Tuniky z Bonprix, ktoré podčiarknu Vašu ženskosť.

Muži netušia čo sú to tuniky. Žena vám to vysvetlí za 3 sekundy. Odborníci na módu BonPrix vám radi ukážu svoje portfólio produktov.

29. 8. 2018

Tento typ oblečenia je hitom už niekoľko rokov. Predtým bolo nepísaným pravidlom, že tuniky sú obľúbeným kúskom predovšetkým žien s pár kilami navyše. Bonprix ale tieto mýty vyvracia. E-shop ponúka tuniky plážové, blúzkové aj tričkové, tuniky v širokej ponuke vzorov a strihov, a to nielen pre plnoštíhle. A ak si nejakú vyberiete, určite nešliapnete vedľa.

Tuniky nie len pre plnoštíhle

Neexistuje žena, ktorej by tunika nesvedčala. Ide o veľmi jednoduchý a pritom elegantný kúsok oblečenia, ktorý dodá šmrnc každej postave. Bonprix sa v tunikách naozaj vyzná. Objavíte tu kúsky pre útle ženy aj tuniky pre plnoštíhle, ktoré zamaskujú problémové partie a ukážu z Vás len to najlepšie. Verte, že zažiarite.

Plážové tuniky, plážová elegancia

Chystáte sa na dovolenku za exotikou? K plavkám z Bonprix nezabudnite do kufra pribaliť tiež niektorú z plážových tuník. Sú ideálne nielen na cestu z hotela k vode, ale aj pre romantické večerné prechádzky pri západe slnka. Plážové tuniky vo svetlých farbách zvýraznia Vaše opálenie a nominujú Vás na titul kráľovnej pláže!

Kúsky, ktoré práve fičia

Bonprix okrem nadčasových vzorov a strihov ponúka aj hity tohtoročnej sezóny. Všade sa teraz nosia tričká, šaty alebo práve tuniky so spadnutými ramenami. Okolie ohromíte voľbou tuniky v jemných pastelových farbách, ktoré sú čím ďalej obľúbenejšie, pretože pôsobia žensky ležérne a zároveň elegantne a sviežo.

Ako vybrať tú pravú tuniku?

E-shop Bonprix sa pýši veľmi prehľadnou ponukou, takže orientácia v produktoch je naozaj jednoduchá. Po prekliknutí sa na kategóriu „Tuniky“ Vám po ľavej strane vyskočí filter, ktorý Vám pomôže vyhľadať tuniku priamo na mieru. Výber elegantného kúsku si môžete uľahčiť tiež filtrovaním podľa farby, ceny, veľkosti a strihu. Tuniky pre plnoštíhle potom nájdete v sekcii „Dámske oblečenie vo veľkých veľkostiach“.

Vybrané? Pozrite sa, ako ušetriť

  • Po prístupe na e-shop cez portál PlnaPenazenka.sk získate späť peniaze z nákupu, a to až 4,5 %.
  • Po prihlásení sa na odber newsletteru Vás čaká zľava 5 € na prvý nákup
  • Zľavu 10 % na každú objednávku dostanete, ak sa stanete členom klubu Bonprix.

Kam pre ďalšie štýlové tuniky?

Ak Vám výber na Bonprix nestačí, porozhliadnite sa s nami aj inde. Obľúbeným e-shopom s milým prozákazníckym prístupom je napríklad Zoot. Pre ženy, ktoré zháňajú kúsky nadmerných veľkostí, je ideálna Maxana. Veľa ďalších obchodov s dámskym oblečením nájdete na PlnaPenazenka.sk v kategórii „Móda“.

Podobné články