Dyson.sk logo

Dyson.sk

Zavítajte do e-shopu Dyson.sk - domova inovácií a špičkového dizajnu vo svete vysávačov, produktov na úpravu vlasov a vzduchu. Vášeň pre technológiu a nevídaný komfort značky dyson umožňuje prinášať vám produkty, ktoré nie sú len štýlové, ale aj neuveriteľne výkonné.

Viac o Dyson.sk

Peniaze z nákupu späť

2 %

O Dyson.sk

Dyson Ltd je britská technologická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1991 a zaoberá sa konštrukciou a výrobou vysavačov, sušičiek rúk, ventilátorov a ohrievačov. Svoje produkty Dyson predává vo viac než 50 krajinách a pýši sa technologickými produktmi, ktoré pracujú na lepších princípoch. Zakladateľ spoločnosti, James Dyson, je známy tým, že vo svojej dielni vytvoril viac ako 5 tisíc prototypov svojho prvného bezsáčkového vysávača. Vo výrobe prototypov pokračoval, kým sa mu nepodarilo vytvoriť výrobok, s ktorým by bol úplne spokojný – vysávač Dyson DC01.

 

Dyson, to nie sú len výkonné vysávače

Veríme, že ste o vysávačoch značky Dyson počuli, pretože patrí medzi TOP hodnotené vysávače v známom online nákupnom poradcovi. Tak prečo si nedopriať kvalitu priamo z e-shopu dyson.sk? Okrem širokej ponuky výkonných vysávačov vám však e-shop ponúkne oveľa viac:

  • Bezkáblové vysávače - všetky vysávače Dyson sú navrhnuté tak, aby dôkladne vyčistili váš domov a navyše sú s doručením zadarmo.
  • Produkty na úpravu vlasov značky Dyson chránia vaše vlasy pred poškodením spôsobeným vysokými teplotami.
  • Produkty na úpravu vzduchu - čističky vzduchu, ktoré vás v lete osviežia, v zime zahrejú a v prípade potreby zvlhčia vzduch nájdete v e-shope dyson.sk s doručením zadarmo.

Nakuknite tiež do sekcie Najnovšie technológie a zistite, ako posadnutosť hlukom viedla inžinierov značky Dyson k tomu, aby sa stali odborníkmi na akustiku a vyvinuli úroveň pokročilého potlačenia hluku, ktorá by pomohla zabezpečiť čistý zvuk Dyson.

Dyson - špičkové vysávače a produkty na úpravu vlasov a vzduchu

Nadácia Jamesa Dysona

Vedeli ste, že v roku 2002 bola založená Nadácia Jamesa Dysona? Nadácia pôsobí na medzinárodnej úrovni ako charitatívna organizácia, ktorá dáva možnosť začínajúcim inžinierom, podporuje technické vzdelávanie a investuje do lekárskeho výskumu. Poskytuje finančné prostriedky, materiálne zdroje a mentorstvo, ktoré začínajúci vynálezcovia potrebujú.

Užívateľské manuály a príručky

Odložili ste niekde manuál na použitie produktu Dyson a neviete ho nájsť? Potrebujete nakuknúť do príručky, ale tá je už dávno v koši? E-shop dyson.sk myslí aj na to a ponúka vám užívateľské manuály a príručky priamo na svojich stránkach. Stačí vybrať váš spotrebič dyson a manuál máte k dispozícii vo vašom zariadení. 

Všetko o nákupe na Dyson.sk

E-shop Dyson.sk je jediný oficiálny obchod Dyson na Slovensku, to znamená, že pri nákupe na dyson.sk vám bude produkt doručený priamo od výrobcu. E-shop dyson.sk ponúka 5-ročnú záruku na veľké podlahové vysávače a 2 roky na iný sortiment značky Dyson. Navyše Dyson poskytuje dopravu zadarmo a štandardné doručenie do 3 - 5 dní. Samozrejmosťou je možnosť vrátenia tovaru do 30 dní. Bližšie informácie o doručení a vrátení nájdete na stránkach e-shopu dyson.sk.

 

Nevybrali ste si? Navštívte tiež ďalšie e-shopy v kategórii Elektrospotrebiče, v ktorých nákupom získate cashback. Nakuknite napríklad do slovenského e-shopu Andreashop.sk alebo skúste nákup online s cashbackom v obľúbenom Okay.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.