Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode eshop.tescoma.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web eshop.tescoma.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 5 % cashback späť z každého nákupu!

Tescoma.sk, je oficiálny značkový e-shop spoločnosti Tescoma. Tescoma ponúka kompletný sortiment kuchynských potrieb a originálnych doplnkov, s ktorými Vaša kuchyňa dostane ten pravý nádych. Tescoma je česká značka, ktorá ponúka vysoko kvalitné a dokonale funkčné výrobky. Značka produkty nie len ponúka, ale aj sama navrhuje, vyvíja a testuje.

V ponuke e-shopu, nájdete okrem najaktuálnejších noviniek, aj vybavenie na prípravu a spracovanie potravín (kuchynské náradie a pomôcky, krájače, strúhadlá, kuchynské nástroje, nože, nožnice, krájacie dosky), príslušenstvo na varenie (panvice, pokrývky, riad, tlakové hrnce) a pečenie (formy, plechy, zapekacie misy, vykrajovátka, formičky, odmerky, váhy a teplomery).

Tescoma Vám tiež ponúka doplnky pre správne stolovanie (príbor, taniere, hrnčeky, misky, misy, poháre, obrusy, fondue, konvice na kávu a čaj, a pod.), vybrať si môžete aj z rôznych kuchynských doplnkov, ako napríklad termotašky, dózy, misky, držiaky či vešiaky a mnoho ďalších. Skrátka všetko, čo Vaša kuchyňa potrebuje.

Ak si neviete dať rady, čo Vašim blízkym pod stromček či na narodeniny, darujte im poukaz na nákupy v Tescoma.sk!

Dôvodom na registráciu v Tescoma.sk, je vernostný program, v ktorom zbierate body za nákupy, ktoré následne premeníte na zľavy. Príjemným bonusom je tiež doprava zadarmo pri objednávkach vyšších ako 50 €.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre eshop.tescoma.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať