Bonprix dámske plavky

Ako si správne vybrať plavky? Bonprix vie presne ako na to. A s radosťou vám poradí.

29. 8. 2018 Janka
Bonprix dámske plavky

 

E-shop Bonprix ponúka širokú škálu najrôznejších typov plaviek od niekoľkých rôznych značiek. Najväčší počet plaviek bezpochyby nájdete od značky Bonprix Collection, ktorá ponúka takmer 200 rôznych typov. Viac, ako raz toľko, spolu ponúkajú ostatné značky (bpc Selection, Rainbow a Bodyflirt). Katalóg vo finále ponúka takmer 500 kusov pavkového tovaru. Skutočne sa teda nemusíte báť, že by ste si z katalógu Bonprix žiadne plavky nevybrali. Naopak, budete mať problém vybrať iba jedny.

Široký výber plaviek

Čo sa týka veľkosti košíčkov, v ponuke sú plavky od veľkosti A po F, pričom najväčší výber je z plaviek veľkostí C a D. K týmto vrškom sú k dispozícii samozrejme adekvátne veľkosti plavkových nohavičiek, ktoré sú s vrškami vo väčšine prípadov voľne kombinovateľné. Plavky, v prípade ktorých ide o už vopred dané súpravy, sú viditeľne a prehľadne označené (väčšinou ide o plavky typu tankiny).

 

 

Tankiny, jednodielne plavky aj bikiny

Vrchných dielov rôznych typov je v katalógu skutočne veľké množstvo: Bonprix ponúka klasické košíčkové plavkové podprsenky, trojuholníkové vršky, tankiny (ktoré sú väčšinou v súprave s nohavičkami), jednodielne plavky, bandeau bikiny, čas od času sa objavujú tiež plážové šaty, plavkové tričká alebo legíny, tuniky, parea, sukne či „orientálne“ vyzerajúce kimoná, či už z plavkového, alebo iného materiálu. Ponuka plaviek s kosticami je.o čosi užšia v porovnaní s tými bez kostíc, zahanbiť sa nedá ani ponuka push-up podprseniek, podprseniek typu balconette aj tých s užším premostením medzi košíčkami. Hneď niekoľko je tiež typov viazaní podprseniek – obchod Bonprix vyrába ako plavky s kompletným zaväzovaním (za krkom aj na chrbte), tak plavky s umelohmotným zapínaním a predlžovacími ramienkami. Vyskytujú sa aj kombinácie týchto viazaní. Za zmienku stojí určite aj možnosť zakúpenia zoštíhľujúceho typu plaviek (napr. sťahovacie bikiny sú predĺžené až k brušku, ktoré stiahnu a opticky sformujú, môžu mať tiež predĺžené nohavičky).

Stovky farieb a vzorov

Široký je tiež sortiment farieb, vzorov a štýlov. Nájdete tu jednofarebné plavky aj modely so zložitejšími módnymi vzormi. Stálicou v katalógu sú čierne (ktoré majú drvivú prevahu nad ostatnými) a biele, prípadne čierno-biele plavky, ktoré nevychádzajú z módy. Z nestarnúcich vzorov sú veľmi časté prúžky a bodky, ale aj iné geometrické vzory. Ďalším výrazným a v ponuke nezanedbateľným vzorom sú kvety. Stále obľúbenejšia je aj kombinácia čiernej a bielej s farebnými tónmi (populárna je v poslednej dobe najmä odlišná farba ramienok a ich originálne napojenie na „telo“ plaviek). Výber je skutočne pozoruhodný aj v oblasti najrôznejších aplikácií a doplnkov – mašle, strapce, koráliky, spony či šnúrovanie.

Náročné zákazníčky v katalógu určite uvítajú možnosť hneď niekoľkých kritérií pre vyhľadávanie plaviek (podľa farby, veľkosti, veľkosti košíčkov, ceny, typu, ...), čo výber a nákup znateľne urýchli a uľahčí.

 

 

Na Bonprix.sk nakúpite za výhodné ceny

Pokiaľ ide o cenu, aj tá Vás najskôr milo prekvapí. Väčšina plavkovej bielizne z katalógu Bonprix je oveľa lacnejšia, ako od značiek, ktoré sa zaoberajú iba predajom plaviek. Cena jednotlivých kusov sa pohybuje okolo 10 – 20 €, zvyčajne  teda celý Váš plavkový komplet nepresiahne rozpočet 40 €. Vzhľadom na nízku kvalitu množstva na trhu ponúkaných paviek, ktoré musíte už po jednej sezóne zahodiť, je to cena viac než priaznivá a Vašu peňaženku príliš nezabolí.

Čo ďalšie môžete na Bonprix kúpiť?

Pozrite sa na bohatý výber topánok a dámskych šiat od Bonprix.

Janka

Autor Janka

Janka je dušou rodená východniarka. Je expertkou na nakupovanie s cashbackom. Vyskytuje sa najmä v blízkosti pohodlných plôch na sedenie, no často vytiahne ponožky a sandále a ide do rodných Tatier na turistiku. Pri takýchto výletoch do kopca sa jej výrečnosť stráca, čo hovorí niečo o jej fyzickej kondícii. Napriek tomu je takmer na 100 % jasné, že aj s takouto kondičkou úplne zlomí srdce každého muža. Na každú návštevu si však nezabudne pribaliť notebook, s ktorým sú nerozlučná dvojka pri vyhľadávaní akcií Plnej Peňaženky.

Súvisiace zľavy a akcie

TIP NA NÁKUP

Bonprix.sk - Inšpirujte sa trendami sezóny.
Bonprix.sk logo

4,5 % späť

Inšpirujte sa trendami sezóny.

Trendy sezóny

Akcia končí o:

Akce končí:

TIP NA NÁKUP

Bonprix.sk - Čierno-biely štýl
Bonprix.sk logo

4,5 % späť

Čierno-biely štýl

Akcia končí o:

Akce končí:

50 %

Bonprix.sk - Výpredaje
Bonprix.sk logo

4,5 % späť

Výpredaje

so zľavami až 50 %

Akcia končí o:

Akce končí: