Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 282 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode FaxCopy.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web FaxCopy.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu FaxCopy.sk

Peniaze z nákupu späť
10 %
Prejsť do obchodu
Mobily, telefóny, vysielačky; Kalkulačky; Stroje na úpravu dokumentov; Prezentačná technika; Ostatná CIG technika; Prísl. Foto-video; USB Disky, Pamäť. karty, CD/DVD; Multimedia, monitory
2 %
Prejsť do obchodu
Domáce kiná; Multimediálne centrá; Prehrávače a rekordéry; TV a video príslušenstvo; DVB-T/S technika; Audio; Biela technika; Dom, záhrada, hobby; Papiere & Médiá
2 %
Prejsť do obchodu
Káble a konektory; Klávesnice, myši, ovládače; Spotr. materiály; Kancelárske potreby; Prezentačné systémy
4 %
Prejsť do obchodu
Reprografia - finalizácia dokumentov
5 %
Prejsť do obchodu
Posielanie dokumentov, skenovanie dát, napaľovanie predlôh
7.5 %
Prejsť do obchodu
Fotodarčeky
10 %
Prejsť do obchodu
Tlačiarne, skenery, multifunkcie, faxy, fotoaparáty, objektívy, kamery, blesky, ďalekohlady, mikroskopy, lupy, počítače, počítačové komponenty, sieťové prvky a televízory
0 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 10 % cashback späť z každého nákupu!

Spoločnosť FaxCopy pôsobí na trhu už od roku 1991 a má bohaté skúsenosti s poskytovaním služieb svojim zákazníkom. FaxCopy okrem internetového obchodu prevádzkuje aj sieť kamenných predajní, ktoré pravdepodobne dobre poznáte z nákupných centier vo Vašom meste po celom Slovensku.

FaxCopy ponúka široký sortiment produktov. Nájdete medzi nimi tlačiarne každého druhu, od malých kancelárskych, až po veľkoformátové stroje (plotre). Nechýbajú samozrejme ani skenery, prezentačná technika, kalkulačky, televízory, biela technika, fotoaparáty, audio/video, tlačiarenske potreby, papier, toner a počítače, klávesnice, myši, USB kľúče a iná výpočtová technika. Zabudnúť nesmieme ani na produkty pre domácnosť, akými sú potreby do domu či bytu, záhrady, garáže. Od svietidiel, cez hodiny, až po hudobné nástroje.

Nie sú to však len produkty, ktoré Vám FaxCopy ponúka. Zo služieb je to napríklad tlač, ktorá je v podobe tlače rôznych formátov či fotografií, čiernobielej a farebnej. V ponuke je tiež široký sortiment fotodarčekov. Potlačiť ľubovoľným obrázkom môžete dať tričko, mikinu, uterák, magnetku, kalendár, keramiku, pohár, hrnček, tanier či vankúš a potešiť tak seba alebo svojich blízkych naozaj originálnym a unikátnym darčekom.

V neposlednom rade, FaxCopy poskytuje kompletný servis pre firmy či jednotlivcov, týkajúce sa výroby pečiatok, tabuliek, cenoviek, vizitiek, obalov a podobne. Pre študentov je zase zaujímavé viazanie školských projektov, bakalárskych, diplomových a dizertačných prác. Vo FaxCopy toho nájdete ešte o veľa viac, stačí sa prekliknúť priamo do obchodu a objaviť výhody, ktoré Vám FaxCopy.sk ponúka!

Podmienky

Zobraziť viac

Upozornenie: Cashback odmeny sa nevzťahuje na tlačiarne, skenery, multifunkcie, faxy, fotoaparáty, objektívy, kamery, blesky, ďalekohlady, mikroskopy, lupy, počítače, počítačové komponenty, sieťové prvky a televízory. Za pochopenie vopred ďakujeme. Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, že je možné niektoré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, o zaradení a aj výške odmeny rozhoduje vždy obchod FaxCopy.sk. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Vrátime Vám až 25 % peňazí späť z Vášho nákupu

  • Okamžitý bonus 2 € za registráciu
  • K dispozícii 282 zapojených obchodov
  • 414 032 spokojných používateľov
  • Okamžitý bonus 2 € za registráciu
  • K dispozícii 282 zapojených obchodov
  • 414 032 spokojných používateľov
Booking
AliExpress
Hej
Notino
Pilulka
Zoot