Súťažná recenzia ElNino: Parfum Hugo Boss môže byť aj váš.

15. 9. 2020
Súťažná recenzia ElNino: Parfum Hugo Boss môže byť aj váš.

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

V dnešnej recenzii sa pozrieme na zúbok svetoznámej značke HUGO BOSS a ich parfumovanej vode Alive. Za týmto názvom stojí otázka „what makes you feel alive?”, teda „vďaka čomu sa cítiš nažive?” a táto otázka naráža na fakt, že úspech môže v chápaní každej ženy vyzerať inak. 

O čo sa hrá?

Dnes sme si pre vás pripravili súťaž, ktorá poteší hlavne dámy. Výhrou totiž bude parfumovaná voda pre ženy značky HUGO BOSS Alive. Súťaže sa samozrejme môžu zúčastniť aj páni a získaný parfum tak darovať svojej milovanej polovičke. Súťažíme o príjemnú vôňu, ktorá sa perfektné hodí k jesennému počasiu a je vhodná ako na denné, tak aj na večerné použitie.

Môžem sa do súťaže zapojiť aj ja?

Samozrejme. Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto splní jednu základnú podmienku. ktorou je akýkoľvek uskutočnený nákup cez Plnú Peňaženku v e-shope ElNino.sk v období od 15. do 19. septembra 2020. Tím Plnej Peňaženky si vyhradzuje právo na vyradenie takých súťažiacich, ktorí si po dobu 14 dní od nákupu zakúpený produkt neprevezmú, prípadne ho e-shopu vrátia.

Výherca súťaže

a*in*d**@g**il.*o*

Za tím Plnej Peňaženky blahoželáme!

HUGO BOSS Alive, 80 ml

Na začiatok sa musím priznať, že nie som veľký odborník na drahé parfumy. Jednoducho mi vždy dané produkty prišli príliš drahé, keďže vo väčšine prípadov platíme najmä za značku. Nákup drahých parfumov som teda nechávala na občasné cestovanie lietadlom, kde sa v duty-free zóne dostanete k známym značkám za lepšie peniaze. Keď som teda dostala možnosť napísať recenziu na parfum Alive od HUGO BOSS, veľmi som sa tešila, čo mi táto svetoznáma značka prinesie.

Samotný obal vyzerá veľmi jemne a prepracovane. Keď krabičku dostanete do rúk tak ihneď viete, že ide o parfum známej značky, ktorý si dáva záležať aj na vizuáloch. Flakón navrhla Amelia Riech, známa umelkyňa a návrhárka šperkov, čo je zárukou naozaj luxusného vzhľadu. O obsah fľaštičky sa postarala ďalšia dáma, tentoraz parfumérka Annick Menard. Spojenie dvoch šikovných žien teda zaručuje, že parfum je presne to, čo hľadá každá úspešná a sebavedomá žena.

Keďže je už leto v nenávratne, tento parfum mi padol úplne vhod. Hodí sa totiž skôr na jeseň a zimu. A či už ho chcete používať na bežné nosenie alebo len na výnimočné udalosti, toto rozhodnutie je na vás. V oboch prípadoch budete spokojná nielen vy, ale aj okolie, ktoré omámite zmesou jazmínu, tymiánu či cédra. Hneď ako som vôňu otvorila, neodolala som a pár strekmi naniesla parfumovanú tekutinu na krk. Parfum som použila aj na zápästia rúk, čo sa odporúča v mnohých známych časopisoch. 

Moja dovtedajšia vôňa teda zostala naveky pochovaná pod nánosom Alive od HUGO BOSS. Musím k tomu dodať, že sa tak dobre stalo, keďže parfum skutočne dlho vydrží. Som z tých, ktorí neznesú hocijakú vôňu a teda keď sa mi nejaká nepáči, zvyčajne ma začne bolieť hlava. Pri tejto vôni sa mi však nič podobné nestalo, môžete si teda byť istí, že je vôňa maximálna príjemná a pekná. Po pár dňoch som si však na parfum zvykla natoľko, že som si ho prestala uvedomovať a mala neustále potrebu pridávať viac streknutí.

Možno som len príliš rozmaznaná a zvyknutá, že parfumy vydržia až do nasledujúceho dňa. Lahodné tóny tohto parfumu však netešili len mňa, ale aj mojich kolegov a priateľa. Hoci si môj partner podobné veci nevšíma (typický muž), stačilo 30 sekúnd, kým prišiel na to, že voniam nejako inak. Povedala som mu, že recenzujem parfum od HUGO BOSS, na čo sa zmienil, že je hneď cítiť, že daný parfum je z tých drahších. Tu je teda nepriestrelný dôkaz o sile a kráse danej vône.

Koniec koncov si o ňom samé pozitíva nemyslím len ja, ale aj množstvo slávnych osobností. Propagácie slivkovo-vanilkovej parfumovanej vody HUGO BOSS Alive sa ujali štyri obľúbené herečky: Emma Roberts, Laura Harrier, Bruna Marquezine a Chloe Bennet.

HUGO BOSS Alive, 80 ml

HUGO BOSS Alive, 80 ml

  • Značka: HUGO BOSS
  • Popis produktu: Dielo značky HUGO BOSS a parfumérky Annick Menard,
  • luxusný flakón od návrhárky šperkov Amelie Riech, v úvode škorica, čierne ríbezle, jablko, slivka a vanilka, v srdci zvodný tymián a romantický jazmín sambac, v základe olivovník, céder, santal a ďalšie drevité tóny,určenie pre jeseň až jar, denné aj večerné príležitosti.

48,16 €

Nakúp s cashbackom

Pozrite si nasledujúce video ako dôkaz. ;)

Niečo málo o Elnino.sk

Spoločnosť Elnino.sk sa už 15 rokov snaží prinášať na slovenský, český a európsky trh kozmetiku a parfumy svetových značiek. Obchod sa pýši viac ako 1 miliónom produktov, mnohými oceneniami pravosti predávaných produktov. Patrí medzi jeden z najväčších obchodov s kozmetikou na Slovensku a v rokoch 2012, 2014 a 2016 sa dostal medzi TOP 5 najlepšie hodnotených obchodov s parfumami a kozmetikou.

Čo všetko sa dá nakúpiť na e-shope Elnino.sk?

Už pri otvorení webových stránok tejto spoločnosti si určite všimnite prehľadnosť webu a logické usporiadanie ponúkaného sortimentu do kategórií vône, líčenie, vlasy, telo či pleť. Dostupná je tiež sekcia kozmetiky pre deti, alebo môžete vyhľadávať podľa jednotlivých značiek.

Kamenná predajňa Elnino Cubicon

V tejto, na Slovensku jedinej kamennej predajni, si môžete váš tovar vyzdvihnúť osobne. Nachádza sa v Bratislavskom obchodnom centre Cubicon s adresou Staré Grunty 24 na 2. poschodí. Vašu objednávku si budete môcť vyzdvihnúť do 5 pracovných dní od objednania a keď bude tovar pripravený na vyzdvihnutie, budete o tom informovaní prostredníctvom sms a emailu.

Podobné články