Letná hviezda týždňa: Pilulka.sk

Na Plnej Peňaženke si cez prázdniny predstavujeme Letné hviezdy týždňa. Každý týždeň sa zameriavame na jeden z populárnych e-shopov a predstavujeme jeho najzaujímavejšie produkty, výhodné ponuky a recenzie. V tomto týždni našu pozornosť upútala online lekáreň Pilulka.

14. 7. 2024
Letná hviezda týždňa: Pilulka.sk

Poďme si teraz zhrnúť to najpodstatnejšie, čo ste sa mohli dočítať v našich newsletteroch a na sociálnych sieťach v rámci hviezdneho týždňa Pilulky.

Produkty lekárne Pilulka sú roztriedené do obľúbených kategórií, v ktorých môžete vyberať kozmetiku, lieky alebo napríklad drogériu. Presne tento sortiment patrí medzi nevyhnutnosti, ktoré sú súčasťou obsahu dovolenkovej batožiny.

Pri Pilulke ste sa mohli v tomto týždni vybaviť na dovolenku so špeciálnou zľavou vo výške 10 % pri nákupe nad 99 €. Pokiaľ ste akciu nestihli využiť, nemusíte zúfať. Akcie Pilulky totiž pravidelne aktualizujeme a v profile e-shopu na Plnej Peňaženke nájdete vždy tie, ktoré sú aktuálne platné.

Ak ešte nemáte s e-shopom Pilulka.sk vlastnú skúsenosť, môžete si prečítať hodnotenie obchodu od ostatných Peňaženkárov.

Pilulka

 

A pokiaľ hľadáte inšpiráciu, čo si na Pilulkee zaobstarať, nechajte sa inšpirovať čerstvou recenziou produktov pre zubnú hygienu a pochúťok, na ktorej sa podieľalo hneď niekoľko členov nášho redakčného tímu. K dispozícii sú vám aj naše staršie recenzie produktov z Pilulky.

Pilulka.sk logo

O Pilulka.sk

Chcete si pokojne vybrať lieky, vitamíny, zdravotnícke pomôcky, kvalitnú kozmetiku či výživové doplnky z jedného miesta? Zvoľte jednu z najväčších online lekární na Slovensku s rýchlym dodaním.