Recenzia regálu z Bazaroveregaly.sk

26. 9. 2020
Recenzia regálu z Bazaroveregaly.sk

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Dnes potešíme všetkých, ktorí aktuálne riešia problémy s uskladnením akýchkoľvek predmetov. V rámci tejto recenzie sa pozrieme na zúbok profesionálnemu lakovanému regálu s nosnosťou až 2000 kg. V nasledujúcom texte sa dozviete viac informácií o produkte a aj to, ako bola naša kolegyňa s produktom spokojná.

Profesionálny lakovaný regál 4-policový

 • Cena: 129,90 €
 • Parametre: 

  • 200 cm (v), 237 cm (š), 60 cm (h)

  • Nosnosť regálu pri rovnomernom zaťažení políc: 2 000 kg

  • Farba: čierna

  • Materiál konštrukcie: oceľ

  • Počet políc: 4 (nastaviteľné po 8,5 cm)

  • Materiál políc: drevotrieska


V rámci organizácie poriadku v kancelárii sme sa rozhodli zabezpečiť si do kumbálu regál, kde konečne usporiadame všetky veci, ktoré potrebujeme pre bežnú prevádzku kancelárie. V prvom rade sme hľadali e-shop zapojený na Plnej Peňaženke a nakoniec sme sa rozhodli pre kúpu regálu z Bazaroveregaly.sk. Majú veľký výber regálov za rozumné ceny s členením podľa využitia a s dostatočne veľkou nosnosťou, takže nemusíme riešiť, či na police regálu môžeme dať aj niečo ťažšie alebo radšej nie.

Po objednaní prišiel tovar do niekoľkých dní, balíky boli nakoniec dva, v jednom boli zabalené police, v druhom kovová konštrukcia regálu. Na zostavenie regálu je potrebné gumové kladivo, resp. palička, aby sa konštrukcia nepoškodila. Regál, vzhľadom na jeho veľkosť, nie je z tých najľahších, takže sme potrebovali 2 kolegov, aby sa montáže regálu zhostili.

Hmotnosť regálu by som ale priradila k pozitívnym stránkam, regál je pevný a stabilný. Chlapci ho mali zostavený za chvíľku, možno máme až príliš šikovných kolegov alebo (to skôr) nie je montáž vôbec komplikovaná. Regál je totiž bez šróbov, takže si trúfnem povedať, že montáž zvládne naozaj každý. Regál je čiernej farby a hodí sa do garáže alebo skladu. My sme ho využili v kumbáli na čistiace prostriedky, škatule a ďalšie veci, ktoré sa do tej doby váľali na zemi a pár vecí zaberalo de facto celý kumbál.

Takto sú veci zorganizované, prehľadné a do kumbálu sa toho vojde ďaleko viac. Ako som sa už zmienila, regál je naozaj pevný, výrobca si potrpí na kvalitu a preto sa produktu nebojí poskytnúť až 5 ročnú záruku. Pre 100 % istotu a stabilitu je odporúčané regál prichytiť k stene, ale nie je to podmienkou - môže zostať stáť len tak v priestore. V kancelárii sme regál neupevňovali a nijaký problém nemáme (zatiaľ na nikoho nespadol :) ).

Nosnosť je pri rovnomernom rozložení až 2000 kg, preto by som sa nijakého preťaženia neobávala. Materiál, z ktorého je regál vyrobený, je lakovaná oceľová konštrukcia a nastaviteľné police sú z drevotriesky. 

Regálu a e-shopu nemáme čo vytknúť a recenziu hodnotíme plným počtom hviezdičiek. Náš kumbál konečne vyzerá organizovane, čisto a všetko je po ruke. Regál, ktorý sme recenzovali, je označený ako priemyselný, ale hodí sa ako do garáže, tak aj do domáceho kumbálu či špajze. Na e-shope je však výber z mnohých variantov a pokiaľ hľadáte interiérový regál, tak ten taktiež nájdete na Bazaroveregaly.sk.

Viac informácií o e-shope Bazaroveregaly.sk

Internetový obchod Bazaroveregaly.sk patrí medzi odborníkov na skladovacie systémy - niet divu, dôkazom je aj fakt, že sa hneď po svojom založení zaradil medzi najväčších predajcov regálov na internete. V súčasnej dobe sa zameriava už len na predaj nových regálov za veľmi nízke ceny. Veľkou výhodou je tiež fakt, že všetky ponúkané produkty sú ihneď k odberu.

Výber produktov je tu naozaj veľký - na predajni aj v showroome môžete zakúpiť regály do domácnosti, garáže, skladu a kancelárie. Typovo ide o kovové regály s policami z drevotriesky, no aj o kovové s MDF policami. Tešiť sa však môžete aj na regály s vysokou nosnosťou. Nosnosť políc sa líši podľa regálu a začína na 175 kg na policu. Niektoré regály majú nosnosť aj 900 kg na policu.

Pre regály za top ceny zamierte do kategórie “Akcia + Výpredaj” – v ponuke sú tu bez problémov produkty so zľavou až 70 %. Pre zaujímavé informácie a rady sa naopak vydajte na blog e-shopu