Ako do hokejovej tipovačky zapojiť tím priateľov?

MS v hokeji štartujú a my si pre vás znova pripravili obľúbenú hokejovú tipovačku o ceny za stovky eur. Do hry sa môžete zapojiť ako jednotlivec aj ako člen tímu po boku vašich priateľov. Poradíme vám, ako na to.

12. 5. 2023
Ako do hokejovej tipovačky zapojiť tím priateľov?

Hokejová tipovačka bude prebiehať v termíne MS v hokeji, teda od 10. do 26. mája 2024. Prvý zápas začne už 10. mája 2024 o 16:20. Svoje tipy môžete meniť vždy najneskôr pred začiatkom prvého zápasu daného súťažného dňa.

Chcete si hru užiť spoločne s vašimi priateľmi? Založte tím! Je to jednoduché. Najprv uložte svoje tipy ako jednotlivec a potom sa vám otvorí možnosť založiť tím. Pod rozpisom vašich tipov sa vám zobrazí nasledujúci box s tlačidlom "Vytvoriť tím". Vo vytvorenom tíme potom tipujete spoločne a hráte o ďalšie hodnotné ceny.

Tipovačka

Zakladateľ tímu sa súčasne stáva aj jeho kapitánom a má možnosť pridávať ďalších členov. Cez formulár im môžete poslať emailovú pozvánku alebo im skopírovať a nazdieľať špeciálny odkaz s pozvánkou. Nezabudnite, že každý môže byť členom iba jedného tímu. Do hry sa samozrejme môžete zapojiť aj v prípade, že kamarát pošle pozvánku vám.

Tím môže mať až 10 členov, ale skóre tímu bude vypočítavaných na základe súčtu skóre iba 5 členov s najlepším skóre.

Bodové hodnotenie v súťaži:

1. Za správny tip na presný výsledok získa súťažiaci 5 bodov.
2. Za správny tip na víťaza alebo remízu, ale nesprávny tip na počet strelených gólov, získa súťažiaci 3 body.
3. Za správny tip na počet strelených gólov iba jedného z tímov pri nesprávnom tipe na víťaza alebo remízu získa súťažiaci 1 bod.

Hráči získavajú aj bonus za nákupy:

Podľa množstva nákupov v období od 10.5.2024 do 26.5.2024 súťažiacim pripočítame bonus. Za 1 nákup získate navyše 4 % zo získaných bodov. Za 2 nákupy navyše 7 % a za 3 nákupy navyše 10 %.