Recenzia pohodlného sedacieho vaku z e-shopu Darčekový raj

5. 2. 2022
Recenzia pohodlného sedacieho vaku z e-shopu Darčekový raj

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Pohodlie a funkčnosť je pri zariaďovaní bývania pre väčšinu z nás tým najdôležitejším aspektom. Chceme si užívať dlhé večery zaborení do pohodlného ušiaka, zároveň však potrebujeme čo najlepšie využiť priestor alebo mať možnosť s nábytkom podľa potreby manipulovať (a nezabúdajme na dizajn).

Ako ale všetky tieto požiadavky skĺbiť dohromady? Nájsť komplexné riešenie nemusí byť vždy jednoduché. Sedacie vaky z Darcekovy-raj.sk ponúkajú pohodlný oddych, štýlový dizajn aj úsporu miesta. Ako toto plnené vrece uspelo v praxi a či splnilo všetky očakávania pre vás zisťovala kolegyňa Lenka.

Sedací vak ECOPUF-SAKWA L – plyš amore

O čom snívajú ženy na rodičovskej dovolenke? Nie je toho veľa, ale jedna z vecí, o ktorej sa mi zdá často, je horúca káva. Nemám na mysli „pikolo“ vypité na jeden záťah. Ale poriadne veľké cappuccino, dvojité espresso a prečítať si pri tom, čo je nové na sociálnych sieťach, trochu tých drbov – stačí 20 minút pokoja.

Preto som sa rozhodla, že si zaobstarám kreslo alebo leňošku, ktorá bude mojím kráľovstvom. Doma vyhlásim, že pokiaľ zasadnem do svojho „trónu“ nikto na mňa nesmie hovoriť a nič odo mňa chcieť. Ponuka z internetového obchodu Darcekovy-raj.sk na vyskúšanie sedacieho vaku ECOPUF-SAKWA L prišla ako na zavolanie.

Na stránkach Darcekovy-raj.sk majú veľkú ponuku sedacích vakov v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch. Ja som sa rozhodla práve pre vak ECOPUF-SAKWA veľkosť L – plyš amore v tyrkysovej farbe a nemohla sa dočkať, až môj „trón“ dorazí. Doručenie bolo rýchle a ja som tak mohla začať testovať.

Hneď po prvom usadení, som sa presvedčila, že sedací vak je neuveriteľne pohodlný a výborne sa prispôsobí tvaru vášho tela. Farba je krásna a materiál ideálny na pitie kávy – ide ľahko umyť. Je ľahký, a preto si môžem svoj „trón“ preniesť tam, kde je práve pokoj. S prvými teplými dňami tým miestom bude určite terasa.

ECOPUF-SAKWA je potiahnutý látkou Plyš amore, vďaka ktorej má hebký povrch a je príjemný na dotyk. Látka má mäkké a hebké vlasy, a pripomína tak semiš. Vyrába sa na špeciálnom tkáčskom stave a vďaka tomu je veľmi odolná. Zároveň sa nemusíte báť, že sa poškodí, pokiaľ na vaku budú vyčíňať vaše deti alebo naň niečo rozlejete, pretože je ľahká na údržbu. Vak stačí len povysávať a utrieť vlhkou handrou. Je vhodná pre alergikov a vydrží aj pobyt vonku, nemala by sa ale nechávať dlho na slnku - nie je odolná voči UV a mohla by vyblednúť.

Vďaka dvojitému zipsu sa výplň z vaku nedostane von a v prípade potreby ju môžete dopĺňať. Vak je vyplnený polystyrénovými guličkami, na ktoré Darcekovy-raj.sk dáva 6 mesiacov záruky (na celý vak je potom záruka až 2 roky).

 Certifikát PZH

Sedací vak ECOPUF-SAKWA má ako ostatné vrecia a taburetky z Darecekovy-raj.sk hygienický certifikát PZH. Ide o potvrdenie, že produkt spĺňa všetky súčasné bezpečnostné normy. Certifikácia zaručuje, že sedacie vaky z Darcekovy-raj.sk nemajú negatívny vplyv na ľudské zdravie a životné prostredie. Certifikáty PZH vydáva Národný ústav verejného zdravia - Národný hygienický ústav (NIZP-PZH) po tom, čo produkty úspešne absolvovali mnoho testov overujúcich ich kvalitu, chemické zloženie, mechanické vlastnosti atď.

 Hodnotenie sedacieho vaku

Sedací vak ECOPUF-SAKWA som si zamilovala hneď po prvom sadnutí a vychutnaní prvej kávy. Bohužiaľ sa stal obľúbeným miestom aj pre ostatných členov domácnosti, a tak budeme musieť vytvoriť harmonogram, kedy odpočívať alebo priobjednáme každému vlastný vak. Vak je vhodný ako na domáce leňošenie s kávičkou, tak na sledovanie televízie, posedenie s priateľmi či rozpustilé detské hrátky doma aj vonku. Tento pohodlný doplnok do domácnosti si odo mňa rozhodne zaslúži päť hviezd.

Sedací vak ECOPUF-SAKWA L – plyš amore

Sedací vak ECOPUF-SAKWA L – plyš amore

  • Objem: 400 l
  • Výška: 65 cm
  • Základňa: 95 cm
  • Materiál: Plyš amore
  • Certifikácia: PZH

114,99 €

Nakúp s cashbackom

Niečo málo o e-shope Darčekový raj

Ako naznačuje názov e-shopu, na Darcekovy-raj.sk zoženiete originálne darčeky pre všetky vekové kategórie. Vďaka prehľadnému rozdeleniu jednotlivých kategórií sa na e-shope nestratíte a ihneď nájdete presne to, prečo ste sem prišli. Môžete tak zháňať darčeky podľa príležitosti či pohlavia, ale aj podľa typu.

Okrem vyššie zmienených sedacích vakov a príslušenstva k nim na Darcekovy-raj.sk teda zoženiete najrôznejších pomocníkov do domácnosti, originálne vychytávky, kozmetické produkty alebo zaujímavé ponuky zážitkov. Tých nerozhodnejších určite poteší ich blog, kde sa dozvedia najrôznejšie rady a tipy týkajúce sa tovaru na Darcekovy-raj.sk