Novembrové novinky Plnej Peňaženky

4. 11. 2023
Novembrové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

hlásime sa s ďalším dielom nášho pravidelného mesačného článku. Zatiaľ čo sme si hodinky posunuli na zimný čas a stromy okolo nás sa zbavujú sfarbeného lístia, do svojho záveru dospela aj veľká októbrová akcia Pyramída a pomaly už vyzeráme niekoľko akcií, ktoré nás prevedú predvianočným obdobím.

► V októbrovej Pyramíde mali súťažiaci za úlohu odkryť postupne 15 políčok v 5 poschodiach Pyramídy, za čo mohli získať bonus 5 €. Aby dosiahli minimálne na najnižší možný bonus (0,4 €), museli odkryť aspoň najspodnejšie poschodie prostredníctvom 5 odkazov, ktoré našli v našich newsletteroch. A ako to celé dopadlo? Celkom 138 užívateľov dokázalo odkryť všetky políčka a aspoň najnižšie poschodie Pyramídy odkrylo viac ako 1500 Peňaženkárov.

► Hneď dvakrát v priebehu októbra mohli Peňaženkári nakupovať so zvýhodnením. Cashback navýšený o 20 % ich čakal tradične v deň splnu a okrem toho aj na Halloween.  

Novinky pre milovníkov módy, cestovateľov aj šikovné doplnky do domácnosti

E-shop Mixify bol vytvorený s cieľom umožniť každému nakupovať predmety dennej potreby, domáce spotrebiče alebo dokonca vybavenie pre domácich majstrov za dostupné ceny počas celého roka.

► Zavítajte do e-shopu Dyson - domova inovácií a špičkového dizajnu vo svete vysávačov, produktov na úpravu vlasov a vzduchu. Vášeň pre technológiu a nevídaný komfort značky dyson umožňuje prinášať vám produkty, ktoré nie sú len štýlové, ale aj neuveriteľne výkonné.

► Nemáte radi kompromisy? V e-shope Lilit si môžete vybrať kabelku, batoh a ďalšie módne doplnky, ktoré dokonale vyjadria váš osobný štýl. Každý kúsok je unikátny a zaručene s ním zahviezdite.

Pobalsa je internetový obchod s cestovnými kuframi, taškami a príručnou batožinou, nielen do lietadla, ale aj na bežné cestovanie, výlety, alebo do práce. Cestujte s nami bezpečne, štýlovo a lacno!

V novembri jedna akcia za druhou 

► Singles Day a Aliexpress Shopping Festival: V novembri pre vás máme pripravený bohatý program. Môžete sa tešiť na hlavnú nákupnú akciu roka čínskeho e-shopu Aliexpress. V druhom novembrovom týždni spustíme špeciálnu stránku k Aliexpress Shopping Festivalu, kde sa dozviete to najdôležitejšie o kupónoch a ponukách čínskeho e-shopu. A k tomu všetkému pridáme aj ďalšie zaujímavé akcie od ostatných e-shopov, ktoré nachystali špeciálne ponuky k tzv. Singles Day, čo je sviatok všetkých nezadaných, ktorý prebieha 11.11.

► Vianočný kalendár: V druhej polovici novembra sa potom môžete tešiť na štart vianočného kalendára, v ktorom budete môcť každý deň odkrývať políčko s ponukou striedajúcich sa obchodov. V prípade, že sa vám do Vianoc podarí otvoriť aspoň 24 okienok a cez Plnú Peňaženku aspoň raz nakúpite, získate podiel na bonusovom vianočnom balíčku. Celkovo medzi Peňaženkárov rozdelíme 1000 €.

 Black Week: Na veľkolepé akcie radu e-shopov sa môžete tešiť na Čierny piatok (24. novembra) a celkovo v priebehu tzv. Black Week. Ako každý rok budeme mať pre túto akciu pripravenú špeciálnu stránku, kde budeme ponuky obchodov zhromažďovať.

► ...a opäť nejaké to zvýhodnenie navyše: Tak ako každý mesiac, aj v novembri nakúpite v deň splnu s 20 % zvýhodnením. A do kalendára sa nám zmestil ešte jeden deň, na ktorý sme pre vás nachystali ďalšie zvýhodnenie. Ale zatiaľ vám neprezradíme výšku zvýhodnenia, ani kedy presne to bude. Pokiaľ však sledujte náš web, Facebook alebo newslettery, určite sa k vám táto informácia dostane včas.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po októbri 624 účastníkov. Ako sa postupne znižoval počet Peňaženkárov so šancou na výhru, sa môžete pozrieť tu.

  • Priemerná výška výplaty v októbri bola 19 €. Najvyššia výplata dosiahla čiastku 1266 €.

A to je tentoraz všetko. Vychutnajte si atmosféru dlhých jesenných večerov. A prajeme vám úspešný lov tých najvýhodnejších zľavových akcií a ponúk.