Recenzia BazaroveRegaly: Profesionálny regál za cenu bazárového

Recenzia hlavne pre tých, ktorým sa bude hodiť zariadenie do garáže, dielne, skladu alebo kancelárie.

11. 3. 2021
Recenzia BazaroveRegaly: Profesionálny regál za cenu bazárového

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

 

Dnešná súťažná recenzia je o kvalitných a pevných regáloch z e-shopu Bazaroveregaly.sk. Je to ideálna príležitosť pre tých, ktorí by potrebovali zariadiť sklad, garáž, dielňu alebo napríklad kanceláriu. My v Plnej Peňaženke sme dostali možnosť otestovať výrobky z BazárovýchRegálov. Akú má s nimi skúsenosť pre nás napísal kolega Tomáš.

 

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ. 

 

Regál PROFESIONÁLNE lakovaný 1680 × 1600 × 500 mm

 

V záhradnom domčeku som mal poriadny neporiadok, preto som začal pred novou sezónou premýšľať o spôsobe, ako si veci zorganizovať. Voľba padla na regál. Zmeral som si, že do môjho záhradného domčeka je tento rozmer úplne ideálny. Dokonca sa mi tam bez problému vojdú dva oproti sebe.

 

 

Regály prišli hneď nasledujúci deň od objednania. Celkovo som dostal 4 škatule. V jednom balíku bola vždy kovová konštrukcia a v druhom police. Po rozbalení som najprv márne hľadal návod. Myslel som si, že chýba, tak som sa pozrel do druhej krabice a ani tam som návod nenašiel. Po prezretí všetkých dielov som ale zistil, že návod ani nie je potrebný, pretože je jasné, ako diely poskladať dohromady.

Potom som sa pozeral na e-shop Bazaroveregaly.sk a návod som našiel tam, je dostupný textovo aj vo forme videa.

Pred samotným skladaním som si jednotlivé diely roztriedil. Potom som začal skladať od spodnej časti a postupne pridával ďalšie priečky. Na upevnenie priečok som si pomohol kladivkom, ale diely do seba väčšinou pasovali úplne samé. Skvelé je, že si môžem jednotlivé priečky rozmiestniť podľa potreby.

Regály nie sú skrutkované, ide čisto len o zasunutie priečok do seba. Trúfam si povedať, že montáž zvládne naozaj každý. Je to veľmi jednoduché. Oba regály som skladal priamo vo vnútri záhradného domčeka, pretože v zloženom stave by som ich už dovnútra nedostal. Aj v tomto malom priestore som montáž zvládol úplne bez problémov a zabralo mi to približne 20 minút. K montáži ani nie je potrebná pomoc niekoho druhého, kompletnú montáž som zvládol sám. Obrovskou výhodou je teda, že regál môžete pokojne skladať v malom priestore a nepotrebujete k tomu pomoc nikoho ďalšieho. 

Ako som už spomínal, regály som využil do záhradného domčeka na rôzne záhradné vybavenie a náradie, ale viem si ich predstaviť aj do dielne, skladu alebo garáže na ťažšie veci. Regál perfektne drží stabilitu. Výrobca uvádza nosnosť 400 kg na policu, celkovo teda 1 600 kg. Takto ťažké veci som na regál nedával, ale určite verím, že to bez problému udrží, pretože vyzerá veľmi pevne.

Regálom nemám čo vytknúť. U mňa skvele spĺňajú účel. V záhradnom domčeku to hneď vyzerá lepšie a je pripravený na novú sezónu. :-)

 

 

Niečo málo o e-shope BazaroveRegaly.sk

 

E-shop Bazaroveregaly.sk vás nadchne, ak hľadáte odolné regály, manipulačné vozíky, rebríky a lešenie alebo napríklad plastové boxy a prepravky. To všetko sa môže hodiť do skladu, dielne, garáže, ale napríklad aj kancelárie. A to ako na profesionálne, tak aj na domáce použitie.

E-shop je výnimočný tým, že je schopný predávať nové regály za veľmi nízku cenu vďaka úzkej spolupráci s výrobcami. Ak vám ponúkané regály nevyhovujú, je tiež možné ich nechať vyrobiť na zákazku.

Nosnosť regálov je úctyhodná - začína na 175 kg na policu a končí na nosnosti 900 kg na policu. Oceníte tiež jednoduché bezskrutkové skladanie, vďaka ktorému bude všetko hotové za pár minút. Výhodou tohto systému je tiež to, že môžete police kedykoľvek podľa potreby jednoducho prestavať.

 

 Inšpirácie na blogu

 

Zaujímavé články s tipy a rôznymi zlepšováky nájdete na blogu Bazaroveregaly.sk. Pre domácich majstrov sa môže hodiť, 6 + 2 zlepšovákov na už tak praktickú vec, akou je rebrík alebo ako aj doma urobiť poriadok podľa guru upratovaní Márie Kondo.