Júlové novinky Plnej Peňaženky 2024

5. 7. 2024
Júlové novinky Plnej Peňaženky 2024

Milí Peňaženkári,

prinášame vám júlový, letom nabitý spravodaj. Zhrnieme si najpodstatnejšie udalosti z júna a pripravíme vás na novinky aktuálneho mesiaca.

►V júni spoločne s futbalovým európskym šampionátom odštartovala aj naša futbalová tipovačka. O jej víťazovi rozhodne posledných 7 stretnutí, ktoré má turnaj na programe. Nezabudnite si ich natipovať.

► Ak ešte nemáte nachystané všetko, čo treba na dovolenku, možno oceníte našu špeciálnu stránku Letná dovolenka v plnom prúde. Tu sme pre vás zhromaždili zoznam obchodov a akcií, kde zaobstaráte na dovolenku všetko, na čo si pomyslíte – počnúc obstaraním samotného zájazdu cez výbavu šatníka až po elektroniku, ktorá vám umožní vychutnať si voľné chvíle s hudbou či elektronickou knižkou.

►Ak už máte na dovolenku všetko zariadené, ale len potrebujete doplniť šatník, aby vám outfit pomohol komfortne prežívať v rozpálených uliciach, zavítajte na našu stránku s ponukami letnej módy.

Objavte e-shopové novinky s cashbackom

► V júni sme doplnili ponuku e-shopov na Plnej Peňaženke o pár naozaj zaujímavých obchodov. Nechýba známy hobby market, rozvoz jedla či opäť zapojený e-shop s kvalitnými matracmi.

►  Ak si občas nechávate doviezť jedlo z obľúbenej reštaurácie, pri využití služby Wolt môžete novo získavať cashback.

►  Ten získate aj pri nákupe v e-shope populárneho hobby marketu OBI. Nájdete tu široký sortiment na stavbu, dom i záhradu.

►  Ďalšou novinkou je e-shop Ariete, ktorý do slovenských domácností prináša kúsok talianskeho štýlu a najmodernejšej technológie. 

►  No a staronovým prírastkom na Plnej Peňaženke je aj e-shop Dormeo, kde nájdete široký výber matracov, paplónov a vankúšov pre pohodlný spánok.

Predstavíme si Letné hviezdy v rámci e-shopov

► Cez prázdniny nadviažeme na jarnú akciu Týždeň s e-shopom, v ktorej vás bližšie zoznamujeme s populárnymi e-shopmi. Tentokrát to ponesie niekoľkotýždňová akcia, v rámci ktorej sa vystrieda hneď niekoľko obchodov, názov Letná hviezda týždňa. A už teraz vám môžeme prezradiť, že na úvod si predstavíme obľúbenú internetovú lekáreň Pilulka.

► Peňaženkári, ktorí cez náš cashback portál nakúpia v období od 8. júla do 31. augusta, majú šancu získať bonus 10 €, ktorý rozdelíme 20 šťastlivcom. Viac informácií nájdete tu.

► A na záver sme si pre vás pripravili stránku s názvom Kávová fiesta, na ktorej môžete nájsť nové a vzrušujúce spôsoby, ako si vychutnať tento obľúbený nápoj navyše s cashbackom od Plnej Peňaženky.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva na začiatku júla v hre 556 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v júni 14 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na čiastku 647 €.

A to je tentokrát všetko. Prajeme vám krásne leto a množštvo pozitívnych prázdninových zážitkov.