Obzretie za Týždňom s KetoMix

Na Plnej Peňaženke sme už druhýkrát zasvätili celý týždeň jednému z populárnych e-shopov. Tentokrát išlo o obchod, ktorý má v ponuke produkty pre všetkých, ktorí chcú chudnúť a zdravo sa stravovať. V dnešnom článku si zhrnieme to najpodstatnejšie, čo ste sa mohli dočítať v našich newsletteroch v rámci Týždňa s Ketomixom.

3. 2. 2024
Obzretie za Týždňom s KetoMix

Už ste sa zoznámili s diétou Ketomix? Ide o jednoduchú a časovo úspornú diétu, pretože nie je potrebné hľadať špeciálne potraviny alebo tráviť čas zložitým varením. Ketomix diéta ponúka veľkú variabilitu v jedlách, čo zabraňuje monotónnosti stravovania. Užívatelia môžu začať chudnúť prirodzene a bez pocitu hladu bez toho, aby bolo potrebné intenzívne cvičenie, hoci mierny pohyb je vždy odporúčaný.

Na Ketomix môžete zakúpiť diétny plán aj množstvo chutných proteínových jedál! Nejde len o obchod, ale o komunitu ľudí, ktorí hľadajú cestu k lepšiemu zdraviu prostredníctvom keto stravovania. E-shop ponúka široký výber kvalitných produktov od lahodných ketogénnych snackov až po vyvážené doplnky stravy. Stravovanie môže byť nielen zdravé, ale aj chutné a pohodlné.

Pokiaľ ešte nemáte s Ketomix vlastnú skúsenosť, môžete si prečítať hodnotenie obchodu od ostatných Peňaženkárov. K dispozícii vám je aj niekoľko starších recenzií. 

Recenzia ketmox


A máme pre vás aj pár tipov, ktoré vám pomôžu s rozhodnutím, či je ketónová diéta vhodná práve pre vás:

  • Ketodiéta a choroba

V prípade výskytu krátkodobej choroby, ako je napr. chrípka, sa odporúča začať diétu až po uzdravení alebo ju do okamihu uzdravenia prerušiť. Pri dlhodobom ochorení je dobré prejsť si zoznam chorôb, ktoré diétu vylučujú, a konzultovať postup s vaším lekárom.

  • Ketodiéta a nápoje

Pri ketodiéte je veľmi dôležitý pitný režim. Odporúča sa vypiť 2-3 litre denne. Vyvarovať by ste sa mali sladených nápojov. Káva a čaj sú povolené, ale nesladené. Ketodiéte nesvedčí ani alkohol (odporúča sa maximálne deciliter nízkosacharidového vína denne).

  • Ketodiéta a pohyb

Pohybová aktivita nie je počas ketodiéty podmienkou, ale jej zaradenie môže byť prospešné.

  • Rýchlosť dodania a hmotnosť balíčka

Balíček môžete očakávať do troch pracovných dní. Počítajte s tým, že pri najväčších balíčkoch môže ísť o zásielku väčšej hmotnosti. Najväčšie balíčky vážia až okolo 5 kg.

Na Týždeň s Ketomixom si pre vás tento e-shop pripravili extra zľavu 5 % na všetko. Pokiaľ ste akciu nestihli využiť, nemusíte zúfať. Akcie Ketomix totiž pravidelne aktualizujeme a v profile e-shopu Ketomix na Plnej Peňaženke nájdete vždy tie, ktoré sú aktuálne platné.

A ak hľadáte inšpiráciu, čo si na Ketomix zaobstarať, nechajte sa inšpirovať recenziou našej Anežky, ktorá otestovala 4 týždenný diétny program pre ženy.

KetoMix.sk logo

O KetoMix.sk

S KetoMix.sk vás bude chudnutie baviť! Keto jedlá s vysokým obsahom proteínov, vhodných tiež pre vegánov a celiatikov vám pomôžu schudnúť bez jojo efektu natrvalo. Objavte ketónovú diétu na Ketomix.sk s dopravou zadarmo od 54 €.

Podobné články