HBOmax logo

HBOmax

HBOmax - nová streamovacia služba, ktorá na vaše obrazovky prináša tie najlepšie filmy a seriály všetkých čias, ale aj novinky zo sveta kinematografie, ktoré by si mal pozrieť každý poriadny filmový fajnšmeker. 

Viac o HBOmax

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

Recenzie a články

O HBOmax

HBO Max je ekvivalentom pre skvelý filmový zážitok. Americká streamovacia služba prichídza na Slovensko 8. marca 2022 a okamžite si získava širokú škálu fanúšikov. Vlastníkom služby je spoločnosť Warner Bros. Discovery, o kvalite filmových a seriálových snímkov preto nemusíte pochybovať. 

 

Filmové klasiky, príbehy, ktoré si získali srdcia fanúšikov, novinky, ktoré žnú úspech. Toto všetko môžete na HBO Max nájsť. Ste fanúšikom Harryho Pottera a vo vašom každoročnom programe nemôže chýbať filmový maratón o tomto mladom čarodejníkovi? Príbeh Stredozeme neobišiel snáď žiadneho milovníka fantasy a práve tu nájdete všetky príbehy o Prsteni. Filmy z aktuálneho fenoménu Marvel Univers tu samozrejme tiež nemôžu chýbať. Radi večer trávite pri seriálovej klasike ako Priatelia alebo Dva a pol chlapa? 

Vďaka tomu, že túto streamovaciu službu vlastní Warner Bros. Discovery, nájdete tu množstvo značiek blízkych tejto firme. Medzi nimi napríklad CNN, Cartoon Network alebo The CW. 

Na HBO Max si jednoducho vyberie každý. 

 Čo HBO Max ponúka? 

  • Filmy - od komódií, cez drámu, oddychovky, až po horory alebo filmy pre deti 
  • Seriály - to najlepšie zo sveta seriálov, overené klasiky, ale aj najnovšie príbehy, ktoré pobláznili celý svet 
  • Pre deti - o streamovacej službe HBO Max sa dá povedať, že je tak trochu aj family friendly, nájdete tu totiž množstvo rozprávok pre vaše ratolesti a filmový večer tak môžete stráviť aj v ich spoločnosti

► Predplatné

Pri kúpe predplatného si môžete vybrať z dvoch variánt. Buď si zakúpite mesačné predplatné - štandardná cena je 6,99 € -  alebo ročné, za sumu 54,99 €. 

Filmy a seriály môžete sledovať priamo cez webové stránky, prípadne aplikácie, ktoré sú funkčné ako pre používateľov operačných systémov Android alebo iOs, ale aj cez aplikácie pre inteligentné televítory a herné konzoly. 

Prihlásiť sa môžete na niekoľko zariadený, súčastne však môžete HBO Max využívať len z troch zariadení. Z jedného používateľského účtu si môžete vytvoriť až 5 rôznych účtov, tie môžu používať vaši rodinní príslušníci alebo kamaráti. 

► Pozeranie v offline režime 

Naraz si môžete stiahnuť až 30 rôznych položiek - filmov alebo častí seriálov. Po rozpozeraní jednej z nich, máte 48 hodín na to, aby ste ju dopozerali, po uplinutí tohto času môžete položku byť vymazať alebo obnoviť, ak ste si film nestihli pozrieť. 

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

  • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky HBO Max. 
  • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
  • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške až 2,3 € z ročného predplatného. 
  • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Služby a ostatné

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.