Januárové novinky Plnej Peňaženky

12. 1. 2023
Januárové novinky Plnej Peňaženky

Drahí Peňaženkári,

pravidelnú dávku noviniek tentoraz nemôžeme začať inak než želaním, aby sa vám v novom roku všetko darilo a aby vám rok 2023 priniesol veľa šťastia, zdravia, lásky a osobných aj profesných úspechov. Bude pre nás veľkým potešením, keď nám aj tento rok zachováte priazeň.

A teraz už si poďme zhrnúť to najpodstatnejšie z decembra, rovnako tak ako novinky, na ktoré sa môžete tešiť v novom roku.

Do úspešného konca dospeli naše dve veľké súťažné akcieFutbalová tipovačka a Vianočný kalendár.

Víťazom tipovačky sa nakoniec stala Stanislava Sprušanská, na ktorú čaká zaslúžená odmena v podobe bonusu 300 € od ČSOB a 50 € od Andreashop. Víťazom tímovej tipovačky sa stal tím ORLY, ktorí skončili na prvom mieste o takmer 50 bodov pred Majstrami svetla.

Úspešní súťažiaci, ktorým sa podarilo splniť podmienky Vianočného kalendára (tj. podarilo sa im odkýť aspoň 24 okienok a nakúpiť aspoň v jednom z e-shopov zapojených do akcie), sa môžu tešiť na bonus vo výške minimálne 4 €. Bonus vybraním užívateľom pridelíme do konca februára, kedy približne očakávame potvrdenie nákupov zo strany obchodov.

Novo zapojené značky pre cestovateľov, domácich majstrov aj vyznávačov barefoot filozofie

Početnú rodinu e-shopov poskytujúcich cashback cez Plnú Peňaženku rozšírili v minulom mesiaci napríklad Vivobarefoot, Prezuj alebo Mamido.

Vivobarefoot sa zameriava na výrobu a predaj topánok, ktoré sa čo najviac približujú bosej chôdzi. Súčasne ale poskytujú ochranu proti zraneniu ostrými predmetmi a nohy chránia aj pred klimatickými vplyvmi počasia.

V e-shope Prezuj pre vaše vozidlo nájdete pneumatiky svetových značiek ako sú napríklad Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Pirelli, Michelin, Vredestein, Continental, Barum či Matador.

E-shop Mamido sa naopak zameriava na kvalitné a originálne hračky pre deti, vrátane elektrických autíčok vlastnej značky. V ponuka však nájdete aj potreby pre bábätká alebo vybavenie na záhradu.

Výpredaje, oslavy Nového roka a najobľúbenejšie recenzie

Začiatok roka je na Plnej Peňaženke tradične spojený s množstvom výpredajových akcií od našich partnerských e-shopov. Hromadu zľavových vločiek, ktoré na vás snežia z obľúbených obchodov, nájdete na stránke s výpredajovými ponukami. Ulovte zľavy vo výške až 80%!

 Po Vianociach, ktoré sú označované, ako sviatky pokoja a radosti, vždy prichádzajú oslavy Nového roku. Zaujímali ste sa však niekedy o to, ako Nový rok vítajú inde vo svete? Naša Katka pre vás v decembri pripravila tento zaujímavý článok.

Každú sobotu pre vás prinášame recenzie produktov, ktoré môžete zaobstarať s cashbackom. Za rok sa na našom webe nazbiera viac ako päťdesiatka recenzií. Na konci roka sme si trochu zabilancovali a pozreli sa, ktoré recenzie mali najväčšiu čítanosť. Jednotkou sa stala recenzia parfumov z e-shopu Vivantis. Kompletnú desiatku najčítanejších recenzií, nájde v našom článku Top recenzie roku 2022.

Niekoľko e-shopu ponúkne počas januára extra navýšený cashback. Mimoriadnu ponuku môžete využiť u značiek ako je Lidl, Svetla, Modivo či iOceľ.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po skončení roku 2022 momentálne 740 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v decembri 19 € a najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na sumu 783 €.


To je tentokrát všetko. Ďakujeme vám za záujem o služby Plnej Peňaženky v minulom roku a budeme veľmi radi, keď na naše stránky zavítate aj v roku 2023 čo najčastejšie!