pokrievky

  • Rozmery: 370 x 148 mm
  • Vhodný pre: všetky pokrievky TESCOMA a ostatné bežné pokrievky:ø 14 až 32 cm
  • 4 protišmykové nôžky

Nakúp s cashbackom

Vrecká na potraviny

Každý z nás používa sáčky a vrecká. Či pri nákupe alebo domácom skladovaní potravín, bez nich si už asi nevieme predstaviť život. Veľkým trendom sa však stáva obmedzovanie igelitových sáčkov a tašiek, pričom jednou z ich alternatív môžu byť uzatvárateľné vrecká na potraviny.

Ich veľkou výhodou je práve to, že sa dajú použiť niekoľkokrát a hlavne sa dajú zatvoriť. Ja som si ich vďaka týmto vlastnostiam veľmi obľúbila. Používam ich na skladovanie potravín od pečiva, zeleniny, až po syry či rôzne sladkosti. Dajú sa jednoducho zatvoriť, takže sa potraviny v nich tak rýchlo nepokazia. Ich ďalšou veľkou výhodou je aj to, že sa dajú vložiť do chladničky aj mrazničky a môžete ich mať aj v skrinke.

Okrem skladovania ich používam aj namiesto sáčkov pri nákupe v potravinách. Ja ich mám vo viacerých veľkostiach, takže do nich zmestím takmer čokoľvek, aj veľký krajec chcela či viac kusov pečiva.

Vrecká na potraviny

Vrecká na potraviny

  • Rozmery: 27 x 23 cm
  • Materiál: plast
  • Vhodné do chladničky a mrazničky: áno
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno

Nakúp s cashbackom

Tescoma logo

O Tescoma

Sobotné pečenie ani nedeľný obed sa nezaobídu bez Tescoma.sk. Hrnce, kuchynské náradia, obracačky či dózy na uskladnenie? S Tescoma.sk bude vaša kuchyňa kompletná pripravená na váš ďalší kulinársky ťah.

Súvisiace zľavy a akcie

ZĽAVA 5 %

Tescoma - Zľava 5 % na nezľavnené produkty
Tescoma logo

3,5 % späť

Zľava 5 % na nezľavnené produkty

Akcia končí o:

Akce končí:

Podobné články