ČasKrmení logo

CasKrmení.sk - krmivá pre zvieratá

Krmivá a ďalšie doplnky pre vaše zvieratká nájdete v českom e-shope Caskrmeni.cz, ktorý vám odporúča samé dobré a kvalitné produkty pre vašich miláčikov.

Viac o ČasKrmení

Peniaze z nákupu späť

1,5 %

Recenzie a články

O ČasKrmení

Internetový obchod ČasKrmení.cz je spoľahlivý e-shop s krmivom a iným príslušenstvom k chovu množstva druhov domácich miláčikov. Je pripravený na chovateľov psov, mačiek, koní, hlodavcov, vtákov, rybičiek, sliepok, fretiek, a dokonca aj holubov. V tomto e-shope nájdete ale oveľa viac, než len krmivo pre vybraný druh zvieratka, ale tiež liečivá, doplnky a všetko príslušenstvo, ktoré nutne potrebujete pre svoju nemú tvár. E-shop Caskrmeni.cz vám garantuje, že do 30 dní od zakúpenia je možné vrátenie objednávky a peňazí. Zaručená je tiež nonstop dostupnosť na telefóne. Vaše údaje a komunikácia s obchodom sú vysoko chránené, môžete sa spoľahnúť na zaručene bezpečný nákup. 

 

Vyberajte z množstva kategórií produktov

Stačí si na lište zvoliť, aké zvieratko máte doma a vyskočia vám všetky produkty s ním spojené:

 • Psi - krmivo (konzervy, granuly, maškrty, paštéty, vitamíny a ďalšie), misky, podložky a rohožky, hračky, hygiena (šampóny, kefky, hrebene, nožnice, strojčeky a mnoho ďalších), vodítka, postroje, náhubky, obojky, peliešky a koše, prepravky a klietky, búdy a stany, špecializované doplnky (protištekajúce obojky, športové potreby, lokátory,…), ochranné goliere, antiparazitiká, zdravotné potreby, dekorácie, knihy.

 • Mačky - krmivo (konzervy, maškrty, kapsičky, vitaminy, paštéty), misky, podložky, hračky, hygiena (šampóny, kefky, škrábadlá), vodítka, postroje, toalety, dvierka a siete, prepravky, klietky, doplnky a dekorácie, móda pre chovateľov a ďalšie.

 • Hlodavce - krmivo, vitamíny a minerály, klietky, prepravky, králíkárne, ohrady, misky, napájadlá, domčeky, hniezda, preliezačky, hygiena (prípravky a náčinie), postroje, knihy, podstieľky, toalety a ďalšie.

 • Vtáky - krmivo a minerály, klietky, voliéry, hniezda, búdky, kŕmidlo, hračky, kúpeľne, hygiena, knihy, doplnky a dekorácie a ďalšie.

 • Kone - krmivo, minerály a liečivá, jazdecké potreby (sedlá, kovanie a fixácie a mnoho ďalších), prepravníky, stajne a prístrešky, ohrady a jazdiarne. 

 • Rybičky - krmivo, akváriá, hnojivá, osvetlenie, úprava vody, piesok a kamene, dekorácie a ďalšie.

 • Sliepky - kurníky, liahne, lampy, presvetlovačky, značenie, klietky, výbehy, nádoby a ďalšie.

 • Fretky - krmivo a maškrty, šampóny, postroje, preliezačky, klietky, knihy.

 • Holuby - holubníky, klietky a liečivé prípravky.

Môžete nakúpiť s cashbackom

Máte záujem pri nákupe v ČasKrmení.cz ušetriť? Nie je nič jednoduchšie, než sa na stránky e-shopu prekliknúť z nášho cashback portálu Plná Peňaženka. Na váš účet vám následne zašleme späť 1,5 % z ceny vášho nákupu.

Doprava a platba

Doručenie objednávok trvá 2 - 3 pracovné dni vďaka dopravcovi DPD. Za objednávku môžete zaplatiť:

 • Prevodom na bankový účet

 • Platobnou bránou PayPal

 • Dobierkou - za poplatok

Recenzie a skúsenosti s produktmi ČasKrmení.cz

Podľa českého cenového porovnávača sú zákazníci so službami obchodu spokojní. Oceňujú hlavne dobrú rýchlosť doručenia, ceny, komunikáciu, kvalitu a výber produktov:

 • Pani Korandová už využíva služby obchodu dlhšie: ,,Velká spokojenost již celá léta.

 • Kamila si tiež pochvaľuje: ,,Nakupuji zde opakovaně. Jsem velmi spokojená. Komunikace s obchodem je bezproblémová. Spíš bych řekla nadprůměrně lidská a vstřícná. Doporučuji všem.

 • Pán Kovanda dal obchodu tiež všetkých 5 hviezdičiek: ,,Děkuji za vstřícnost - při minulém dodání byly granule rozsypané v krabici. Po připomenutí této zkušenosti nám majitel zaslal s novou dodávkou kompenzaci v podobě praktické nákupní tašky a pytlíku na pamlsky - super přístup, ještě jednou děkujeme.

Ďalšie e-shopy na vás tiež netrpezlivo čakajú!

Ak vás ponuka e-shopu ČasKrmení.cz nezaujala, nemusíte opúšťať stránky Plnej Peňaženky - práve naopak. Skúste sa porozhliadať v našej sekcii “Zvieratá”, v ktorej nájdete množstvo obchodov s podobným sortimentom. E-shop Zoohit.sk ponúka tiež krmivo a doplnky pre vašich miláčikov a v e-shope Superzoo.sk si doprajete všetko pre zvieratká.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.