Pravidelná sobotná recenzia produktov od Elnino.sk

4. 4. 2020
Pravidelná sobotná recenzia produktov od Elnino.sk

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,8 / 5

Produkty od Elnino sme si v rámci tímu Plnej Peňaženky rozdelili, vyskúšali a o výsledkoch sa s vami podelili v tejto recenzii.

Na čo sa môžete tešiť

 1. Kondicionér pre hustotu a rast rias REVITALASH REVITALASH® ADVANCED 3,5 ml

 2. Kondicionér pre hustotu a rast obočia REVITALASH REVITABROW® ADVANCED 3 ml

 3. Bieliaca zubná pasta a zubná kefka SWISS SMILE SNOW WHITE

 4. Parfumovaná voda pre ženy THIERRY MUGLER ALIEN

 5. Balíček starostlivosti:

RevitaLash Double-Ended Volume

Keď sa mi do rúk dostala na recenzovanie maskara, musím uznať, že som bola skeptická. Na maskary si veľmi potrpím a nie každá mi sadne. Už niekoľko rokov sa držím svojej osvedčenej značky a kupujem ju len od Benefitu. Striedam tri obľúbené druhy, ale som konzervatívna a vždy sa držím danej značky. Maskara Benefit nie je najlacnejšia, ale priznám sa, že pokiaľ nemám možnosť si ju kúpiť v Duty free zóne na letisku, nakupujem ju tiež na Elnino.sk - cenovo vychádza z e-shopov najlepšie a celkovo je mi online prostredie tohto e-shopu najsympatickejšie.

Recenziu som chcela napísať čo najlepšie, a tak som maskaru Revitalash testovala celý mesiac. Testovala som ju pri bežnom nosení, ale prešla so mnou aj záťažový test - vzala som ju do fitka a k tomu počas mesiaca aj niekoľkokrát spŕchlo.

Hodnotenie a recenziu snáď najobľúbenejšieho kozmetického produktu - maskary, začnem samotným obalom. Maskara je masívna a ťažká, obal je veľmi kvalitný a pôsobí robustným dojmom. Nemám rada, keď produkty pôsobia lacno a už na prvý pohľad sú na smiech,  čo nie je tento prípad, a preto dávam za prevedenie produktu plný počet bodov.

Maskara má dve časti, na každom konci je kefka s produktom. Prvá časť obsahuje primer (alebo ak chcete podklad), ktorý má za úlohu riasy spevniť a dodať im objem. Spevnenie rias z laického pohľadu zhodnotiť nemôžem, ale ďalšie sľúbené body primer spĺňa. Riasy po aplikácii obalí podkladom, ktorý nielen dodá objem, ale riasy tiež predĺži. Primer je modrej farby, ale nebojte sa, po aplikácii maskary budú riasy klasicky čierne. Ale je pravdou, že bolo vtipné sledovať pohľady dievčat, keď som sa po fitku líčila „modrou” maskarou :).

Po aplikácii podkladu chvíľu čakám na zaschnutie produktu, stačí pár sekúnd a nanesiem čiernu časť produktu, ktorá je na druhom konci. Maskara sľubuje vysokú pigmentáciu a riasam má dodať dĺžku, tiež objem a perfektnú sýtu farbu. Pigmentácia naozaj stojí za to, modrú podkladovú bázu prekryje už pri prvej vrstve a celkovo makeup očí dovŕši. Keď som mala maskara na seba po prvýkrát, okolie si to všimlo a nalíčenie chválilo. Dvaja z kolegov síce neidentifikovali, že som zmenila práve líčenie rias, ale komentovali to slovami, že som dnes nejako inak nalíčená a vyzerá to pekne. To, že zmenu zaznamenali chlapi, aj keď presne nevedeli akú, tak za to dávam plusový bod!

Osobne dávam pre maximálny efekt dve vrstvy primeru a dve vrstvy maskary, ale to skôr zo zvyku, pre klasický look stačí jedna vrstva.

Ako som sa zmienila už v úvode, maskara prešla záťažovým testom a obstála. Ako v posilňovni, tak pri behu a rovnako tak v nepriaznivom počasí. Čo by som chcela ešte pochváliť je fakt, že sa maskara neotláča. Je pravda, že pri mojej obľúbenej Benefit maskare sa nepríjemné otlačenia na horné viečko občas stane. Takže za toto má u mňa produkt ďalší plusový bod, pretože ani raz som niečo také nezaznamenala.

Aby nebola recenzia len pozitívna, zdá sa mi, že po mesiaci produkt trochu zhustol. Pri nanášaní maskary mám pocit, že je produkt aplikovaný vo väčšej a hustejšej miere. Ale zas na druhú stranu je pravda, že nijaký produkt nie je bez chyby a pri každodennom používaní sa po mesiaci možno ani niet čomu čudovať.

Odličovanie je bezproblémové. Pri odličovaní zvyšky produktu oči nedráždia a čierna farba sa dá ľahko odstrániť.

Celkové hodnotenie: dávam 4 hviezdičky. Ako som bola na začiatku skeptická a stopercentne verná svojej značke, tak si teraz dokážem predstaviť, že by som produkt ku svojim stáliciam zaradila, len si počkám na zľavu, akciu alebo výhodnejšiu cenu.

RevitaLash Double-Ended Volume

RevitaLash Double-Ended Volume

 • Produkt: Objemová maskara s primerom
 • Objem: 11 ml
 • Odtieň: čierny
 • Hodnotenie Peti: 4 z 5

Nakúp s cashbackom

Swiss Smile Snow White

Na bieliacu zubnú pastu v drogériách obvykle narazíme ľahko. Ale o tom, že existuje aj bieliaca zubná kefka, som vďaka Swiss Smile Snow White počul po prvýkrát.

Celá krabička pôsobí veľmi luxusne, dokonalý dojem umocňuje jej zabalenie do celofánu, vďaka ktorému po rozbalení zacítite lákavú vôňu mentolu. Voňavý zážitok po tom, čo otvoríte krabičku, ešte zosilnie.

Zubná pasta Snow White nerobí hanbu svojmu menu. Snehu sme si síce počas tohtoročnej zimy príliš veľa neužili, ale aj tak si naň môžeme zaspomínať aspoň každé ráno a večer doma v kúpeľni. Zubná pasta od Swiss Smile sa so svojou snehovou bielou mrazivej zime veľmi približuje.

Bol som zvedavý, ako bude vyzerať bieliaca kefka. Nakoniec som bol prekvapený, pretože je svojím tvarom a prevedením takmer totožná s kefkami Curaprox, ktoré som zvyknutý používať bežne. Oproti kefkám Curaprox 5460 Ultra soft, ktoré som si v posledným rokoch obľúbil, je o niečo tvrdšia. Čo však môže byť plus, pretože nie každému extra mäkké kefky vyhovujú. Swiss Smile Snow White je tak skvelým kompromisom.

Zatiaľ si netrúfam hodnotiť bieliaci účinok, pretože som pastu ešte zďaleka nespotreboval celú, ale čo môžem hodnotiť veľmi pozitívne je, že pasta výborne chutí, po vyčistení zubov zostáva dlho svieži pocit v ústach, kefka aj pasta pôsobia veľmi elegantne, a môžu tak výborne poslúžiť napríklad aj ako netradičný a pritom vítaný darček k ľubovoľnému sviatku. Nepochybujem o tom, že prípadného obdarovaného rozhodne poteší, a aj ja sadu hodnotím všetkými 5 hviezdičkami.

Swiss Smile Snow White

Swiss Smile Snow White

 • Produkt: Bieliaca zubná pasta Whitening Herbal a zubná kefka Medium-Soft Transparent
 • Objem zubnej pasty: 75 ml
 • Hodnotenie Jirku: 5 z 5

Nakúp s cashbackom

RevitaLash RevitaLash® Advanced

Riasy… koľko z nás túto tému dnes a denne rieši :) Niekto má príliš husté, iný riedke, ďalší moc svetlé…

Ja patrím k tým ženám, ktoré keď sa nenalíčia, vyzerajú akoby nijaké riasy ani nemali. Moje riasy sú totiž od prírody krátke a svetlé. Vyskúšala som už čokoľvek. Najskôr to bola farba na vlasy, potom pre zvýraznenie 2x permanentné linky. To prvé bolo po chvíli preč, to druhé nejaký čas vydržalo, ale nie je to najlacnejšie a bezbolestné. Potom prišlo do módy predlžovanie rias. No kto by odolal? Ale ani to nebolo pre mňa to pravé, zaberie to veľa času, musí sa chodiť na dopĺňanie a nemôžete si ani oči pretrieť bez toho, aby vám nejaké nevypadali. Keď sa k tomu pridá zápal (z nie práve kvalitných produktov v niektorých salónoch), máte o problém postarané a riasy sú to posledné, čo v tú chvíľu riešite.

Radšej som to vzdala a zmierila sa s tým, že nebudem hneď z rána vyzerať ako miss. Teda dovtedy, dokedy sa na našom trhu neobjavili dostupné prípravky pre hustotu rias. Bežne vidíme v televízii reklamu na produkty na rast vlasov, tak prečo nevyskúšať podobný produkt, ale na riasy?

Keď som dostala príležitosť vyskúšať produkt RevitaLash® Advanced od e-shopu Elnino.sk, bola som úprimne potešená. O rôznych sérach na riasy som čítala a vedela som, že majú stimulovať rast rias, posilniť ich a regenerovať vďaka svojmu zloženiu. Sérum na riasy RevitaLash® Advanced je určené pre intenzívnu výživu krátkych, krehkých alebo poškodených rias.

Už samotné balenie bolo naozaj luxusné - biela krabička, z ktorej po otvorení vykukla strieborná elegantná tyčinka. Do tej doby, než som ju z krabičky vybrala a otvorila, som nemala ani poňatia, ako sa produkt používa. Samozrejme som kondicionér na riasy musela hneď vyskúšať. Tyčinka veľkosťou pripomína niektoré tekuté očné linky a rovnakým spôsobom sa aj používa. Najskôr som si riasy dôkladne odlíčila a následne naniesla sérum jemným štetcom úplne rovnako, ako by som si namaľovala očné linky.

Podľa odporúčania používam RevitaLash každý deň už 4 týždne. Priznávam, že niekedy aj 2x denne. Najskôr nanesiem kondicionér, nechám nejaký čas pôsobiť a potom, napríklad po vypití rannej kávy, sa bežne nalíčim. Kondicionér je hypoalergénny, takže ho môžu používať aj ženy, ktoré majú citlivé oči. Mne sa už párkrát stalo, že mi kvapka padla do oka, ale vôbec nič sa nestalo, ani som to necítila.

Vás ale určite zaujíma výsledok. Mňa tiež zaujímal. :) Prvý týždeň som deň po dni stále pred zrkadlom a skúmala, či už. A nič. Tak som to vzdala, a prípravok používala ďalej zmierená s tým, že to bude asi trvať dlhšiu dobu, než budem vidieť prvé známky použitia. Popravde som nečakala zázraky, pretože na každého produkt môže pôsobiť inak. Niektoré z nás môžu prvé zmeny pozorovať po dvoch týždňoch, mne to trvalo mesiac. Preto buďte trpezlivé a nevzdávajte to!

Pri pravidelnom používaní, ako som už písala, mám kondicionéru stále dostatok a výsledok sa mi naozaj začína páčiť. Skôr by som nenalíčená nešla ani vysypať smeti, ale dnes idem pokojne aj nakúpiť :).

Riasy mám (nie o moc) hustejšie a dlhšie. Povedala by som, že mi aj trochu stmavli, ale nie som si úplne istá, či to náhodou nie je len môj pocit. Verím však, že po dlhšej dobe bude výsledok super!

Cena RevitaLash RevitaLash® Advanced je síce vyššia, ale v porovnaní s konkurenčnými produktami si vedie naozaj dobre a vydržať by mal 6-7 mesiacov. Počítam s tým, že ešte tak jeden až dva týždne ho budem používať každý deň, následne už len tak 3-4x týždenne. Každopádne za mňa má tento produkt veľké plus, keďže nestojí ani zlomok toho, čo som už pre svoje vlasy absolvovala a výsledok je parádny!

RevitaLash RevitaLash® Advanced

RevitaLash RevitaLash® Advanced

 • Produkt: Kondicionér pre hustotu a rast rias
 • Objem: 3,5 ml
 • Účinky:
 • obnovenie rastu rias
 • Zahustenie rias
 • výživa a regenerácia
 • anti-bakteriálna úprava
 • šetrné zloženie
 • BENEFITY:
 • Vyvinuté očným lekárom
 • Bezpečné patentované zloženie
 • Hypoalergénne a nedráždivé
 • Špeciálny antibakteriálny aplikátor
 • Odporúčané očnými lekármi a dermatológmi
 • Hodnotenie Hanky: 5 z 5

Nakúp s cashbackom

Thierry Mugler Alien

Po vyskúšaní tohto parfumu musím uznať, že vôňa je veľmi omamná. Stačí naozaj iba troška a vydrží celý deň. Aj keď používam parfumy, tak nikdy nevydržali tak dlho ako práve vôňa od Thierry Mugler. Každopádne ja som zástancom skôr ľahších a sviežejších vôní, takže pre mňa bol tento parfum troch ťažký. Avšak viem, že táto vôňa je veľmi obľúbená, a aby som urobila radosť niekomu inému, tak som ju darovala spolu s krásnou zelenkavou kozmetickou taštičkou, do ktorej sa flakón krásne zmestí.

Dotyčná bola nadšená, pretože považuje túto vôňu za vhodnú pre sexy a sebavedomé ženy a s týmto sa nedá nesúhlasiť. Musím uznať, že k nej táto vôňa jednoducho sedí. Dávam 4/5 hviezdičiek. O jednu menej kvôli tomu, že to nebola vôňa pre mňa, ale môže to byť ideálna vôňa pre niekoho iného.

Thierry Mugler Alien

Thierry Mugler Alien

 • Produkt: parfumovaná voda pre ženy
 • Obsah: 60 ml
 • Zloženie parfumu:
 • Hlava: jasmín
 • Srdce: drevité tóny
 • Základ: ambra
 • Hodnotenie Sabči: 4 z 5

Nakúp s cashbackom

Dermacol Sleeping Beauty Mask

Maska na noc od Dermacol je veľmi príjemná, má krémovú konzistenciu, ľahko sa nanáša. Používam ju na noc na vyčistenú tvár namiesto krému. Krém totiž v tomto prípade nie je potrebný. Táto maska vám pleť do rána zhydratuje a vyživí. Na obale sa píše, že sa dá maska používať každý deň. Ja mám však zmiešanú pleť a ešte k tomu aj citlivú, takže keď som ju používala každý deň, tak som potom mala pleť moc mastnú a ešte viac citlivú.

Preto pre moju pleť a pre niekoho, kto má podobný druh pleti alebo aj mastnú pleť, odporúčam masku používať tak dvakrát až trikrát do týždňa. To dostatočne stačí na hydratáciu pleti. Inak je maska za mňa super - nie je ako iné masky, čo sa lepia, alebo máte pocit, že vaša pleť nemôže dýchať. Je to naozaj ako keď si nanesiete nočný krém a ráno to potom opláchnete. Takže za mňa super prípravok, ktorý budem určite používať aj ďalej a dávam 5 hviezdičiek z 5.

Dermacol Sleeping Beauty Mask

Dermacol Sleeping Beauty Mask

 • Produkt: Nočná vyživujúca maska
 • Objem: 150 ml
 • Hodnotenie Šárky: 5 z 5

Nakúp s cashbackom

Dermacol Morning Beauty Mask

Keď som tento produkt videla po prvýkrát, hovorila som si, čo je to za blbosť dávať si ráno masku, keď skoro každý potrebuje ráno každú minútu, ale napriek tomu som produkt začala používať. Maska sa nanáša na tvár. Používa sa namiesto čistiaceho mlieka či vody. Po nanesení čakáte 5 minút a medzi tým môžete ísť napríklad na WC, urobiť si kávu alebo sa obliecť.

Po piatich minútach masku opláchnete a je hotovo. Bola som prekvapená, ale musím uznať, že ma to vôbec nijako ráno neobťažovalo, hlavne maska je fakt super. Má jemnú citrusovú vôňu a ráno vás preberie a oživí vás aj po ťažkej noci. Pleť je po použití viac napnutá. Inak neodporúčam, pokiaľ by ste si chceli kúpiť aj masku Dermacol Sleeping Beauty, ich používať naraz. Pretože maska na noc sa oplachuje ráno a keď na to ešte nanesiete túto rannú masku, tak by to vašej pleti asi neurobilo dobre. Aspoň ja som mala po tom pleť veľmi citlivú. Prípravok hodnotím 5/5.

Dermacol Morning Beauty Mask

Dermacol Morning Beauty Mask

 • Produkt: Osviežujúca ranná maska
 • Objem: 150 ml
 • Hodnotenie Šárky: 5 z 5

Nakúp s cashbackom

RevitaLash RevitaBrow® Advanced

Kondicionér na obočie Revitabrow mi hneď padol do oka. Nikdy som o ničom takom nepočula a napriek tomu, že som so svojím obočím bola vždy nespokojná, pretože je príliš riedke a nevýrazné. Obočie som si denne dokreslovala ceruzkou, ale nepatrím medzi tie najzručnejšie. Každé ráno som sa trápila s vytvorením ideálneho tvaru obočia, ale výsledok nebol uspokojivý. Premýšľala som tiež o permanentnom make-upe, no kvôli vysokej cene som však tento variant zavrhla.

Kondicionér na obočie som teda chcela skúsiť, nemala som čo stratiť. Zo začiatku som neverila, že uvidím po pár týždňoch nejaké výsledky, ale podstivo som prípravok používala. Aplikácia je jednoduchá a zaberie každý večer naozaj len minútku. Občas som ho použila aj ráno.

Vydržala som a po cca mesiaci používania som z prípravku nadšená. V obočí mi pribudlo plno ďalších chĺpkov a vidieť, že naozaj hustne. Konečne si môžem obočie vytrhať do lepšieho tvaru a stačí si ho ceruzkou na obočie len trochu zvýrazniť.

Časom to bude ešte lepšie a ceruzka na obočie bude potrebná len k výraznejšiemu make-upu pre zvláštnu príležitosť. Čo si na kondicionéri najviac cením je to, že vďaka nemu ušetrím každé ráno veľa času, ktorý by som strávila tvarovaním obočia. Obočie je výraznejšie a pokiaľ ceruzku nepoužijem, nevadí to. V prirodzenosti je krása, teda pokiaľ sa o seba staráte a používate takto kvalitné prípravky. Dávam 5/5.

RevitaLash RevitaBrow® Advanced

RevitaLash RevitaBrow® Advanced

 • Produkt: Kondicionér pre hustotu a rast obočia
 • Objem: 3 ml
 • Hodnotenie Gabči: 5 z 5

Nakúp s cashbackom

Zaujímavosti o Elnino.sk

E-shop Elnino.sk je najväčším hráčom na online trhu s kozmetikou a parfumami. Na trhu s parfumami a kozmetikou nie je nijakým nováčikom - je tu s nami viac než 16 rokov, firma k tomu úspešne expandovala do zahraničia.

V ponuke e-shopu je viac než 1 milión produktov, všetko je tu prehľadne zoradené do kategórií s mnohými filtrami pre ešte lepšiu orientáciu. Vyberajte napríklad podľa svojich obľúbených značiek, parfumy podľa obľúbeného typu vône či z výhodných ponúk v kategórii „Výklad plný hviezd”. V Elnino.sk ako špecialistovi na parfumy máte taktiež možnosť skúsiť tzv. niche parfumy, čo sú vône, ktoré obsahujú vzácne ingrediencie, sú tak vzácnejšie a luxusnejšie než bežne dostupné parfumy.

 

Kategórie parfumerie Elnino.sk prehľadne

s možnosťami voľby ešte detailnejších filtrov, aby ste sa v tom veľkom množstve nestratili. Tu je základné členenie, kam sa môžete rovno prekliknúť:

Podobné články