Decembrové novinky Plnej Peňaženky

13. 12. 2022
Decembrové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

po prvýkrát sa vám hlásime s pravidelnou dávkou noviniek, ktorú pre vás tím nášho cashbackového portálu nachystal. Zhrnieme to najpodstatnejšie z novembra a prezradíme vám, čo pre vás chystáme v priebehu decembra!

V minulom mesiaci odštartovali naše dve veľké súťažné akcieFutbalová tipovačka a Vianočný kalendár. V kalendári odkrývate každý deň okienko s perníčkom, a ak sa vám ich podarí odkryť aspoň 24, máte šancu, že si ukoristíte časť bonusu z celkového balíka vo výške 1 000 €. Pokiaľ ste v novembri odkryli aspoň tri okienka kalendára, máte stále šancu byť jedným z užívateľov, ktorí si bonus rozdelia.

Čo sa týka Tipovačky, turnaj sa nám prehupol do vyraďovacej fázy a nechýbalo ani niekoľko prekvapení v podobe vypadnutia viacerých favoritov. Zdá sa teda, že by sme mohli sledovať napínavý súboj o prvé miesto až do úplného konca. A to nie iba v turnaji, ale aj v našej tipovačke. Víťaz tipovačky bude odmenený bonusom 300 € od ČSOB a 50 € Andreashop. Ďalšie atraktívne ceny čakajú na súťažiacich umiestnených do 15. pozície a 3 najúspešnejšie tímy zapojené do tímovej tipovačky.

Cashback môžete od decembra získať aj pri zakúpení cestovného lístka u súkromného dopravcu Leo Express, ktorý prevádzkuje vlakové a autobusové spoje.

Ďalší novo zapojený e-shop Manboxeo uvítajú najmä tí z vás, ktorí stále váhajú, čím na Vianoce obdarovať blízkych. V Manboxeo nájdete pestrú ponuku netradičných darčekov pre celú rodinu. Zaobstaráte tu darčekové debny pre mužov, darčekové truhly pre ženy aj netradičné darčeky pre deti. Ostatne presvedčte sa a nahliadnite do sortimentu Manboxeo sami.

Pomôžeme s výberom darčekov a odhalíme najlepšie výpredajové akcie

V decembri urobíme na Plnej Peňaženke maximum pre to, aby sme vám pomohli s výberom vianočných darčekov. Ďalšie tipy na darčeky budú postupne pribúdať. Taktiež vás budeme informovať o časových možnostiach doručenia darčekov z jednotlivých e-shopov. To ocenia predovšetkým nakupujúci, ktorí majú vo zvyku kupovať darčeky na poslednú chvíľu.

Tajiť pred vami nebudeme ani výpredajové akcie, ktorých spustenie očakávame ihneď po skončení vianočných sviatkov. Výpredajom sa opäť venuje jedna z našich špeciálne pripravených stránok a zľavovými akciami budeme zásobovať aj odberateľov našich pravidelných newsletterov.

Ak máte v pláne spestriť si sviatočnú náladu sledovaním filmov a seriálov, máme pre vás niekoľko tipov z ponuky streamovacej služby HBO Max. Ak sa rozhodnete pre predplatné tejto „videotéky“, môžete získať cez Plnú Peňaženku cashback až 3,5 €.

A ak rozmýšľate nad novoročnou dovolenkou, nenechajte si ujsť 15 % zľavu na pobyty objednané cez Booking. Ten má túto akciu aktuálne v ponuke na všetky pobyty s ubytovanúm do konca marca 2023.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý, kto chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po novembri 755 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v novembri 19 €. Najvyššia novembrová vyplatená odmena sa potom vyšplhala na čiastku 920 €.
  • Drobnými úpravami prešla Lištička, ktorá vás pri návšteve obchodu zapojeného do Plnej Peňaženky upozorňuje na možnosť získania cashbacku. Novo vám zobrazí aj zoznam všetkých dostupných kupónov, ktoré môžete v konkrétnom e-shope uplatniť. Nezabudnite si líštičku aktualizovať na najnovšiu verziu alebo ju stiahnuť v prípade, že ste ju doteraz nepoužívali.

Predvianočné obdobie by samozrejme nemalo byť spojené iba s usilovným zháňaním darčekov. Prajeme vám, nech si tento čas užijete v čo najväčšej pohode, pokoji a v obklopení tých najbližších.