Mixify.sk logo

Mixify.sk

Mixify.sk bol vytvorený s cieľom umožniť každému nakupovať predmety dennej potreby, domáce spotrebiče alebo dokonca vybavenie pre domácich majstrov za dostupné ceny počas celého roka.

Viac o Mixify.sk

Peniaze z nákupu späť

6 %

O Mixify.sk

Spájate si Maďarsko len so štipľavými údeninami, paprikovým krémom a kvalitným vínom? Nechajte sa prekvapiťslovenskou verziou e-shopu Mixify, ktorý poctivo vyberá všetky produkty a ponúka len to najvýhodnejšie v pomere cena/výkon. Zákazníkom pomáha s objednávkami profesionálny tím zákazníckeho servisu a komunikovať môžeťe v slovenčine. Všetky produkty e-shopu Mixify.sk sú skladované vo vlastnom sklade, preto je dodacia lehota pár pracovných dní.

 

Ponuka e-shopu Mixify.sk

  • DIY (Urob si sám) a záhrada
  • Domácnosť
  • Elektro
  • Šport a voľný čas

Objednávka vám bude doručená kuriérskou službou. Očakávané dodanie spolu s nákladmi na dopravu sa vám zobrazia v detaile produktu. Dodaciu lehotu si tiež môžete dohodnúť telefonicky v potvrdzovacom e-maile. Štandardná dodacia lehota je 1 - 3 pracovné dni. Poštovné sa líši v závislosti od hmotnosti a hodnoty objednaného produktu (produktov) a zvoleného spôsobu doručenia a platby. Presný poplatok za dopravu sa vám vždy vypočíta automaticky v košíku.

Za objednávku môžete zaplatiť platobnou kartou, bankovým prevodom alebo na dobierku. 

 

Nevybrali ste si? Navštívte tiež ďalšie e-shopy na Plnej Peňaženke v sekcii Domácnosť a získajte za nákup cashback. Do pozornosti dávame obľúbený e-shop 4home.sk alebo deDoma.sk. Hobby pomocníkov, náradie a domáce potreby zase nájdete v e-shope Kinekus.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.