Recenzia iPuzdro - Taška na notebook, bezdrôtová nabíjačka a slúchadlá

31. 8. 2019
Recenzia iPuzdro - Taška na notebook, bezdrôtová nabíjačka a slúchadlá

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,0 / 5

Bezdrôtové slúchadlá stretnete na ulici u každého druhého, a už neplatí, že za ne musíte zaplatiť šialené množstvo peňazí, ale vedeli ste aj o existencii bezdrôtovej nabíjačky? Pri našej recenzii sme vyskúšali aj tašku na notebook, a to s motívom skôr určeným pre ženy. Prečítajte si recenziu, ktorú sme pre vás v Plnej Peňaženke pripravili a presvedčte sa, že iPouzdro.cz je ten správny e-shop pre nákup techniky a príslušenstva.

Bezdrôtová nabíjačka DUXDUCIS

 • Produkt: BEZDRÔTOVÁ NABÍJAČKA NA IPHONE - DUXDUCIS, C1 BLACK
 • Cena: 15,44 €

 • Záruka: 2 roky

 • Vstup: 5V/2A

 • Výstup: 5W

 • Dĺžka kábla: 150 cm

 • Terezkine hodnotenie: 4 hviezdičky

 • Stránka produktu: Bezdrôtová nabíjačka DUXDUCIS

 

Tiež sa vám stáva, že si nemôžete spomenúť, kam ste odložili svoj iPhone? Raz ho nájdete na stole, druhýkrát leží na botníku a tretíkrát vám zvoní za gaučom. Ja som to vyriešila nabíjačkou od DUXDUCIS. Jednoducho leží na mojom pracovnom stole. Kábel nabíjačky som schovala za stôl, takže vedľa monitora je vidieť len elegantná čierna placka. ;) A keďže chcem mať svoj smartphone neustále nabitý, tak som si ho navykla odkladať práve sem.

Ako to funguje?

Bezdrôtové nabíjanie funguje na princípe elektromagnetickej indukcie. Podložka musí byť pripojená k zdroju a cez cievku vytvára magnetické pole. Druhá cievka v mobilnom telefóne potom indukuje striedavý prúd, ktorý je usmernený a nasledovne prevedený do batérie. Jedinou jeho nevýhodou je, že nevzniká priama komunikácia so zdrojom a tým pádom sa stráca oveľa viac energie, čo robí bezdrôtové nabíjanie pomalším. Je tiež možné, že váš telefón nepodporuje bezdrôtovú technológiu. Je tu však aj iné riešenie, než kupovať nový telefón. Jedná sa o samolepku, ktorá sa schová pod obal vášho telefónu a zapojí sa do USB portu. Potom stačí takto "vylepšený" smartphone položiť na bezdrôtovú nabíjačku a váš telefón sa začne bez problémov nabíjať.Je pravda, že je to trochu nepraktické, ale ak chcete používať bezdrôtovú nabíjačku, je to určite lacnejší variant než kúpa nového telefónu. ;)

Ja touto nabíjačkou nabíjam svoj iPhone, s ktorým spoľahlivo komunikuje. Dobíjanie je však naozaj veľa pomalé. Moje osobné hodnotenie sú štyri hviezdičky. Jednu uberám práve za pomalé nabíjanie. Verím, že si tento produkt nájde svojich spokojných užívateľov.

Odporúčanie PP: Teraz zakúpite nabíjačku v akcii s 20 % zľavou! 

Bezdrôtové slúchadlá - I16 TWS

 • Produkt: BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ- I16 TWS WHITE
 • Cena: 34,69 €

 • Bluetooth: verzia 5.0 - stabilný prenos

 • Prehrávanie hudby: až 4 hod

 • Pohotovostný režim: 180 hod 

 • Kapacita batérie: 55mAh x 2

 • Kapacita batérie puzdra: 500mAh

 • Petine hodnotenie: 4 hviezdičky

 • Stránka produktu: Bezdrôtové slúchadlá- I16 TWS

 "Peťa si vzala na vyskúšanie bezdrôtové slúchadlá a zverila sa nám so svojimi dojmami:" Do recenzie sa mi pod ruku dostali bluetooth slúchadlá, takže som nelenila a vzala ich do fitka, otestovala a už niekoľko týždňov sú de facto mojou súčasťou.

Vzhľad slúchadlá je minimalistický, jedná sa vlastne o "napodobeninu" AirPods od Apple, pre ktoré je jednoduchý a minimalistický vzhľad základom. Kvalitou zvuku sa samozrejme slúchadlám od Applu rovnať nemôžu, a keďže nejde o kópiu, ale o typovo podobný produkt, tak ich v recenzii nebudem porovnávať. Na slúchadlá budem pozerať ako na originálny produkt, bez ohľadu na podobnosť so známou značkou.

Minimalistický vzhľad je super, nie je nič jednoduchšie ako biela farba, bez zbytočného logá, nápisov, dizajn je skvelý. Súčasťou balenia sú slúchadlá, nabíjacia krabička, USB kábel na nabíjanie. Vďaka magnetu na slúchadle a v krabičke do seba skvele zapadajú, produkt tak pôsobí kvalitne. Keďže sa mi do ruky predtým dostali aj obdobné slúchadlá - lacnejší model z AliExpressu, kvalitu dokážem porovnať. Slúchadlá I16 TWS WHITE teda pôsobia luxusne a prevedenie je precízne.

Spárovanie s telefónom je jednoduché pomocou Bluetooth. Keďže slúchadlá disponujú Bluetooth verziou 5.0, ktorá sa vyznačuje vysokou citlivosťou, je spárovanie otázkou chvíľky. Produkt je kompatibilný so všetkými zariadeniami podporujúce Bluetooth pripojenie (Apple, Samsung, HTS, Apple Ipad a ďalšie ...). Výhodou je veľký dosah, slúchadlá beriem pravidelne do fitka a pri cvičení nemám vždy mobil hneď po ruke, ešte sa mi nestalo, že by slúchadlá hrať prestali. Vlastne áno, raz, to už som bola však vzdialená cez celé fitko - cca 15 metrov.

Sú nabíjacie, nabíjajú sa priamo v krabičke, a to pomocou USB kábla úplne bez problémov a rýchlo .. Slúchadlá po úplnom nabití vydržia hrať nepretržite 4 hodiny, výrobca uvádza, že doba sa môže vyšplhať aj na 20 hodín, mne reálne slúchadlá vydržia na jedno nabitie 3-4 hodiny návštevy fitka.

Slúchadlá majú po stranách tlačidlá, podržaním oboch sa zapínajú, následne stlačením tlačidla ovládate ďalšie funkcie. Je tam možné odmietnutie hovoru, stopnutie a ďalšie prehrávanie hudby či prepnutie skladby. Jedným tlačidlom možno zariadiť všetko, ovládanie je tak jednoduché a rýchle.

Samotný zvuk je super, nemám najmenší problém. Je teda pravdou, že nie som echt hudobný nadšenec a je dosť jednoduché mňa v tomto prípade "opiť rožkom". Ale za bežného užívateľa nemám čo by som k prehrávanie a zvuku vytkla.

Jediné, čo mi u slúchadiel ľahko vadilo a na čo som si musela zvyknúť, bolo celkové nosenie. Zo začiatku ma zo slúchadiel boleli uši a po dlhšom nosení mi boli nepríjemné. Ale ako som písala v úvode, so slúchadlami som sa rýchlo zžila a stali sa mojou súčasťou, takže po pár dňoch sme si na ne ja aj moje uši navykli.

Záverečné zhodnotenie je kladné a kúpu odporúčam. Hoci som na úvod spomenula, že produkt nebudem porovnávať s originálmi od Apple, nedá mi to. Originály sú predsa len originály a keďže mám skúsenosti aj s nimi, musím tomuto produktu jednu hviezdičku strhnúť. Avšak na druhej strane, vzhľadom k cene sa jedná o lacnú alternatívu moderných, trendy a cool ikonických AirPods. "Dodáva Péťa.

Taška na notebook CANVASLIFE

 • Produkt: TAŠKA NA NOTEBOOK - CANVASLIFE, 13 BRIEFCASE ROSEWHITE 99926465
 • Cena: 23,11 €

 • Materiál: špeciálne plátno

 • Vnútorný rozmer: 37 x 27 x 2,5 cm

 • Vhodné pre: MacBook Air / Pro 13 alebo pre iné notebooky do 13"

 • Záruka: 2 roky

 • Hankine hodnotenie: 5 hviezdičiek

 • Stránka produktu: Taška na notebook CANVASLIFE

Keď som dostala ponuku recenzovať tašku na notebook CANVASLIFE, mala som radosť. Nielen že mi padla do oka hneď na prvý pohľad, ale hlavne preto, že moja súčasná taška značky Samsonite už dosluhovala. Mala som ju niekoľko rokov a bola som s ňou maximálne spokojná. Malá, ľahká, príjemná na dotyk ... Vzhľadom k tomu, že model ktorý som mala sa už nevyrába, nevedela som si predstaviť, že zoženiem inú, aspoň trochu porovnateľnú tašku, ktorá by mi vyhovovala.

Keď som vzala do ruky CANVASLIFE, okamžite sa mi vybavila spomienka - je večer, čakám na autobus a ten neprichádza ... zima, mrholí, ruky mám schované vo vrecku. Autobus konečne prišiel, nastupujem do neho a medzi dverami sa ozvalo slabé lupnutie nasledované ranou dopadu počítača na zem. Praskla pracka vyrobená z plastu u popruhu počítača. Čo bolo ďalej ani radšej popisovať nebudem, skrátka trapas. ;)

Tak presne to sa vám u tejto tašky nestane :) Pracky a zipsy totiž nie sú z plastu, ale sú kovové a naozaj pevné. Taška CANVASLIFE je vyrobená zo špeciálneho plátna, trochu hrubšieho na dotyk. Vnútro mi príde tak trochu zamatový a vypolstrovaný. Taká mäkká perinka pre môj macbook. Oproti starej taške má táto veľa vrecák aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Pôvodne som si myslela, že má klasicky len jedno vrecko na zips. NEMÁ - má ich viac :) Taška je účelovo riešená, má celkom 3 vrecká a z toho je jedno na zips. V ňom sa pre mňa skrývalo prekvapenie. Je totiž riešená ako väčšina kabeliek. Vrecko na zips má totiž v sebe ukryté ďalšie vrecká, ak chcete priehradky na mobil, prenosnú wifi, prepisovačky, vizitky, slúchadlá ... skrátka na všetko, na čo si ktorá z nás pomysli. Je super, keď nemusím hľadať vizitky, hľadať v taške kde mám ceruzku pod.

S taškou CANVASLIFE môžem ísť na schôdzku v pokoji bez toho, aby som bola obťažená taškou s počítačom a ešte kabelkou - tú môžem v pokoji nechať doma. CANVASLIFE má totiž miesto na všetko dôležité, čo potrebujem. Je to vlastne prevedenie 2 v 1 (taška a kabelka). Navyše jej dizajn je veľmi elegantný a vhodný samozrejme pre tú krajšiu polovicu ľudstva. Môže sa nosiť len tak v ruke, alebo využiť popruh s kovovými prackami na pripnutie s možnosťou nastavenia dĺžky ako komu vyhovuje. Popruh je dostatočne široký, aby sa vám nezarezával do ramena.

Vďaka materiálu ,ktorý je vodeodolný a spracovanie, ktoré tlmia nárazy, je to nepostrádateľný, štýlový i praktický doplnok za veľmi priaznivú cenu. Elegantnú a praktickú tašku CANVASLIFE môžem v pokoji odporučiť všetkým ženám a ak hľadáte vhodný darček, toto bude určite trefa do čierneho;)

Odporúčanie PP: teraz v rámci akcie "Späť do školy" máte možnosť tašky na notebooky zaobstarať s 20 % zľavou!

Niečo málo o iPouzdro.cz

Obchod pre všetkých milovníkov techniky a príslušenstva, ale aj pre tých, čo tomuto svetu zas tak nerozumejú. E-shop iPouzdro.cz má pre zákazníkov produkty, ktoré budete s radosťou používať denne, niektoré vám uľahčia prácu a každodenné činnosti, iné vám čisto len prinesú radosť. Vyberiete si tu pre seba, ako aj pre svojich blízkych či kamarátov. Skrátka, keď nebudete vedieť, aký darček zaobstarať, prekliknite sa na e-shop iPouzdro.cz a kúpite svojmu blízkemu výdobytok techniky a vykúzlite tak úsmev na tvári nielen obdarovanému, ale aj sebe samému. iPouzdro.cz zďaleka nepredáva len puzdra, ako už názov napovedá, ale veľa ďalšieho príslušenstva. Tento zákazníkmi obľúbený e-shop zákazníkom navyše ponúka dopravu ZADARMO od 45 €.

Široký sortiment, príjemné ceny

Veľký výber kvalitného tovaru za priateľské ceny, aj preto si zákazníci tento obchod obľúbili - podľa serveru Heureka.cz by ho totiž svojim známym odporúčalo 93% zákazníkov. Pozrite sa na kategórie a širokú ponuku sortimentu tohto obchodu:

 • Výpredaj - potrebujete nabíjačku, obal na mobil, USB kábel alebo niečo úplne iné, ale chcete ušetriť? Potom sa pozrite práve do tejto kategórie. S nákupom cez Plnú Peňaženku navyše s Cashback ušetríte o niekoľko percent viac.

 • iPhone - tieto svetovo známe telefóny z dielne Steva Jobsa sú stále v trende. Stačí sa len pozrieť na internetové stránky iPoudzro.cz a zaobstarať k nemu potrebné doplnky a príslušenstvo.

 • iPad - tabletom ešte zďaleka neodzvonilo. Na iPouzdro nakúpite príslušenstvo pre tento produktu od firmy Apple a používať ich môžete nielen vy, ale aj vaše deti. Určite pôjde o dobre utratené peniaze.

 • Macbook - veľmi kvalitné notebooky viacero veľkostí - to väčšina z nás jednoducho chce! Kúpte si tak nového maznáčika a užite si kvalitný produkt nielen doma, ale aj v práci a škole. Vďaka tomuto e-shopu na neho navyše kúpite puzdrá a obaly, no skrátka to, čo sa k nemu bude hodiť.

 • Apple watch -máte na ruku tieto hodinky a hodil by sa vám napríklad nový remienok? Pre svoje Apple watch tu kúpite aj nabíjačky, ochranné displeje či trebárs stojančeky.

 • Ostatné telefóny - nie ste vlastníkom produktov od značky Apple? Potom si tu vyberiete aj vy! Nájdete tu aj príslušenstvo pre Huawei, Samsung, Sony, Xiaomi i IQOS.

 • Príslušenstvo - pretože iPouzdro.cz vie, že ho potrebujete všetci. Nikto z nás nechce poškriabaná chrbát ani sklo telefónu, väčšinou všetci počúvame hudbu so slúchadlami a občas sa hodí aj nová nabíjačka. Prečo sa teda neprekliknúť do tejto kategórie?

 • Doprava

Chcete si nechať vašu objednávku doviezť za čo najmenšie peniaze? Nie je problém! Pozrite sa na možnosti dopravy a vyberte si tú, ktorá vám bude najviac sedieť:

 • Balík do Uloženky za 3 € (dobierka + 0.60 €) 

 • DPD Private za 4 € (dobierka + 1 €) 

iPouzdro.cz svojim zákazníkom rado robí radosť a ponúka im aj dopravu ZADARMO, a to pri nákupe nad 45 €. Všetky spôsoby Predpokladáme doručenie po SR do dvoch pracovných dní.

Platba

Bohužiaľ ani tu nie je nič zadarmo. Keď si však zvolíte vhodný spôsob platby, bude to skoro bezbolestné odoslanie peňazí ... Ako tu môžete za objednávku zaplatiť?

 • Platba pri prevzatí

 • Online platobnou kartou

Ak si zvolíte platbu kartou alebo dobierkou, objednávku prijatú do 14 hodín vám vyexpedujú ešte ten istý deň!

Podobné články