1. diel recenzie Pokeat.cz: plnohodnotné jedlo na celý deň

Jedlo budúcnosti je tu. Testovali sme vreckové jedlo PokEAT. Plné vitamínov, vlákniny a minerálov. Myslíte, že nám chutilo?

25. 8. 2018
1. diel recenzie Pokeat.cz: plnohodnotné jedlo na celý deň

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,0 / 5

Spoločnosť Future Food s.r.o. založili dvaja mladí muži. Petr je úspešný profesionálny cyklista a Michal má cit pre biznis a skúsenosti zo sveta financií. Obaja mladí muži trávia veľa času na cestách a keďže nenašli tú správnu náhradu stravy, vymysleli Pokeat - občerstvenie do vrecka. Zdravé jedlo, ktoré môžete mať kdekoľvek po ruke, ktoré dodá telu všetko, čo potrebuje a je 100% prírodné. Vyrábajú ich iba z prírodných surovín v dvoch príchutiach. Ich ciele sú jasné: zdravie, úspora času a pôžitok z dobrého jedla. 

Čo je Pokeat?

V Pokeate nájdete naozajstné suroviny, žiadne náhrady alebo dochucovadlá. Základ tvoria mandle, chia semienka a ľanový olej, pšeno, pohanka, ovocie a tri druhy proteínov.

 • Bez pridaných cukrov
 • Vysoký obsah bielkovín
 • Vysoký obsah omega 3
 • Vysoký obsah vlákniny

Prečo Pokeat?

Je ideálny ako rýchle raňajky, výdatná desiata alebo ľahký obed.

 • Zdroj energie pre prácu, zábavu a voľný čas.
 • Skvelý spoločník na cesty.
 • Zdravo jesť môžete jednoducho a zábavne.

Pre koho je Pokeat vhodný?

Pokeat je vhodný nielen pre športovcov, ale aj pre kojace matky či zaneprázdnených podnikateľov. Privítate ho tiež pri Vašich výletoch a dobrodružstvách.

Plnohodnotné jedlo Pokeat

Plnohodnotné jedlo Pokeat

 • Cena: od 68 Kč/ks (2,79 €)
 • Množstvo: 100 g
 • Príchuť: Jahoda škorica / jablko limetka 
 • Nutričné hodnoty v 100 g: energetická hodnota 1081 kj / 258 kcal, tuky 13 g, sacharidy 13 g, vláknina 6,1 g, bielkoviny 19 g, soľ 0,04 g
 • Zloženie Limetka: jablkový džús, proteínový mix, mleté mandle, zmes rastlinných olejov, inulin, zmes múk, limetkový koncentrát, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, stabilizátor: kyselina citrónová, citrusová vláknina, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, prírodná citrónovo-limetková aróma.
 • Zloženie Škorica: Jablkový džús, proteínový mix, mleté mandle, zmes rastlinných olejov, inulin, zmes múk, regulátor kyslosti, stabilizátor: kyselina citrónová, škorica, citrusová vláknina, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, prírodná jablková aróma.
 • Naše hodnotenie: 4 z 5
 • Stránka produktu Pokeat

Na túto novinku sme sa naozaj tešili, pretože trávime veľa času na cestách aj v prírode, kde nie je vždy čas či možnosť zdravého stravovania. Bagiet, hranoliek a hamburgerov už máme všetci dosť a preto sme privítali túto ochutnávku. Konzistencia Pokeatu je vo forme pyré, takže naše telo môže jednoducho vstrebať maximálne množstvo živín.

Nespornou výhodou tochto jedla je jeho nízka kalorická hodnota, vyvážené zloženie nielen pre športovcov a to, že ho môžu jesť aj ľudia s alergiou na lepok. Navyše nemusíte nič miešať, nepotrebujete shaker a vojde sa Vám ako do batohu, tak do kabelky a vďaka praktickému baleniu sa Vám nijako neznehodnotí a ani nevytečie.

Každý z nás ochutnal Pokeat pri rôzných aktivítách: na bicykli, na lodi, pri prechádzke a dokonca aj pri jazde na kolieskových korčuliach a nikdy se nikto nezašpinil. Preto môžeme tvrdiť, že balenie Pokeat je veľmi praktické a je dobré ho mať po ruke vždy, nielen keď Vás prepadne hlad. 

U príchute Jahoda/limetka nás prekvapila kyslá príchuť.... nielen, že sa nejedná o "rozmixované ovocie" a jahodové potešenie, ako by sa dalo očakávať. Chuť je plná a vyvážená s kyslosťou limetky. Naopak, príchuť Jablko/škorica nás až tak nenadchla, uvítali by sme ovocnejšiu príchuť.

Po konzumácii týchto produtkov sme boli naozaj zasýtení a myšlienka na sladké sa nedostavila vôbec. Naopak v nás zostal pocit, že oproti tučným a nezdravým "rýchlovkám" sme pre seba urobili niečo zdravé a dobré. Za to a za zloženie prospešné pre naše zdravie, dávame 4 hviezdičky.

Podobné články