Práve tu nakupuje 10 používateľov

Pilulka.sk

Pilulka.sk - online lekáreň s desiatkami odberných miest.

Získajte až 6,5 % späť z Vášho nákupu Máte aktivovaný navýšený cashback o 160 %, preto v obchode získate až 6.5 % miesto bežných 2.5 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 295 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Pilulka.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Pilulka.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 6.5 % cashback späť z každého nákupu!

Pilulka.sk ponúka svojim zákazníkom nákup lekárenského sortimentu. Portál si zakladá na odbornosti a je spolutvorený skúsenými farmaceutmi, s dlhoročnými skúsenosťami a vysoko profesionálnou kvalitou. Pilulka.sk okrem iného primárne ponúka:
- voľne predajné lieky
- vitamíny a doplnky stravy
- čaje a potraviny
- kozmetiku a drogériu
- zdravotnický materiál

Portál Pilulka.sk tiež ponúka možnosť vyzdvihnúť si tovar vo vybraných lekárňach po celej Slovenskej republike, v sieti Pilulka a vo vybraných Zásielkovňach.

Pilulka.sk svojim zákazníkom ponúka aj svoj vernostný program, v ktorom za každý zakúpený produkt, môže zákazník získať určitý počet kreditov do vernostného programu a nazbierané kredity je neskôr možné uplatniť pri ďalších nákupoch.

Získajte naviac zľavové kódy, kupóny a peniaze späť na PlnáPeňaženka.sk!

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google