Štýlové AliExpress kabelky na každú príležitosť

Čo v článku nájdete?

AKO VYBRAŤ KABELKY ALIEXPRESS

Kabelky, tašky, kabely, ľadvinky, tie všetky patria medzi najvernejších pomocníkov žien, ktoré chcú mať po ruke aj tie najdôležitejšie drobnosti. Uľahčujú nabité dni a zároveň štýlovo doplnia Váš outfit. Aj preto patria kabelky medzi najobľúbenejšie produkty na e-shope AliExpress.

Aby sa však z vysneného kúsku nestala nočná mora, je potrebné sledovať recenzie používateľov, ktorí kabelky AliExpress kúpili pred Vami. Medzi fotkou na obrázku a kabelkou, ktorá Vám príde domov môže byť veľký rozdiel. Či už vo farbe alebo v materiáli, fotky bývajú v mnohých prípadoch krajšie, než výsledná realita.

Ako si zistiť recenzie na konkrétne výrobky, sa dozviete v článku „AliExpress recenzie tovaru a predajcov – Feedback“..

SPOLOČENSKÉ KABELKY

 • Plesová sezóna či priateľkina svadba? AliExpress je to správne miesto, kde Váš outfit dotiahnuť do dokonalosti. Kabelky AliExpress sú dostupné v rôznych veľkostiach aj prevedeniach.

 • Ak hľadáte drobnú zaklápaciu kabelku, zadajte do vyhľadávania AliExpress výraz „Clutch handbag“ či „Evening handbag“. V prípade, že hľadáte nadčasovú listovú kabelku, zadajte „Envelope handbag“. Ponuku bohato zdobených plesových AliExpress kabeliek objavíte zadaním výrazu „Prom handbag“ alebo „Glitter handbag“.

 • Vyhľadávaný výraz môžete akokoľvek dopĺňať, rozširovať a meniť. Pokiaľ je Vaša predstava jasná a hľadáte napríklad trblietavú kabelku s reťazou cez rameno, zadajte do vyhľadávača výraz „Glitter handbag chain“. S výberom vhodných anglických kľúčových slov Vám pomôže Google prekladač.Zapínacia kabelka z AliExpressListová kabelka večerná červená z AliExpressGlitrová retiazková kabelka čiernaAtypická kabelka zelená z AliExpress

CROSSBODY – K TENISKÁM AJ ŠATÁM

 • Tzv. „crossbody“ sú kabelky s popruhom na kríž cez rameno. Sú nesmierne štýlové a predovšetkým praktické. Pri nosení crossbody kabelky priam zabúdate, že ju máte na sebe, čo ocenia hlavne tie z Vás, ktoré majú rady pohodlie.

 • Ponuku AliExpress kabeliek objavíte jednoduchým zadaním výrazu „Crossbody bag“ do vyhľadávača e-shopu.

Crossbody taška cez rameno s farebným popruhom z AliExpressCrossbody čierna kabelka s retiazkovým popruhom

VYŠÍVKY PRE ODVÁŽNE

 • Vyšívané kúsky pôsobia ako umelecké diela a sú hitom už niekoľko sezón. Oživia aj jednoduchý odev a Vy sa budete cítiť výnimočne!

 • Do vyhľadávača zadajte „Embroided bag“ a nechajte sa zlákať do sveta najrôznejších farieb a vzorov.

 • V prípade, že hľadáte pestré AliExpress kabelky so vzorom kvetov, zadajte „Flower bag“.

Vyšívaná kabelka biela z AliExpressOkrúhla kabelka s kvetmi z AliExpress

ŠPORTOVÉ TAŠKY

 • Patríte medzi športové nadšenkyne? Odmeňte sa za Vaše malé víťazstvá a doprajte si trendy športovú tašku AliExpress. Zmestí sa do nej všetko, čo pri Vašich športových výkonoch potrebujete. Či už navštevujete hodiny jógy alebo kruhové tréningy, majte pri sebe všetko dôleźité.

 • Ponuku objavíte zadaním výrazu „Gym bag“ alebo „Sport bag“.

Športová taška z AliExpressŠportová taška ružová z AliExpress

RETRO ĽADVINKY

 • Ľadvinky už dnes nenájdete len na starých fotografiách či obozretných turistoch. Dopĺňajú imidž módnych blogeriek aj známych osobností. Kráčajte s dobou aj Vy!

 • Bohatú ponuku nájdete na e-shope AliExpress zadaním výrazu „Bum bag“.

 • Tip: neviete si na sebe niečo podobné ani predstaviť? Buďte originálna a noste ľadvinku cez rameno, ako crossbody kabelku.

Čierna ľadvinkaŽltá ľadvinka

PLÁŽOVÉ A LETNÉ TAŠKY

 • Neoddeliteľnou súčasťou plážového outfitu sú jednoznačne plážové tašky. Keby ich nebolo, kam by ste zmestili uterák, deku, opaľovací krém a obľúbenú knihu?

 • Námornícky štýl prebádate zadaním výrazu „Navy beach bag“ alebo „Stripe beach bag“. Pevné plátené kúsky pod výrazom „Canvas beach bag“ a slamené bohémske tašky pod „Straw beach bag“.

 • Doplňte svoj letný look malou slamenou kabelkou z AliExpress . Zadajte výraz „Straw handbag“ a cíťte sa ako na exotickej dovolenke!

 • Odvážnejšie z Vás môžu siahnuť aj po módnej priesvitnej kabelke, „Transparent bag“ alebo „Clear bag“.

Plážová námornická taškaSlamená taška cez ramenoPriehľadná kabelka retiazková

CHCETE ALIEXPRESS SPOZNAŤ EŠTE VIAC?

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať