Recenzia elektrokolobežky LAMAX z Alza.sk

Máte to pešo ďaleko? Vyskúšajte elektrickú kolobežku a ušetrite drahocenný čas. Kolegyňa Vendy pre vás testovala elektrokolobežku LAMAX z eshopu Alza.sk. Poďte zistiť, ako sa jej na nej jazdilo!

2. 12. 2023 Vendy
Recenzia Alza: Kolobežka LAMAX E-Scooter S11600

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Vzhľadom na to, že patrím medzi nešoférov, dlho som premýšľala, ako sa čo najrýchlejšie dostať z bodu A do bodu B. Ako najefektívnejšie riešenie mi napadla kúpa elektrickej kolobežky.

Začala som teda vyberať hneď podľa niekoľkých kritérií, a pretože mi bolo jasné, že kolobežku si bude požičiavať aj môj priateľ, prvým kritériom bola určite nosnosť. Po dlhom vyberaní a konzultáciách s kamarátmi som sa rozhodla kolobežkou obdarovať svojho priateľa s tým, že si nakoniec kolobežku budem požičiavať ja. Predsa len pracujem z pohodlia domova a priateľ každý deň chodí do práce a kolobežka mu ušetrí čas.

Elektrokolobežka LAMAX E-Scooter S11600

Nakoniec som vybrala elektrokolobežku Lamax S 11600. Prečo som sa rozhodla práve pre tento model? Má to hneď niekoľko dôvodov. Tým prvým je už spomínaná nosnosť, väčšina elektrických kolobežiek má nosnosť do 100 kg, táto kolobežka ale unesie aj poriadneho chlapa, teda 120 kg.

Ďalšia vec, ktorá pre mňa bola pri výbere dôležitá, bola možnosť zloženia kolobežky. Potrebovala som, aby mi doma nezaberala príliš veľa miesta a dala sa ľahko zložiť. Kolobežka Lamax S11600 so svojimi 15 kg toto kritérium dokonale spĺňa, a tak ju ľahko prenesiete kam práve potrebujete. Kolobežka má bezdušové 10" pneumatiky, na ktorých vám nehrozí defekt a pritom ľahko zvládnu každú nerovnosť. Ďalej je vybavená silnými kotúčovými brzdami a LED svetlami, ktoré zvyšujú bezpečnosť aj pri večerných jazdách.

Chcete sa ísť previesť na dlhšiu vzdialenosť? Pri kolobežke Lamax S 11600 to nie je problém. Má dojazd až 40 km a ide rýchlosťou 25 km/h. Medzi jej výbavu patrí aj tempomat, ktorý oceníte práve pri dlhších cestách, pretože nemusíte stláčať plyn. Ďalej je kolobežka vybavená kvalitnou pogumovanou doskou, ktorá sa nešmýka, tlmí vibrácie a je ľahko umývateľná.

Kolobežka Lamax S11600veľkú 11 600 mAh batériu s rekuperáciou, takže počas jazdy z kopca a brzdenia sa časť energie vracia späť do veľkokapacitnej batérie. Jazda na kolobežke je teda celkom efektívna a navyše ekologická.

Ako mať kolobežku Lamax S11600 pod kontrolou? Je to jednoduché, stiahnete si mobilnú aplikáciu, kde ju ľahko zamknete, nastavíte tempomat, upravíte maximálnu rýchlosť alebo skontrolujete dojazd, štatistiky a počet najazdených kilometrov.

Kolobežke dávam rozhodne plný počet hviezd, jazdíme na nej ja aj priateľ po celý rok a zatiaľ nás ani raz nesklamala. Priateľ ju využíva denne na cesty do práce a to dokonca aj v zime. Ja ju využívam prevažne v lete na cestu na neďaleké kúpalisko. Za mňa je kolobežka naozaj skvelé riešenie, ako netráviť hodiny v MHD, pokiaľ práve potrebujete prejsť mesto v dopravnej špičke, ušetrí vám hromadu času.

LAMAX E-Scooter S11600

LAMAX E-Scooter S11600

 • výkon 350 W
 • maximálna rýchlosť 25 km/h
 • dojazd až 40 km
 • kapacita batérie 11,6 Ah
 • nosnosť 120 kg
 • hmotnosť 15 kg

529,90 €

Nakúp s cashbackom

Celkové zhodnotenie

 • vysoká nosnosť
 • tempomat
 • batéria s rekuperáciou
 • dojazd až 40 km
 • nenašla som žiadne

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Vendy

Autor Vendy

Vendy je rodáčkou z Českých Budejovíc a ako správna patriotka má najradšej budejovické pivo. Veľmi rada chodí na prechádzky so svojou fenkou. Vášnivo rada nakupuje, bavia ju Tarantinove filmy, hudobné festivaly a koncerty rockovej hudby. Do dnešného dňa spomína na koncert Lucie v opere, ktorý ju ako násťročnú doslova uchvátil.

Alza.sk logo

O Alza.sk

Alza.sk býva jasnou prvou voľbou pri výbere elektroniky. Okrem toho sa však zameriava na šport, chovateľstvo, hračky. Či už zháňate mobil, obojok pre psa, vŕtačku alebo kontaktné šošovky, na Alza.sk si vyberiete.

Súvisiace zľavy a akcie

TIP NA NÁKUP

Alza.sk - Do polnoci objednáš, ráno v alza boxe máš
Alza.sk logo

až 2,8 % späť

Do polnoci objednáš, ráno v alza boxe máš

Akcia končí o:

Akce končí: