Decembrové novinky Plnej Peňaženky

7. 12. 2023
Decembrové novinky Plnej Peňaženky 2023

Milí Peňaženkári,

hlásime sa v tomto roku už s posledným dielom nášho pravidelného mesačného spravodaja. December nás privítal, ako sa na správny zimný mesiac patrí, snehovou nádielkou, a predvianočná atmosféra tak nemá ďaleko k dokonalosti.

Ak ste ešte nezohnali všetky vianočné darčeky, nemusíte zúfať. S obchodmi na Plnej Peňaženke to zvládnete hravo bez toho, aby ste museli absolvovať tlačenice v preplnených nákupných centrách.

Kým vám poradíme, ako na to, poďme si zhrnúť to najpodstatnejšie, čím Plná Peňaženka žila v predchádzajúcich týždňoch.

► November sa niesol v znamení významných zľavových akcií Singles Day a Aliexpress Global Shopping Festival a tiež akciového týždňa Black Week a Cyber Monday.

► Odštartoval tiež náš tradičný Vianočný kalendár. V ňom sa po dobu 32 dní striedajú akciové ponuky partnerských obchodov. Peňaženkári, ktorým sa do Vianoc podarí otvoriť aspoň 24 okienok a cez Plnú Peňaženku aspoň raz nakúpia, získajú podiel na bonusovom vianočnom balíčku. Celkovo medzi Peňaženkárov rozdelíme rovných 1000 €. 

Peněženkáři po novom nakúpia v Alze, Ketomixe alebo Marionnaud 

► Napokon máme možnosť oboznámiť vás so zapojením obchodu, ktorého sa mnohí Peňaženkári opakovane dožadovali. S cashbackom môžete konečne nakúpiť aj v Alze, najväčšom slovenskom e-shope. V Alza.sk narazíte na tovar všetkých kategórií od elektroniky, hračiek, domácich a chovateľských potrieb cez drogériu, parfumy, šperky, športové vybavenie až po potraviny, alkohol či doplnky stravy. A jeden z produktov zakúpených u Alzy sme hneď otestovali v recenzii. Naša Vendy vyskúšala elektrokolobežku LAMAX.

► Návrat e-shopu Ketomix na Plnú Peňaženku po dlhšej odmlke by mohli oceniť predovšetkým tí z vás, ktorí majú v úmysle vydať sa po Vianociach na cestu chudnutia. Výhodnými keto balíčkami (obsahujú napr. proteínové koktaily, kaše alebo polievky), ktoré patria do sortimentu e-shopu, sa môžete predzásobiť už teraz.

► Ak hľadáte osvedčené vianočné darčeky, pozrite sa do novozapojeného e-shopu Duotex. Vyberať môžete zo širokého sortimentu kvalitných pyžám, ponožiek, čiapok, papúč, šálov, županov či legín. Prejdite si celú ponuku a nájdite si to svoje.

Parfumy, make-up,  starostlivosť pleti a tela: E-shop Marionnaud má všetko, čo hľadáte, a ešte viac. V ponuke nájdete nielen najznámejšie značky zo sveta krásy, ale aj množstvo vybraných kvalitných exkluzivít.

V decembri prichádzame s vianočnými tipmi a chystáme súťaž 

 Vianočné nákupy: Vyhnite sa predvianočnému zhonu a objednajte všetky vianočné darčeky z pohodlia domova. Vyberte si z ponuky najlepších predvianočných akcií od obľúbených e-shopov Plné Peňaženky a získajte odmenu v podobe cashbacku.

Tipy na darčeky: Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na darčeky pod stromček. Prichádzame s inšpiráciou a starostlivo vyberáme, čo by vašu rodinu a priateľov pod vianočným stromčekom potešilo najviac.

Vianočné výpredaje: Keď začnú vianočné výpredaje, budeme pri tom. Po Vianociach sa preto môžete tešiť na špeciálnu stránku, na ktorej pre vás pozbierame najlepšie výpredajové ponuky. Tento rok po novom chystáme na záver roka aj súťaž. Buďte v strehu, podrobnejšie informácie vám prezradíme už čoskoro.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po novembri 618 účastníkov. Ako postupne klesá počet Peňaženkárov so šancou na výhru, si môžete pozrieť tu.

  • Priemerná výška výplaty v novembri bola 18 €. Najvyššia výplata dosiahla čiastku 2628 €.

Prajeme vám, nech si vianočný čas užijete v čo najväčšej pohode, pokoji a v spoločnosti tých, ktorých máte radi.