Naši domáci miláčikovia otestovali pochúťky od ČasKŕmení.cz

Domáce zvieratká sú naši maznáčikovia. Prečo im nedopriať len to najlepšie? Oni vám za to sľúbia vernosť a nejlepšie priateľstvo. Naši domáci miláčikovia testovali unikátne produkty na česko-slovenskom trhu a my sme boli pri tom.

8. 12. 2018 (aktualizácia 22. 3. 2023)
Recenzia Časkrmení.cz: pochúťky pre psy

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

V prípade, že máte doma domáce zvieratko, určite vás poteší, že s cashbackom môžete nakúpiť aj chovateľské pochúťky, alebo aj rôzne pochúťky pre svojich chlpáčikov. Cena vrecka granúl sa môže vyšplhať aj na niekoľko desiatok či dokonca až stovky eur. Predsa nenecháte vášho psíka hladovať. Nákup s cashbackom môže potešiť nejedného chovateľa, pretože z nákupu bežnej zvieracej stravy dostane naspäť eurá na účet. Každý, kto má domáce zvieratko vie, že starostlivosť o zvieratko, nie je lacná záležitosť.

Ako prebieha nákup na ČasKrmení.cz?

Napriek tomu, že e- shop pochádza od našich českých susedov, objednávka na Slovensko nie je až taký problém. Stránka ČasKŕmení.cz totižto existuje v slovenskej jazykovej verzii a zasiela produkty aj na Slovensko. Pri nákupe z Českej republiky je v mnohých prípadoch nákup výhodnejší. Pri porovnávaní českých a slovenských online obchodov sme našli tie isté produkty oveľa lacnejšie. Výnimkou nie sú ani granuly, či iné pochúťky pre chlpáčov. Menšia nevýhoda pri dovoze produktov je cena dopravy na Slovensko. V prípade e-shopu ČasKŕmení.cz je 9,96 €. Niekto, by možno povedal, že takáto doprava je drahá, avšak mnoho e-shopov má stanovenú výšku minimálnej objednávky. Určite to nedáva zmysel si objednať produkt, ktorý je lacnejší ako doprava. Preto sa nákup oplatí urobiť vo väčšom množstve. Cena sa neodvíja od veľkosti balíčka. Cena poštovného v e-shope sa nemení. Príjemný bonus pri nákupe chovateľského sortimentu predstavuje cashback, ktorý obdržíte po prevzatí balíčku.

V prípade, ak si neviete poradiť pri výbere z bohatého sortimentu e-shopu, je možné zavolať na infolinku, ktorá vám je k dispozícii “nonstop” na telefónnom čísle +420733577670.

My sme objednaný balíček obdržali zabalený v strečovej fólii. Vďaka fólii sa neznehodnotil tak kartónový obal, v ktorom boli zabalené jednotlivé produkty. Napriek tomu, že sme z e-shopu obdržali “voňavé” bravčové črievka ako pamlsky pre naše zvieratká, boli zabalené vo fólii oddelené od ostatných produktov a navzájom od seba nenapáchli. Obdržali sme aj nadrozmernú teleskopický lepiaci valček a prekvapilo nás ako dômyselne balíček prišiel zabalený.

Čo všetko nájdete v e-shope ČasKrmení.cz?

E-shop ČasKŕmení.cz je plný produktov pre vaše domáce zvieratká. Okrem klasických chovateľský potrieb pre vaše psy, mačky či rybičky, nájdete v e-shope aj sortiment pre hlodavce, vtáky, kone, sliepky, či dokonca holuby. V prípade, ak si zariaďujete psí salón a chceli by ste si ho vybaviť profesionálnym nábytkom pre salón ako sú stoličky, sušiace boxy pre psy či fény, môžete tak urobiť na e-shope ČasKŕmení.cz. V sortimente chovateľský potrieb nechýbajú ani vane pre psy, kočiare či búdy pre psíky.

Jednou z veľkých zaujímavostí, na ktorú sme narazili pri prechádzaní internetových stránok tohto e-shopu, boli GPS obojky s monitorovacím systémom. Na prvý pohľad síce e-shop znie ako úzko špecializovaný na predaj potravy pre vašich štvornohých miláčikov. Opak je však pravdou. Taktiež veľmi zaujímavou časťou obchodu je sekcia “Móda pre chovateľov”, nájdete v nej napríklad náušnice, kabelky, či zástery so zvieracou tématikou, chovateľskú literatúru alebo doplnky do bytu ako obrazy, vykrajovátka alebo obliečky na vankúše.

Recenzia sušených bravčových črievok

Šárkini Yorkshíri si na bravčových črievkach pochutnali. Napriek tomu, že sú to mini psy, tieto črievka im (podľa informácií od Šárky) chutili. Svojou prenikavou vôňou sme ich po rozbalení cítili v každom kúte kancelárie. Psíkom práve táto vôňa imponuje. Šárka hovorila, že okamžite po vybraní črievok z tašky, Bina a Angie šprintovali ku nej a nevedeli sa dočkať kedy črievka ochutnajú. Keďže sú to menšie psíky, Šárka im musela nalámať na menšie kúsky, čo nebol žiadny problém. 

Davidov pudel Jewel, taktiež vyzeral spokojne. Traja z troch sledovaných psov, ktoré túto črievkovú pochúťku ochutnali, vyzerali byť spokojní. Súšené bravčové črievka mali úspech. Bez ohľadu na rasu a na veľkosť. Dokonca sa ku gurmánom pridala aj Šárkina mačka, ktorej tiež pochúťka chutila. Jedno bravčové črievko má veľkosť 16 cm a preto odporúčame menším psíkom nakámať alevo nastrihať. Väčším plemenám ich kľudne podávajte celé, oni si poradia. 

Črievka sú bez prírodných farbív a konzervantov, šetrným sušením sú zachované vitamíny a minerály. Sú dobré hlavne na posilnenie zubov a ďasien, čo ocení každý milovník domácich zvierat. Pre svoj vysoký obsah bielkovín sú prospešné ako doplnok stravy a dobre ich znášajú aj psy s problémami so zažívaním.

Sušené bravčové črievka

Sušené bravčové črievka

 • sú prírodné bez farbív a konzervantov
 • šetrným sušením sú zachované vitamíny a minerály
 • posilňujú zuby a ďasná
 • dobre ich znášajú aj psy s citlivým zažívaním
 • obsahujú veľké množstvo bielkovín

17,35 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia podlahového lepiaceho valčeka

Šárka, ako chovateľ 3 domácich zvierat, ocenila tiež ŠIROKÝ PODLAHOVÝ LEPIACI VALČEK s teleskopickou rukoväťou. Všetci milovníci zvierat určite dobre poznajú ten pocit, že všade v domácnosti sú chlpy. Je to taká menšia daň za to, že sú našimi najlepšími priateľmi práve chlpáči. V prípade, že ste si na chlpy ešte nezvykli, určite si takýto valček na chlpy zaobstarajte. Má teleskopickú rukoväť (dá sa predĺžiť) a naberá na seba srsť, ktorú pustia vaši chlpáči na podlahu. Je vhodný na povrchy ako napríklad dlažba, linoleum alebo parkety. Na koberec sa používa veľmi ťažko, pretože naberie na seba jemné kobercové vlákna a následne sa na neho chlpy neprilepia. Vďaka teleskopickej rukoväti sa nemusíte pri čistení podláh alebo pohovky hrbiť. Jediný bod odoberáme valčeku preto, že sa lepky ťažko menia. Rukoväť je nastaviteľná na dĺžku 74 cm až 120 cm a valček je široký až 16 cm. Valček teda zoberie väčšiu plochu, ktorú je potrebné “odchlpiť” a teda nemusíte používať malé valčeky. Výhodou je to, že sa dajú dokúpiť vymeniteľné násadky. 

Široký podlahový lepiaci valček

Široký podlahový lepiaci valček

 • Rukoväť dlhá 74 - 120 cm
 • Možnosť dokúpiť náhradné valčeky
 • Šírka valčeka 16cm
 • Možnosť použiť na všetky druhy podlahových povrchov
 • Teleskopický držiak

21,70 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia kuracích stehienok

Nie je jednoduché otestovať zvieracie dobrôtky, pretože to ako chutí našim domácim miláčikom vieme len ťažko vyjadriť za nich. Divili by ste sa, ale aj zvieratá vedia dať jasne najavo keď im niečo nechutí. Jednoducho to nejedia a ostanú radšej hladné. Keď som dávala Pepovi konzervu pre Tracy, neverila som aké veci sa dajú odsledovať pri tesovaní zvieracieho jedla. Produkt Kuracie stehná ma zaujímal viac ako ostatné, pretože bol na česko-slovenskom trhu prvý a má jedinečnú receptúru. Má vysoký obsah hydinového mäsa a vynikajúce nutričné hodnoty. Najviac ma zaujal asi podiel horčíku v konzerve. Horčík priaznivo pôsobí na správnu funkciu svalov a nervov. Obsah sodíka a vápnika zase dobre pôsobí na spevňovanie kostí a kĺbov. Konzerva neobsahuje žiadne farbiváchemické látkykonzervantynáhrady či separé.

Keď mi Pepa referoval jeho postrehy pri servírovaní obedu pre fenku Tracy, spomenul veľmi dôležitú vec a to otváranie konzervy. Keďže konzerva Kuracie stehná má objem 800 g, máloktoré menšie plemeno by ju zjedlo naraz. Konzervy nie je nutné otvárať otvárakom, pretože majú otvárací mechanizmus a praktické plastové viečko, ktoré umožní konzervu pohodlne uzatvoriť a uskladniť v chlade. Taktiež po jej otvorení sa ani vy, a ani váš psík neporaní. Otváraním nevznikajú črepinky, tak ako pri otváraní otvárakom. Mäso v konzerve tak neokorie a ani neobschne.

Po otvorení konzervy mi Pepa zdôraznil príjemnú vôňu. Na prvý pohľad zaujali hlavne ozajstné kusy kuracieho mäsa a stehien v jemnom rôsole. Konzerva obsahuje celé stehná vrátane kostí. Kosti sú však úplne mäkké, takže nie je potrebné sa obávať, že by si váš psík ublížil. Dajú sa dokonca rozmliaždiť v ruke. Bez toho, aby bola vynaložená väčšia fyzická námaha. V prípade, že vášmu psíkovi bežne nepodávate kuracie kosti, v tomto prípade sa nemusíte ničoho báť, pretože kosti sú naozaj veľmi jemné (bez ostrých hrán a čriepkov). 

Keď som sa pýtala Pepu na celkovú spokojnosť Tracy s konzervou, hovoril, že jej určite chutila, pretože miska sa za chvíľku vyprázdnila. Tracy údajne všetko zjedla a Pepa len dodal, že Konzerva Kuracie stehná naozaj splňuje kvalitu, ktorú deklaruje výrobca.

Kuracie stehná Časkrmeni.cz

Kuracie stehná ČASKRMENÍ

 • S vysokým podielom hydinovej svaloviny
 • S vynikajúcimi nutričnými a diétnymi hodnotami
 • S vysokým obsahom horčíka
 • Vhodné pre malé, stredné a veľké plemená
 • Bez farbív, chemických látok, konzervantov, náhrad či separátov

65,17 €

Nakúp s cashbackom

ČasKrmení logo

O ČasKrmení

Nakúpte na Čas Krmení všetko potrebné pre vašich psíkov, mačičky, kone, fretky, vtáčiky a mnoho ďalších! V tomto českom e-shope nakúpite krmivo, hygienické prípravky, klietky, podstieľky, lampy a kopu ďalších chovateľských potrieb.

Podobné články