Májové novinky Plnej Peňaženky

9. 5. 2024
Májové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

vítame máj, mesiac, kedy sa príroda plne prebúdza a ponúka nám svoje bohatstvo farieb a vôní. Ide ale aj o mesiac, kedy sa naša pozornosť zameria na ľad, pochopiteľne na ten hokejový... Pretože práve v máji prebehiajú hokejové majstrovstvá sveta, ktorého usporiadateľom je tento rok Česká republika. My sme k hokejovému turnaju ako vždy pripravili tipovačku. Ale pred tým ako si povieme, čo nás čaká v máji, poďme si zhrnúť, čím Plná Peňaženka žila v apríli.

V apríli sme na Plnej Peňaženke súťažili v hre Aprílový kalendár o bonus 500 €. Podmienky súťaže, teda odkryť aspoň 24 políčok a nakúpiť v jednom z partnerských obchodov, splnilo viac ako 300 súťažiacich, ktorým pripíšeme odmenu 1,60 €.

V Týždni s eshopom sme si tentoraz predstavili obchodnú galériu Tchibo. V rámci Týždňa sme priamo v našej kancelárii otestovali a pripravili recenziu plnoautomatického kávoraru, ktorý nakoniec putoval aj do domácnosti jednej z našich súťažiacich.

A ako vždy, veľký ohlas mala aj štvordňová nákupná akcia Dni Marianne.

Cashback po novom pre mamičky, ale aj športových fanúšikov

Od apríla sa môžete tešiť z cashbacku napríklad od e-shopu BabyMall, Fan-Store, TopVýrobky, alebo Aukro.

 Objavte najširší sortiment detského vybavenia od novorodencov až po školákov nájdete na BabyMall. Presvedčte sa sami! Či už potrebujete kočík, detské oblečenie, hračky či nábytok, určite nájdete čo hľadáte.

Fan-store je tu pre skutočných fanúšikov! Či už hľadáte hokejové dresy, futbalové tričká či moto šály, na e-shope Fan-store ich nájdete so 100 % originálnou licenciou a 100 % odporúčaním zákazníkov.

 Ušetrite za svoje nákupy ešte viac s eshopom TopVýrobky. Na jednom mieste nájdete produkty do domácnosti i záhrady, na voľný čas, produkty pre kutilov i hračky pre deti.

Aukro je najväčšie české online trhovisko, zábavné, bezpečné a užívateľsky prívetivé miesto na predaj a nákup, ktoré využíva viac ako 4,5 milióna jednotlivcov a firiem.

Zamilované nákupy a hokejová tipovačka 

V máji sa môžete tešiť na naše Zamilované májové nákupy, porciu atraktívnych akcií predovšetkým z oblasti módy, zdravia a starostlivosti o telo. Každé tri dni pre vás odhaľujeme Akciu dňa s atraktívnym zľavovým kupónom alebo zvýšeným cashbackom. Zoznámili ste sa už s aktuálnou Akciou dňa?

V Prahe a v Ostrave prebehne hokejový šampionát a my sme k nemu ako vždy pripravili pre Peňaženkárov Hokejovú tipovačku. Najúspešnejší súťažiaci sa môžu tešiť na atraktívne ceny od našich hlavných partnerov, ktorými sú tento rok e-shopy Tchibo, Andreashop a MyProtein, ako aj od ďalších partnerov, e-shopov Albi a Trenírkáreň.

Či už radi nakupujete lacný tovar zo zahraničných online nákupných galérií alebo nákup ešte len zvažujete, pripravili sme pre vás porovnávací článok, kde sa dozviete všetko najpodstatnejšie o nákupe u AliExpresse, Temu alebo Shein.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva na začiatku marca v hre 576 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v apríli 14 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na čiastku 538 €.

To je tentokrát všetko. Užite si májový lásky čas bez starostí, držte palce slovenskému tímu na hokejovom šampionáte a nezabudnite popriať mamičkám, ktoré majú sviatok 12. mája.