Bonprix šaty pre každú ženu

Čo v článku nájdete?

Bonprix je značkou predávajúcou predovšetkým módu pre ženy. A čo je viac ženské, než práve šaty? Snáď preto obchod Bonprix vo svojom katalógu ponúka vyše 1 200 rôznych modelov šiat.

Šaty, ktoré v katalógu možno nájsť, sú od niekoľkých rôznych značiek: ikony džínsovej módy – John Baner JEANSWEAR, hravých a sviežich značiek na bežné nosenie – Rainbow (ktorá má na celkovom počte Bonprix šiat väčšinový podiel) a bpc Bonprix Collection, ale tiež od značky, ktorá je elegantná, prudko módna a veľmi ženská – Bodyflirt.

Spoločenské aj plážové šaty od Bonprix

Výber z týchto modelov je skutočne nekonečný. Kolekcia obsahuje šaty všetkých možných typov a na rôzne príležitosti: na každodenné nosenie, do práce, na leto, zimné, originálne strihané, vhodné na schôdzku, plážové aj večerné. Nech už zháňate vhodné oblečenie na akúkoľvek príležitosť, máte veľkú pravdepodobnosť, že takéto oblečenie zoženiete práve tu – a navyše Vám vybrané šaty padnú ako uliate. Všetky modely sú totiž šité nielen podľa najnovších trendov, ale kladú na dôraz tiež poskytovať čo možno najvyšší pocit komfortu. Tomu napomáha najmä veľký výber z veľkostí, tak, aby si mohla vybrať skutočne každá. Veľkosti sú v rozmedzí od 32 do 58.

Denim, čipka alebo koža?

Dôležitý pre Vaše pohodlie je samozrejme materiál, z ktorého sú šaty vyrobené. Aby mala každá žena možnosť vybrať si to svoje, nájdete v katalógu šaty z množstva rôznych materiálov, ako je napríklad klasická bavlna, denim, úplet, čipka, umelá koža alebo zamat. Veľmi často sú v ponuke aj kombinácie rôznych materiálov a dokonca aj jedinečné strihy. Výnimkou nie sú asymetricky strihané šaty, šaty na jedno rameno, s korzetom, zaväzovaním na šiji alebo šaty s vykrojenými chrbtom. Sortiment je široký aj čo sa týka ďalších kritérií – možno si vybrať rôzne dĺžky šiat alebo tiež typy výstrihov, napríklad typický okrúhly, do špičky, lodičkový, ale aj menej časté strihy, ako je výstrih štvorcový alebo rolák.

Čiernobiele aj farebne výrazné šaty

Všetky šaty sú zároveň jedinečné svojimi farbami a vzormi. V katalógu nájdeme veľké množstvo šiat s nikdy z módy nevychádzajúcimi farbami, ako je čierna, biela, sivá alebo modrá, ale aj šaty viacfarebné, so zvláštnymi farbami (zlatá, strieborná) a vzorované. Čo sa vzorov týka, nestarnúce sú najmä prúžky, kvetinové a zvieracie motívy a tiež rýdzo ornamentálne či geometrické vzory, v ktorých budete v spoločnosti vždy vyčnievať a nezapadnete do davu.

Ako najľahšie a najlacnejšie nakúpiť šaty?

Veľmi praktická je na katalógu skutočnosť, že môžete svoje vyhľadávanie urýchliť zadaním niekoľkých možných kritérií, ako je veľkosť, farba, strih, dĺžka, typ a dĺžka rukávov/ramienok, ale aj cena. V priemere šaty stoja do 40 €, ale častokrát aj menej, len výnimočnejšie kúsky túto hranicu prekročia. Všeobecne sa dá povedať, že cena je veľmi priaznivá.

Kvalita od Bonprix

Šaty od Bonprix sú každopádne zárukou, že kupujete oblečenie, ktorého sa nebudete chcieť vzdať – a vlastne ani nebudete musieť, pretože vďaka jeho kvalite Vám vydrží skutočne dlho. Nezničí sa počas prvých pár mesiacoch nosenia a tak sa Vás budú známi ešte aj po rokoch pýtať, odkiaľ tie krásne šaty máte.

Čo ďalšie môžete na Bonprix kúpiť?

Pozrite sa na bohatý výber topánok a dámskych plaviek od obchodu Bonprix.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať