Štýlové AliExpress kabelky na každú príležitosť

AliExpress je to správne miesto, ako váš outfit urobiť dokonalý vďaka "must have" módnemu doplnku. V tomto článku bude reč o trendy kabelkách a taškách, ktoré nájdete v čínskom gigantovi, AliExpresse.

19. 7. 2018

Ako vybrať kabelku na AliExpress?

Kabelky, tašky, kabely, ľadvinky, tie všetky patria medzi najvernejších pomocníkov žien, ktoré chcú mať po ruke aj tie najdôležitejšie drobnosti. Uľahčujú nabité dni a zároveň štýlovo doplnia Váš outfit. Aj preto patria kabelky medzi najobľúbenejšie produkty na e-shope AliExpress.

Aby sa však z vysneného kúsku nestala nočná mora, je potrebné sledovať recenzie používateľov, ktorí kabelky AliExpress kúpili pred Vami. Medzi fotkou na obrázku a kabelkou, ktorá Vám príde domov môže byť veľký rozdiel. Či už vo farbe alebo v materiáli, fotky bývajú v mnohých prípadoch krajšie, než výsledná realita.

Ako si zistiť recenzie na konkrétne výrobky, sa dozviete v článku „AliExpress recenzie tovaru a predajcov – Feedback“..

Spoločenské kabelky

 • Plesová sezóna či priateľkina svadba? AliExpress je to správne miesto, kde Váš outfit dotiahnuť do dokonalosti. Kabelky AliExpress sú dostupné v rôznych veľkostiach aj prevedeniach.

 • Ak hľadáte drobnú zaklápaciu kabelku, zadajte do vyhľadávania AliExpress výraz „Clutch handbag“ či „Evening handbag“. V prípade, že hľadáte nadčasovú listovú kabelku, zadajte „Envelope handbag“. Ponuku bohato zdobených plesových AliExpress kabeliek objavíte zadaním výrazu „Prom handbag“ alebo „Glitter handbag“.

 • Vyhľadávaný výraz môžete akokoľvek dopĺňať, rozširovať a meniť. Pokiaľ je Vaša predstava jasná a hľadáte napríklad trblietavú kabelku s reťazou cez rameno, zadajte do vyhľadávača výraz „Glitter handbag chain“. S výberom vhodných anglických kľúčových slov Vám pomôže Google prekladač.Zapínacia kabelka z AliExpressListová kabelka večerná červená z AliExpressGlitrová retiazková kabelka čiernaAtypická kabelka zelená z AliExpress

Crossbody kabelky, k teniskám aj šatám

 • Tzv. „crossbody“ sú kabelky s popruhom na kríž cez rameno. Sú nesmierne štýlové a predovšetkým praktické. Pri nosení crossbody kabelky priam zabúdate, že ju máte na sebe, čo ocenia hlavne tie z Vás, ktoré majú rady pohodlie.

 • Ponuku AliExpress kabeliek objavíte jednoduchým zadaním výrazu „Crossbody bag“ do vyhľadávača e-shopu.

Crossbody taška cez rameno s farebným popruhom z AliExpressCrossbody čierna kabelka s retiazkovým popruhom

Výšivky pre odvážne

 • Vyšívané kúsky pôsobia ako umelecké diela a sú hitom už niekoľko sezón. Oživia aj jednoduchý odev a Vy sa budete cítiť výnimočne!

 • Do vyhľadávača zadajte „Embroided bag“ a nechajte sa zlákať do sveta najrôznejších farieb a vzorov.

 • V prípade, že hľadáte pestré AliExpress kabelky so vzorom kvetov, zadajte „Flower bag“.

Vyšívaná kabelka biela z AliExpressOkrúhla kabelka s kvetmi z AliExpress

Športové tašky

 • Patríte medzi športové nadšenkyne? Odmeňte sa za Vaše malé víťazstvá a doprajte si trendy športovú tašku AliExpress. Zmestí sa do nej všetko, čo pri Vašich športových výkonoch potrebujete. Či už navštevujete hodiny jógy alebo kruhové tréningy, majte pri sebe všetko dôleźité.

 • Ponuku objavíte zadaním výrazu „Gym bag“ alebo „Sport bag“.

Športová taška z AliExpressŠportová taška ružová z AliExpress

Retro ľadvinky

 • Ľadvinky už dnes nenájdete len na starých fotografiách či obozretných turistoch. Dopĺňajú imidž módnych blogeriek aj známych osobností. Kráčajte s dobou aj Vy!

 • Bohatú ponuku nájdete na e-shope AliExpress zadaním výrazu „Bum bag“.

 • Tip: neviete si na sebe niečo podobné ani predstaviť? Buďte originálna a noste ľadvinku cez rameno, ako crossbody kabelku.

Čierna ľadvinkaŽltá ľadvinka

Plážové a letné tašky

 • Neoddeliteľnou súčasťou plážového outfitu sú jednoznačne plážové tašky. Keby ich nebolo, kam by ste zmestili uterák, deku, opaľovací krém a obľúbenú knihu?

 • Námornícky štýl prebádate zadaním výrazu „Navy beach bag“ alebo „Stripe beach bag“. Pevné plátené kúsky pod výrazom „Canvas beach bag“ a slamené bohémske tašky pod „Straw beach bag“.

 • Doplňte svoj letný look malou slamenou kabelkou z AliExpress . Zadajte výraz „Straw handbag“ a cíťte sa ako na exotickej dovolenke!

 • Odvážnejšie z Vás môžu siahnuť aj po módnej priesvitnej kabelke, „Transparent bag“ alebo „Clear bag“.

Plážová námornická taškaSlamená taška cez ramenoPriehľadná kabelka retiazková

Chcete AliExpress spoznať ešte viac?

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>