Tescoma logo

Tescoma.sk – váš pomocník v kuchyni

Tescoma je synonymom kuchynských potrieb. Za 20 rokov existencie sa stala jednotkou na slovenskom trhu s kuchynským sortimentom.

Viac o Tescoma

Využite výhodné akcie

ZĽAVA 5 %

Tescoma - Zľava 5 % na nezľavnené produkty
Tescoma logo

3,5 % späť

Zľava 5 % na nezľavnené produkty

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

3,5 %

Recenzie a články

O Tescoma

TESCOMA je česká firma so sídlom v Zlíne, ktorá od roku 1992 prináša do domácností kvalitné kuchynské produkty a doplnky. Ponúka široký sortiment výrobkov prvotriednej kvality za priaznivé ceny vo viac ako 100 krajinách sveta. Výnimočný je obchod aj tým, že všetky svoje produkty nielen predáva, ale aj sám navrhuje,  vyvíja a testuje. Zásadná je pre obchod ich použiteľnosť, praktickosť, originalita a kvalita materiálov všetkých ich produktov.

 

Tescoma = kvalitná kuchyňa

V Tescoma nájdete takmer 4000 produktov, ktoré sú charakteristické týmito vlastnosťami:

 • pôvodnosť - všetky produkty značky TESCOMA vznikajú vo firemnom Dizajn centre, čo je zárukou originálneho a pôvodného dizajnu. Celá rada produktov je vlastnym vynálezom, ktorý si nechávajú patentovať.
 • prvotriednosť - výrobky značky TESCOMA sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov certifikovaných pre použitie v domácej aj profesionálnej gastronómii.
 • univerzálnosť - snahou tejto spoločnosti je vyrábať také produkty, ktoré budú spĺňať vlastnosť čo najširšieho spektra využitia. Napríklad nerezový riad môžete použiť na všetkých typoch sporákov.
 • multifunkčnosť využitia produktov značky TESCOMA. Jeden produkt môžete použiť aj inými spôsobmi ako na čo sú primárne určené.
 • optimálnosť - produkty značky TESCOMA nájdete vo viacerých veľkostných a farebných prevedeniach.
 • stále nové produkty - takmer každý týždeň prináša TESCOMA svojim zákazníkom nejakú novinku.

Či už ste skúsený kuchár začiatočník alebo kuchár profesionál, aj Vy nájdete v TESCOMA čo potrebujete. Na stránkach eshop.tescoma.sk nájdete prehľadne usporiadané všetky produkty, ktoré ponúkajú. Sú roztriedené do niekoľkých kategórií:

Kuchynské náradie a pomôcky

V tejto kategórii nájdete mlynčeky na mak, mäso oriešky, strúhadlá malé aj veľké na zeleninu aj ovocie. Produkty na spracovanie ovocia a zeleniny - krájače, lisy, odšťavovače, lúpačky, luskáčiky a odkôstkovače, škrabky a vykrajovače. Produkty na prípravu domácich potravín ako je chlieb, šunka, zmrzlina, jogurt, syr a maslo, zdravé tyčinky atď. Váhy na váženie, odmerky, teplomery, hodinky a minútky na meranie. A ostatné kuchynské náradie ako napríklad lieviky, krájače, otvárače na konzervy,  formičky na tvarovanie, paličky na mäso a grilovacie ihly.

Krájanie

Ako už plynie z názvu, táto kategória obsahuje celú radu produktov potrebných na rájanie. Nejedná sa iba o Tescoma nože rôznych materiálov, určené na krájanie napríklad ovocia a zeleniny, mäsa, steakov, šunky alebo nože určené na roztieranie masla. Nájdete tu tiež stojany na nože, dosky na krájanie, brúsky na nože, nožnice a ostatné krájače ako sú kolieska na pizzu či krájacie kolísky.

Varenie

Keď hovoríme o kuchyni, ako prvé nám často napadne práve varenie. Na túto činnosť je potreba mať naozaj kvalitný riad. V sekcii ”varenie” na stránkach Tescoma nájdeme hrnce rôznych veľkostí, materiálov a využitia. Ako napríklad nerezové hrnce, keramické hrnce, hrnce na špagety, mlieko či naparovacie hrnce. Ako možnosť sa tiež ponúka kúpiť celú súpravu hrncov. V osobitnej kategórii nájdeme TESCOMA tlakové hrnce, ktoré môžeme kúpiť buď každý zvlášť alebo ako súpravu. Ak potrebujete novú pokrievku, nájdete ju taktiež v tejto kategórii. Tiež Tescoma panvice univerzálne, grilovacie, do trúby, na palacinky či lievance. A netreba zabudnúť na náradie na varenie - cedníky, naberačky, sitká, obracače, stierky, kliešte a pinzety.

Pečenie

Mnohí z nás si život bez sladkostí nevie predstaviť. A nemusia to byť iba sladkosti z obchodu, niečo sladké sa dá upiecť aj doma. Potrebovať k tomu budete plechy, misky, formy či malé formičky na pečenie bábovky, muffinov, rožtekov alebo silikónové formičky v tvare srdiečok, hviezdičiek, číslic a písmen. Na zdobenie koláča tu nájdete cukrárske posypy, košíčky, tortové sviečky alebo zdobiace vrecká a zdobiace ceruzky, veci na prípravu šľahačky, vykrajovače rôznych tvarov.

Stolovanie

V tejto kategórii nájdeme všetko potrebné pre stolovanie. Sú to taniere - plytké, hlboké, dezertné a detské, príbory - lyžice, vidličky, nože či celé súpravy, servírovací riad - rôzne misky či podnosy a tiež na servírovanie tort a cukroviniek. Tu nájdeme napríklad podložky pod torty, stojany na torty alebo krájače a lopatky na torty. Rôzne cukorníčky, solničky, koreničky, nádoby na olej - proste všetko na dochucovanie. Tiež tu nájdeme prestieranie, obrusy, servítky a podložky.

Nápoje

Dodržiavanie pitného režimu je dôležité ako v lete, tak aj v zime. V kategórii nápoje nájdeme poháre, hrnčeky a šálky, milovníci kávy tu nájdu kávovary a milovníci čaju zas kanvice a džbány. Všetko potrebné k príprave kávy a čaju nájdete v kategórii pomôcky na čaj a kávu - sitká na čaj, odmerky na kávu, mlynčeky na kávu atď. Ak si radi vyrábate vlastnú sódu, v tejto kategórii nájdete produkty na výrobu sódy. Milovníci vína či drinkov nájdu potrebné vybavenie v kategórii barmanské a someliérske pomôcky.

Kuchynská linka

Nie, TESCOMA nepredáva kuchynské linky. V tejto kategórii nájdete potravinové dózy, v ktorých si môžete prenášať alebo skladovať jedlo, to si môžete uložiť tiež do rôznych sieťok, vreciek či fólií, chlieb uskladníte v chlebníku. Tieto produkty nájdete v kategórii balenie a úschova potravín. V kuchyni sa zíde mať tiež pomôcky na meranie času, upratovanie a umývanie - odpadkové koše, kefy, hubky na riad, odkvapávače na riad atď. Tak isto je dôležitá organizácia kuchyne a k tomu potrebné vybavenie ako sú háčiky, zástery, chňapky, organizéry či zásobníky a stojany.

Pre útulný a čistý domov

Tak isto ponúka Tescoma všetko pre útulný a čistý domov. Nájdete tu vône do bytu - vonné difuzéry,  osviežovače vzduchu a textílií. Tak isto produkty na upratovanie a organizáciu domácnosti - rôzne háčiky,stierky na omrvinky, hubky a kefky na riad a mnoho ďalšieho. A v útulnom domove nesmú chýbať bytové doplnky a dekorácie, ako sú sviečky, aromalampy, kvetináče na vlastné pestovanie byliniek.

Vonkajšie aktivity

Leto bez grilovačky by nebolo leto. Všetko potrebné od grilu, príborov, nožov, grilovacích ihlí až po lopatky na uhlie nájdete v kategórii grilovanie. Zase v zime sme radi ak nám jedlo a pitie ostane čo najdlhšie teplé a k tomu sú dobré termosky, termoboxy, na prenášanie jedla tiež obedáre a fľaše na nápoje. Aj toto sa dá nakúpiť v Tescoma, na eshope v kategórii prenášanie potravín a tescoma termosky na pitie. A samozrejme,  bez nákupu by sme neuvarili nič. K bezpečnému dopraveniu nákupu zas potrebujeme nákupné tašky a košíky.

Pre deti

Na e-shope Tescoma nájdeme tiež kategóriu “pre deti”, v ktorej sa skrývajú veci na stolovanie - taniere, poháre, príbory; veci na pečenie - formičky, vykrajovačky a tortové sviečky; na cestovanie - termosky, flašky na pitie, cestovné misky; kuchynské pomôcky - naberačky na varenie, na prípravu zmrzliny a jogurtu či nože na krájanie, ktorými si deti neublížia. Tiež kategória kuchynská linka ponúka napríklad zástery pre deti a potravinové dózy krabičky na desiatu do školy či škôlky.

Náhradné diely

Jednou z priorít spoločnosti TESCOMA je vyrábať kvalitné produkty z tých najkvalitnejších materiálov, ale poznáte to, niekedy sa nám podarí niečo stratiť či odlomiť. Stratili ste uzáver termosky z Tescomy? Odtrhla sa Vám úchytka  alebo ste záhadne stratili pokrievku hrnca z Tescomy? Roztrhlo alebo stratilo sa Vám tesnenie z tlakového hrnca Tescoma? Nekupujte nové hrnce, panvice ani termosky, stačí nahradiť stratené diely novými. Toto všetko a ešte oveľa  viac nájdete v kategórii náhradné diely na e-shope TESCOMA.

TESCOMA katalóg

Ešte neviete čo konkrétne chcete kúpiť a iba by ste si radi pozreli čo v danom obchode nájdete? Siahnite po Tescoma katalógu, ktorý nájdete online v sekcii “katalóg” alebo v tlačenej podobe v predajniach Tescoma. V tescoma katalógu nájdete všetko potrebné pre varenie, pečenie, stolovanie, prípravu a spracovanie potravín, nápoje, do čoho môžete skladovať a baliť potraviny, ako ich organizovať a upratovať, nákupné tašky a veci na nákup či piknik, veci pre deti a do Vašej domácnosti.

Tescoma blog a magazín

Hľadáte inšpiráciu čo napiecť či uvariť? Chcete vedieť o najnovších vychytávkach, tipoch a trikoch do kuchyne? Nechcete si nechať ujsť zľavy a akcie s TESCOMA? Zaujíma Vás čo kto varí? Tieto tipy, triky, akcie, zaujímavé rozhovory a recepty nájdete na blogu TESCOMA. Okrem neho Vám ponúkajú tie Tescoma magazín. Nájdete ich online na stránkach tescoma.sk.

Darčekové poukážky v Tescoma

Ak si neviete dať rady čo by sa hodilo ako darček Vašej mamine, svokre, sestre či kamarátke, tak máme pre Vás jeden dobrý tip. Je ním darčeková poukážka na nákup v predajniach TESCOMA. Môžete si vybrať poukážku v hodnote 10€, 15€, 30€ a 50€. Štandardná doba platnosti poukážky je 6 mesiacov a môžete ju využiť pri nákupe online na Tescoma eshope aj v Tescoma predajných centrách.

Nákup v e-shope Tescoma

Spôsoby platby

Aj u spoločnosti TESCOMA máte možnosť využiť niekoľko spôsobov platby za Váš nákup online cez e-shop tescomy. Pozorne si pozrite nižšie priloženú tabuľku s cenníkom platieb, kde sa dozviete o spôsoboch platby aj o čiastkach, ktoré pri danom spôsobe zaplatíte.

Objednávka nad € 49,99

ZADARMO

Dobierka DPD

€ 0,99

Dobierka Slovenská pošta

€ 1,00

Prevod z bankového účtu

€ 0,00

Hotovosť pri osobnom odbere v Púchove

€ 0,00

Platobná karta Diners Club

€ 0,00

Online ePlatba

€ 0,00

Online platba kartou (VISA, MasterCard)

€ 0,00

Doprava

Máte možnosť si Vašu objednávku nechať dopraviť až k Vám domov, môžete si ho nechať poslať na najbližšiu poštu či osobne vyzdvihnúť v predajni v Púchove. V tabuľke nižšie sa nachádza cenník dopravy.

Objednávka nad € 49,99

ZADARMO

DPD Expresná balíková služba

€ 2,70

Slovenská pošta - Expres balík na adresu

€ 3,00

Slovenská pošta - Expres balík na poštu

€ 2,50

Osobný odber Púchov (Nimnická cesta 1495/21)

€ 0,00

Reklamácie

Ako zákazník máte právo na reklamáciu zakúpeného tovaru. V prvom rade Vás však chceme upozorniť, aby ste si pozorne skontrolovali obal tovaru pri prevzatí a v prípade jeho poškodenia hneď na mieste spísali s dopravcom záznam o zistených vadách spôsobených počas prepravy alebo môžete odmietnuť prevziať poškodený tovar. Spoločnosť TESCOMA sa zaväzuje k okamžitému informovaniu kupujúceho o spôsobe vybavenia reklamácie - do 3 dní odo dňa uplatnenia reklamácie, pri zložitých technických poruchách do 30 dní. Po určení spôsobu vybavenia reklamácie je reklamácia vybavená ihneď, najneskôr do 30-tich dní od uplatnenia reklamácie.

Spôsoby uplatnenia reklamácie:

 • vyplnením reklamačného formulára a jeho zaslaním poštou na adresu sídla predávajúceho alebo elektronickou poštou,
 • spísaním reklamácie a zaslaním poštou na adresu sídla predávajúceho alebo elektronickou poštou,
 • osobným uplatnením reklamácie v sídle spoločnosti po predchádzajúcom telefonickom dohodnutí termínu.

Do reklamačného formulára/písomného oznámenia o uplatnení reklamácie uvediete svoje identifikačné údaje, číslo elektronickej objednávky, popis tovaru - jeho kód, farbu, veľkosť, množstvo a cenu, názov a číslo bankového účtu kupujúceho spolu s kódom banky, dátum a podpis kupujúceho. Reklamačný formulár nájdete na eshope Tescoma v záložke “reklamačný poriadok”. Spolu s reklamačným formulárom/písomným oznámením o uplatnení reklamácie pošlete chybný tovar, daňový doklad o kúpe tovaru.

 • Ak sa vada dá odstrániť - bude Vám táto vada odstránená a produkt opravený alebo máte právo požadovať výmenu veci alebo výmenu poškodenej čiastky produktu ak tým predávajúcemu nevzniknú neprimerané náklady a kupujúcemu to nespôsobí ťažkosti.
 • Ak sa vada nedá odstrániť - kupujúci má právo na výmenu veci alebo odstúpiť od zmluvy.

Ušetrite s cashbackom

Na Plnej Peňaženke máte jedinečnú možnosť ušetriť pri nákupe cez tescoma e-shop. Stačí sa len dostať do obchodu cez portál/stránku plnapenazenka.sk a dostanete 5% z nákupu späť.

Kamenné predajne Tescoma

Okrem eshopu TESCOMA máte možnosť navštíviť jednu z kamenných predajní na Slovensku aj v zahraničí (Česká republika, Poľsko, Ukrajina atď.). Na Slovensku nájdete predajňu TESCOMA takmer v každom väčšom aj menšom meste, napríklad v Trnave, Bratislave, Púchove, Žiline atď. Tu máte možnosť si každý produkt naživo prezrieť, opýtať sa personálu na rôzne otázky ohľadom používania, údržby či čistenia produktu.

Dôležité kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte obrátiť na e-shop linku: 042 2275 521 alebo obchodné oddelenie: E-mail: [email protected]; Tel: 042 2275 521 (pracovné dni 8:00 - 16:00 hod. ).

V prípade reklamácie kontaktujte reklamačné oddelenie: E-mail: [email protected]; Tel: 042 2275 521 (pracovné dni 8:00 - 16:00 hod. ).

Recenzie Tescoma

Tescoma je obchod s nálepkov “Overené zákazníkmi” na Heuréke.sk. Tam TESCOMA až 98% zákazníkov odporúča a dosiahol až 4,8* z 5*. Zákazníci obchod hodnotia následovné:

 • “rýchle vybavenie objednávky” zákazník Drajan;
 • “spoľahlivý obchod a dobrá komunikácia” zákazníčka Jana;
 • “objednany tovar bol vzdy dodany v poriadku a rychlo, maximalna spokojnost s kvalitou predavanych produktov Tescoma” zákazníčka Evita;
 • “Mám dobre skúsenosti s výrobkami Tescoma a som s nimi veľmi spokojná.Po prvýkrát som si objednávala cez e-shop,dúfam, že na budúce bude dodacia doba kratšia.” zákazníčka Anna.

Hodnotenie užívateľov

 • 4,5

  Počet hviezdičiek: 4,0 / 5

  286 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Skvelá komunikácia aj pri prípadnej reklamácii

  Jana P. 12. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  + možnosť osobného odberu + kvalitné produkty

  Augustín J. 5. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  porc noz este funguje

  Dávid L. 28. 10. 2022

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.