Obzretie za Týždňom s Temu

Na Plnej Peňaženke máme za sebou prvý Týždeň venovaný populárnemu e-shopu. Náš nový seriál odštartoval predstavením internetovej galérie Temu. V dnešnom článku si zhrnieme to najpodstatnejšie, čo ste sa mohli dočítať v našich newsletteroch v rámci Týždňa s Temu.

28. 1. 2024
Obzretie za Týždňom s Temu

Temu ponúka možnosť nájsť na jednom mieste módu, kozmetiku, hračky, ale aj elektroniku. Povedomie o Temu sa od roku 2022 postupne rozširovalo zo Spojených štátov do ďalších kútov sveta. Temu dokonca odvysielali svoju vlastnú reklamu na známom SuperBowle.

Temu je stránka vhodná najmä pre tých, ktorí hľadajú lacné a rôznorodé produkty na jednom mieste. Nielen že nakúpite za pár eur, ale od novembra minulého roka aj s cashbackom, preto vaša peňaženka neutrpí.

Ak ešte nemáte s Temu vlastnú skúsenosť, môžete si prečítať hodnotenie obchodu od ostatných Peňaženkárov. K dispozícii je tiež náš sprievodca, Ako nakupovať na Temu a máme pre vás aj pár odporúčaní, ako si nákup uľahčiť:

  • Pred nákupom starostlivo prezrite recenzie produktov a predajcov, sledujte stav objednávky a buďte pripravení na možné komplikácie.
  • V objednávke môžete ako dodaciu adresu použiť výdajné miesta Zásielkovne a samoobslužné Z-Boxy. Pri niektorom type tovaru je doručenie priamo na vašu adresu.
  • Pokiaľ dodaný tovar nezodpovedá vašej predstave, pri prvej objednávke môžete využiť spiatočnú dopravu zadarmo. Aj u ďalších objednávok je doprava vráteného balíčka za rozumnú cenu.

Počas Týždňa s Temu sme pre vás pripravili akciový cashback v tomto e-shope. Pokiaľ ste akciu nestihli využiť, nemusíte zúfať. Temu pravidelne ponúka ďalšie atraktívne akcie. Jedna z nich sa napríklad zameriava na produkty, ktoré nazbierali od zákazníkov najlepšie hodnotenie.

Temu s 5 hviezdičkovým hodnotením

A ak hľadáte inšpiráciu, čo si z Temu zaobstarať, nechajte sa inšpirovať recenziou našej Vendy, ktorá z online galérie otestovala kozmetiku, dekorácie, hračky aj topánky.

Temu.com logo

O Temu.com

Online trhovisko, ktoré je prevádzkované čínskou spoločnosťou vám ponúka možnosť nájsť na jednom mieste pohodlné a štýlové oblečenie, kozmetiku, ktorá nesklame, hračky pre tých najmenších, ale aj elektroniku, ktorá vydrží. 

Podobné články